Kalifornijos greitkelyje nukrito Nacių lėktuvas iš praeities

Nedidelis lėktuvas, pasižymintis antriniu antrojo pasaulinio karo nacių bombonešio ženklu, nustebino kalifornijos gyventojus, kai jis sudužo 101 greitkelyje į Agoura Hills, o po to greitai sprogo.

 

Vairuotojai traukė savo telefonus iš kišenių įamžindami šį įvykį, socialinėje erdvėje greitai pasklido naujienos apie šį įvykį. Vaizdo įrašai ir vaizdai buvo greitai paskelbti, įskaitant kelis vaizdo įrašus, kuriuose parodyta, kad nuolaužos, atrodo visiškai ne šių laikų aviacijos pramonės gaminamų lėktuvų, lyginant su pravažiuojančiais automobiliais.

 

 

Laiku keliaujantys Naciai?

 

Laimei, pilotas, kuris buvo vienintelis keleivis, nebuvo sužeistas. Jis sugebėjo išsigelbėti, bet deja Nacistinės vokiečių uniformos jis nevilkėjo.

 

Nors vienas “Twitter” naudotojas pastebėjo, kad “prasminga”, kad pabaigą sukūrė “Laikas keliaujantys naciai”, lėktuvas – amerikietiškas. “Condor Aviation” klubas, kaip dalį savo Antrojo pasaulinio karo kolekcijos, nudažė šį lėktuvą specifiniais Nacių ženklais. Klubas yra vyresnis nei 50 metų ir jį sukūrė pilotai, oro kelionių istorijos paminėjimui. Lėktuvas atliko aviacijos šou bei paradų funkcija.
Lėktuvas pasiekė šiaurinės automagistralės vidurį maždaug 13:15 val. Ir sugebėjo išvengti automobilių. Sparnas sudužo į betoninį barjerą, tai buvo nustatyta kaip sprogimo priežastis, kai degalų bakas buvo sugadintas dėl stipraus smūgio.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Chitler

Gryna netiesa ir propoganda! Deutchland uber alles

cortesas

Taigi nuo pradžių:1. nedidelis nacių BOMBONEŠIS? Gryna nesąmoąnė.Pasidomėkite kokio dydžio buvo tie “nedideli” fašistų bombonešiai mažiausiai su 5 žmonių ekipažu plius bombos.2.Kokie dar po galais antrinis nacių ženklas? Gal JAV vėliava ant uodegos? 3.Greitai paskelbtos nuotraukos,vaizdo įrašai ir NET EKSPERTIZĖS duomenys viešai erdvei?! Žinant JAV žvalgybų elgesį ir visišką ar dalinį informacijos užslaptinimą nežiūrint į gausius liudytojų parodymus- tai absurdas,grynas melas ir spectarnybų surežisuotas šou nemąstantiems daržovėmis virtusioms asmenybėms žmogaus pavidalu.

Taip pat skaitykite