2019 m. horoskopas Ožiaragiui

2019 m. Ožiaragiai gali graužtis dėl 2018 m. pabaigoje padarytų sprendimų, tačiau nėra nė vieno dalyko, kurio negalėtumėte ištaisyti.

 

Metų pradžioje rekomenduojama klausyti savo širdies balso – būtent tai jums padės priimti tinkamą sprendimą. Taip pat nebijokite prašyti savo artimųjų patarimo ar pagalbos – jie sunkioje situacijoje jums tikrai galės ir norės pagelbėti.

 

Dėl didelio užimtumo kurį laiką buvote primiršę savo artimuosius ir draugus, tad 2019 m. pirmoje pusėje patartina dažniau susitikti su seniai matytais bičiuliais, aplankyti toli gyvenančius giminaičius. Ateinantys metai taip pat bus labai palankūs kelionėms, tad tuomet, jei jau seniai lankėtės užsienyje, dabar tam turėsite tikrai nemažai progų.

 

Nors metų pradžioje gali atrodyti, kad 2019 m. tikrai nieko gero nežada, viskas priklausys tik nuo jūsų pačių.

 

Vasario–kovo mėnesiais turėsite nemažai galimybių pakeisti savo gyvenimą, todėl labai svarbu pasinaudoti pasitaikiusiomis progomis. Darbe gali atrodyti, kad visi tik ir bando jums paprieštarauti, tačiau išmokite išklausyti kitų nuomonę ir ją priimti. Jei darbinė aplinka atrodys pernelyg slegianti, ir čia neturėsite jokių galimybių tobulėti, pagalvokite apie darbo vietos (ar net srities) keitimą. Kovo mėnuo bus palankiausias metas kardinaliems karjeros pokyčiams, tad pasinaudokite šia galimybe.

 

Finansinė situacija visus metus bus stabili, tačiau žvaigždės rekomenduoja per daug neišlaidauti ir bent dalį atlyginimo atsidėti taupymui. 2019 m. bus keli gana sunkūs periodai, tačiau jie greitai praeis. Jei tektų skolintis pinigų, tai geriausia daryti birželio pabaigoje–liepos pradžioje.

 

Ateinančiais metais Ožiaragiai gali skųstis skrandžio skausmais, todėl labai svarbu pakankamai dėmesio skirti tinkamai mitybai.

 

Šaltiniai horoskopai.patarimupasaulis.lt

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Simale

Ačiu jums dekoju gimus 12 29 1996 mergina esu gera

Taip pat skaitykite