Zodiako ženklai, kuriuos sunku mylėti: kelintoje vietoje esate?

DELFI Gyvenimas” pateikia zodiako ženklų, kuriuos labai sunku mylėti, reitingą.
 
1. Mergelė
 
Mergelė – labiausiai santarvėje su savimi ir aplinkiniais esantis zodiako ženklas. Dažniausiai jos vertina santykius analitiškai, vos ne iš valdančiosios pozicijos. Mergelės automatiškai laiko daugumą žmonių ištiestos rankos atstumu, kol neįsitikina, kad jais galima pasitikėti. Jos – ne patys lengviausi žmonės meilės reikaluose. Kad Mergelė kažką pamiltų, ji turi susilpninti savo gynybą ir atsiverti, kas jai nebūdinga. Bet vos tik ji taip padaro, parodo nuostabią savo pusę.

 

2. Skorpionas

 

Skorpionai – karaliai ir karalienės, kurie žino, ko nori. Skorpionas – tai šaltas, tai deginančiai karštas, todėl yra nenuspėjamas. Skorpionai gali labai išsekinti, todėl jie taip greitai nutraukia santykius. Kol Skorpionas emociškai nesubręsta, jis nebūna pasirengęs realiems santykiams.

 

3. Šaulys

 

Šaulys – energingas, impulsyvus ir laisvę mėgstantis zodiako ženklas. Tam tikra prasme dėl to jis – įdomus partneris, su kuriuo niekada nebus nuobodu. Kita vertus, jis praktiškai niekada neapsiriboja vienu žmogumi. Šauliai nuolat juda, nuolat ieško nuotykių ir adrenalino. Jiems sunku išbūti vienoje vietoje. Šaulys pajus, kad rado antrą pusę tik tada, kai ji sugebės spėti paskui jį.

 

4. Vandenis

 

Vandeniai – uždaros asmenybės. Jie nelinkę atsiverti ir įsileisti į savo pasaulį žmonių. Meilę apsunkina ir tai, kad Vandeniai visada laiko atstumą tarp savęs ir daugumos žmonių. Vandeniui reikia žmogaus, kuriuo jis tikrai galėtų pasitikėti, su kuriuo galėtų jaustis komfortiškai, tada jis įsimylės ir pamils.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

5. Ožiaragis

 

Ožiaragis – praktiškas darboholikas. Jie tampa patikimais, atsakingais darbuotojais, bet tai reiškia, kad jie ir santykius vertina kaip verslo projektą. Nei vienam partneriui nesinori, kad jį apžiūrinėtų tarsi pro mikroskopą, svertų jo pliusus ir minusus. Ožiaragiui reikia išmokti pasitikėti savo širdimi taip, kaip galva, kad rastų tikrą, patikimą meilę.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

6. Dvyniai

 

Dvyniai neryžtingi, pernelyg emocionalūs. Tam tikra prasme, dėl to bendravimas su jais gali būti varginantis, bet tai taip pat reiškia, kad jie myli visa širdimi, tiki tuo, ką jaučia. Kai Dvyniai myli, jie visą save atiduoda partneriui. Tokia meilė ir prisirišimas gali gąsdinti, bet toks pažeidžiamumas ne kiekvienam pasiekiamas.

 

7. Liūtas

 

Nėra kito tokio dinamiško ir patrauklaus zodiako ženklo, kaip Liūtas. Liūtai be galo nepriklausomi, pasitikintys savimi, todėl svarbu, kad Liūto partneris suprastų – jam jūsų nereikia. Liūtai taip traukia, kad neįmanoma jais nesusižavėti. Liūtas – ryški, žėrint žvaigždė vakarė, nieko stebėtino, kad visi jį myli.

 

8. Avinas

 

Aktyvus, aistringas, temperamentingas Avinas padarys partnerį savo pasaulio centru. Avinai pirmiausia skiria dėmesio savo išrinktiesiems, jie padarys viską, kad būtų partneriui viskas. Avinas palaikys, pasiūlys petį, kai partneriui jo reikės. Kas gali atsisakyti tokių santykių?

 

9. Jautis

 

Ištikimesnio, pastovesnio zodiako ženklo už Jautį nėra. Jei Jautis myli, ta meilė – ilgam. Jis atsidavęs mylimam žmogui. Jaučiai nieko neslepia, išlieka sąžiningi su antrąja puse. Tokio lygio atsidavimas ir ištikimybė – reta, todėl sutikę tokį žmogų, nepaleiskite jo.

 

10. Svarstyklės

 

Svarstyklės tenori, kad visi būtų patenkinti ir laimingi. Tai pasakytina apie visus žmones Žemėje, ypač apie tuos, kuriuos jos myli. Svarstyklės viską darys, kad tik partneris būtų laimingas. Jas lengva mylėti, nes jos dovanoja lengvą, tikrą jausmą, kurį norisi šimteriopai gražinti.

 

11. Žuvys

 

Žuvys turi bene didžiausią mylinčią širdį iš visų zodiako ženklų. Jos jaučia kiekvieną emociją, joms nesunku išsakyti, ko jos nori, ko tikisi iš žmonių, kuriuos myli. Žuvys deda visas kortas ant stalo, jos nieko neslepia. Žuvys pereis ugnį ir vandenį, kad grįžtų pas tą, kurį myli. Tokia meilė patiriama tik kartą gyvenime.

 

12. Vėžys

 

Vėžiai – perdėtai rūpestingos ir jautrios natūros, jie myli besąlygiškai. Vėžiai moka atleisti, būti kantrūs. Jais visada galima pasikliauti bet kokiu dienos ar nakties metu. Vėžiai puikiai parodo, kokia turi būti meilė ir kaip mes turėtume vieni kitus mylėti.

 

Rekomenduojami video:


2500
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
!!!

Nesutinku su tuo, kas parašyta apie vėžius

gzhshsh@hshsu.rjej

1vieta

evulyte 35

Jaučiai,tikra tiesa.Bet dauguma tų jaučio bruožų neivertina.

!!!

10 vieta, svarstykles

sara

Gana girti tuos oziaragius kad atseit labai darbštus esame. Gal ir darbštus esame bet dirbame labai tingedami. Tai daugiau vaidyba nei darbas. Bet vaidindami ir prisivaidiname-sast darbas ir padarytas!

Taip pat skaitykite