Labiausiai neprieinamos moterys pagal Zodiako ženklą1 vieta – Žuvys
Šie zodiako rato atstovai pelnytai užima pirmąją vietą. Tai daug lengviau sulyginti su tuo, kad niekam nėra lemta laimėti jūsų širdies. Faktas tas, kad moterys-žuvys dažniausia yra panardinamos. Joms yra daug patogiau būti vienoms ir pasiruošę jos būti vienos visą savo gyvenimą. Visiškai įmanoma pasiekti šios moters simpatiją, tačiau dėl to žmogus turėtų nedaryti spaudimo šio zodiako ženklo atstovei, nes ji pabėgs išsigandusi įsipareigojimų. Jai nudžiuginti nereikia nuolatinių skambučių ir pranešimų, daugiau turėtų būti “atsitiktinių” susitikimų . Patartina leisti jai priimti sprendimus dėl santykių pačiai nesudarant jokio spaudimo, kad ji prie jūsų priartėtų.

2 vieta – Ožiaragis
Ožiaragio moterys yra ne visai romantiškos, todėl jų lepinimas žvakių šviesoje neduos rezultatų. Net jei žmogus paimtų į rankas didžiulę raudonų rožių puokštę ir su juo pultų į glėbį pas ją , greičiau ji nesusižavės jumis, o pagalvos, jog esate pamišėlis.Priežastis yra ta, kad šio Ženklo atstovai nėra suinteresuoti senėjančiais romanais, jie siekia tik rimtų santykių. Jei žmogus nori būti arti Ožiaragio moters, jis neturi būti išradingas ir nesileisti į romantiką. Priešingai, reikia parodyti, kad jo potencialus partneris yra labai rimtas, o tada barjeras savaime žlugs.

3 vieta – Liūtas
Liūtės yra labai užsispyrusios ir didingos. Jos mėgsta perprasti priešingos lyties požiūrį, nepaisant to, kad jos bando tai slėpti. Šis Zodiako ženklui yra būdingas noras visada būti dėmesio centre, nesvarbu kaip ir kokiomis aplinkybėmis, todėl jos partneris turi būti tas žmogus kuris ją paverčia dėmesio centru ir tai skatina. Net jei žmogus atrodo jos vertas, ji neatsisakys malonumo mėgautis savo charakteriu ir vilkinti laiką, neskubės ir nepuls užmegsti santykių. Norint pavergti šio ženklo atstoves reiks ne tik daug laiko ir kantrybės, bet ir teks lepinti jas iki begalybės. Nuo romaniškų pasivaikčiojimų iki aistringų šokių pamokų. Liūtės – tai moterys karalienės, todėl jų širdį kaip ir pasakose iškovoti gali tik riteriai ir kilmingieji. Dažniausia vyrų klaida su šio ženklo atstovėmis – jie nuleidžia per anksti rankas manydami, jog niekada nepasieks jos rankos ir širdies. Su liūte turite apsišarvuoti ne tik kantrybe ir laukimu, bet ir pasirūpiniti baltu žirgu, kad sužavėtumėte ją ir patrauktumėte jos dėmesį.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
ABaryan

Teisybe

Taip pat skaitykite