Festivalis, kuriame žmonės mėgaujasi gyvenimu švęsdami mirtį

Tūkstančiai žmonių kovo mėnesį apsilanko festivalyje, kuriame vyksta vakarėlis pagerbti visus mirusiuosius. Šis festivalis vadinamas „Užšaldyto mirusio vyro festivalis“ ir buvo pradėtas rengti po keletos istorijų, kuriose pasakojama, jog Kolorado valstijoje, viename sklype buvo kriogeniškai užšaldytas senolis. Kriogeniškas užšaldymas yra toks užšaldymas, kai objektas užkonservuojamas itin žemoje temperatūroje.

 

Kita istorija, kuri galų gale šį kasmetinį festivalį „Frozen Dead Guy“ įkvėpė surengti senyvo amžiaus žmogus iš Norvegijos. Jis pasirinko labai keistą savo likimą, gyvenimą panoro pabaigti kriogeniškai užšaldytu JAV Kolorado valstijoje. Šis ledinis gyventojas buvo tikrasis įkvėpimas rengti trijų dienų festivalį, į kurį atvyksta apie 20 000 žmonių. O ką jie ten daro kai jie atvyksta? Jie džiaugiasi būdami gyvi, pripažindami mirtį žaisdami keistus žaidimus. Žinoma, šioje trijų dienų šventėje taip pat rengiami triukšmingi vakarėliai. Festivalio organizatorius sako, kad visa tai labai panašu į Helovino ir žiemos olimpinių žaidinių derinį. Tai tikrai labai unikalu.

 

Vienas iš juokingiausių dalykų šioje šventėje yra užšalusių marškinių konkursas. Varžovams yra įteikiamas kietas ir sunkus daiktas kaip plyta, kurį turi kuo greičiau sudaužyti. Dalyviai kartais taip įnirtingai daužo, kad varžybų pabaigoje net pradeda kraujuoti. Kai kurios aktyvios užduotys skirtos norint išbandyti turimus įgūdžius, pavyzdžiui, išmesti kuo toliau sušaldytą lašišą, apsirengti gražiais drabužiais ir panerti po ledu demonstruojant povandenines madas. Tačiau yra vienas labai keistas komandinis žaidimas, galbūt kam nors tai keltų pasipiktinimą, tačiau festivalio dalyviams tai tik pramoga. Sudaromas katafalkų paradas, kurio tikslas iš visų automobilių sukurti vaizdingiausią dekoraciją. Labiausiai dėmesį atkreipia tai, kad katafalkuose yra karstai, o juose vežami keleiviai.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Festivalyje praktiškai viskas yra paremta komandinėmis varžybomis

 

Pavyzdžiui, šiais metais bus rengiamas maskaradas, dalyviai persirengs žinomais pasaulio žmonėmis. Žinoma, dalyviai juokais teigia, jog tikisi Donaldo Trumpo pasirodymo festivalyje, tačiau žino, jog jis nepasirodys, todėl festivalyje galima bus pamatyti Dunką Trumpą. Net prieštaringas prezidentas negali užtemdyti festivalio žvaigždės Bredo Morstolo, kuris 1989m. būdamas 89 metų mirė po širdies smūgio. Jo anūkas Trygve Bauge keliavo po JAV kai tuo metu mirė senelis. Jis paprašė savo motinos, kad senelis būtų per Atlanto vandenyne parplukdytas į gimtuosius kraštus ir palaidotas. Motina ir sūnus nusprendė pirmiausia pastatyti kriogeninę kamerą Kolorado miesto lūšnoje, kurioje rinkdavosi hipiai. Deja, netrukus po to kai pastatė šaldymo kamerą, Trygve buvo deportuotas, nes neturėjo vizos. Sūnus ir motina neturėjo kito pasirinkimo kaip palikti Bredą tose patalpose. Po kurio laiko, savadarbė kamera pradėjo irti, todėl apylinkės žmonės pradėjo ieškoti sprendimo tai problemai išspręsti. Vietinis tiekėjas suteikė pagalbą, davė naują sandarų kameros apvalkalą ir vietinį vyrą, kuris pasirūpino, kad kūnas būtų padengtas sausu ledu. Maždaug tuo metu vietiniai prekybininkai pradėjo organizuoti žiemos karnavalą.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Tas karnavalas buvo pramintas „Užšaldyto mirusio vyro festivaliu“

 

Pirmą kartą oficialiai surengtas festivalis buvo 2001m. ir jis susilaukė didelio susidomėjimo. Dabar jis jau yra pasaulinio lygio muzikos renginys. Praėjusiais metais dalyvavo 20 000 žmonių, šiais metais tikimasi tiek pat. Atrodo tai tarsi išgalvota istorija, tačiau visa tai yra iš tikrųjų, tai nėra mistinis pasakojimas. Iki šiol ten Kolorade yra užšaldytas kūnas. Tačiau vis dar baiminamasi, kad Trygve, kuriam dabar jau 59 metai, dar gali sugrįžti į JAV ir pasiimti senelio kūną.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Karstų paradas

Atrodo žmonės jau išsisėmė nustebindami, bet atsiranda kas kozerį šauna. Kaip dar šauna mintis karstų paradą daryti.. :D

Taip pat skaitykite