Didysis filtras, arba kodėl Visatoje mes nesutinkame ateivių

Milijardų milijardai planetų, tačiau su jokiais kitų planetų atstovais iki šiol nenustatytas kontaktas – taip prasideda straipsnis aftonbladet.se portale.

 

Tai gali paaiškinti stulbinanti teorija, kurią mokslininkai jau pakrikštijo „Didžiuoju filtru“:

 

„Gali būti, jog visos civilizacijos Visatoje tiesiog yra pasmerktos išnykimui“, – pasakoja profesorius James D. Miller leidiniui Aftonbladet.

 

Visatoje tiesiog knibžda žvaigždžių ir planetų.

 

Tiksliai aprėpti, kaip jų daug, praktiškai neįmanoma: paskutiniais apskaičiavimais žvaigždžių skaičius išreiškiamas nesuvokiamu skaičiumi – 700 000 trilijonų (700 000 000 000 000 000 000 000).

 

Aplink daugumą žvaigždžių sukasi planetos ir daroma prielaida, jog daugelyje iš jų teoriškai gali egzistuoti gyvybė. Todėl statistikos požiūriu, visatoje turi knibždėte knibždėti pažangių civilizacijų, kurios iki šio momento jau turėjo išspręsti tarpžvaigždinių kosminių kelionių paslaptį. Tačiau iki šiol, kol kas taip ir nėra jokių aiškių įrodymų, kad jos apskritai egzistuoja.

 

Tai stebina daugelį mokslininkų. Jeigu, pavyzdžiui, gyvybė yra nors 0,1% mūsų galaktikos egzoplanetų, kurios laikomos potencialiai tinkamos gyvybės atsiradimui, vadinasi maždaug milijone planetų yra gyvybė.

 

Tai kur gi ateiviai? Kodėl mes neturime su jais jokio kontakto?

 

Atsakymą galima atrasti teorijoje, tiek pat nuostabioje, kiek ir gąsdinančioje:

 

„Mūsų Visatoje – daugybė planetų, tačiau mes nepastebime gyvybės nė vienoje iš jų. Tikėtina, jog yra kažkas, kas praktiškai visose planetose stabdo protingos gyvybės, kuri galėtų kažkaip save išreikšti, atsiradimą. „Didysis filtras“, štai kaip vadinasi teorija, bandanti rasti tam paaiškinimą“, – pasakoja JAV Smito koledžo ekonomikos profesorius James Miller.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Didysis filtras

 

Sąvoka „Didysis filtras“ pirmą kartą 1996 metais paminėjo amerikiečių ekonomistas Robin Hanson.

 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Kalbant paprastai, mintis slypi tame, jog yra kažkoks „slenkstis“, kurį peržengusi bet kuri gyvybė mūsų Visatoje neišvengiamai nutrūksta – kažkoks barjeras, kuris sustabdo techniškai pažangią civilizaciją, galinčią kolonizuoti Visatą, neleisdamas jai to pasiekti.

 

„Viskas gali būti labai paprasta: gyvybė kitose planetose visai neatsiranda arba atsiranda, tačiau nesivysto iki pakankamai protingo lygmens. Arba – o tai pats baisiausias scenarijus – begalinis skaičius pažangių, techniškai išsivysčiusių civilizacijų jau buvo atsiradęs per visą šį laikotarpį įvairiose planetose.

 

Civilizacijų, kurios išmoko daryti apskaičiavimus, kurios buvo išsilaipinusios savo mėnuliuose, ir su kuriomis vėliau atsitiko kažkas, kas neleido joms žengti toliau“, – sako James Miller.

 

„Mes irgi pasmerkti“

 

„Jeigu civilizacijos, panašios į mūsų būtų įprastu dalyku Visatoje, mes jau turėtume kokius nors to liudijimus. Vienintelis paaiškinimas: kažkas lėmė tai, kad visos jos išnyko.

 

Tad, jei mes surastume kokius nors anksčiau egzistavusių ir išmirusių nežemiškų civilizacijų įrodymus – tai būtų siaubinga naujiena žemiečiams. Tai reikštų, jog mes taip pat pasmerkti“.

 

Inf. šaltinis: infa.lt

Rekomenduojami video:


2500
8 Comment threads
17 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Obuolys123

Gall but jie netur fizinio kuno todel jū ir nematom.arba ne musu akims per silpnos akys.gsl musu smegenys ju sviesos neatpazysta ir nematom.juk sielu taip pat nematom.šeip manau viskas žinoma tik slepia.kitaip neis suvaldyti žmonių.

Malo Numas

– čia gera ir moksliškai pagrįsta mintis, šviesos spektras tęsiasi iki begalybės, toli už mums nematomos gama spinduliuotės dažnio, jo net jokiais šiuolaikiniais prietaisais negalim aptikti.

Malo Numas

– problema seniausiai išaiškinta: jokios mūsų lygio civilizacijos negali mūsų pasiekti, o tos, kurios jau gali, mes jiems visai neįdomūs, kaip mums neįdomios skruzdžių civilizacijos, kurias visi galim lengvai pasiekti. Vistik yra išimtis: homus debilus, kurie perka kurą, skrenda iki skruzdžių ir naikina skruzdėlyną, kad pasakytų sau “aš tai galiu”! ar ne tave nufilmavau?

Pyktis.

Seip zmones tyrineja musu pasauli ir fauna ir flora. Tiek is vienu tiek is kitu mes turim ko pasimokyt. Nes gamta yra geriausias mokytojas.
Taip,kad nenusisnekek.

Polius

>> žmonės tyrinėja.
– “tyrinėti” galima įvairiai, brutalius invazinius tyrimus labai mėgo A.Hitler laikų “mokslininkai”. Gaila, bet buko sadizmo pateisinimas “tyrinėjimu” tebeegzistuoja.

cortesas

oi,ir kokių briedų tik neprisiskaitai:tai yra ateiviai,tai nėra,tai gali būti gyvybė apart mūsų ,tai ne…aha mūsų žmonija labiausiai pažengusi,tik iki šiolei naudoja anglis,naftą ir apsikarsčius laidais…kurgi ne ..protingiausia kad tik atbulai nebūtų…o vienintelis filtras tai yra korumpuotos pasaulio šalių vyriausybės,pirmiausiai tai JAV ir RF su Kinija,kurios pačios ar kažkieno nurodymu slepia visus faktus apie mūsų pasaulio sandarą ar kontaktus su nežemiškomis civilizacijomis…tuftą varo miglą į akis pučia visokiais straipsniais ale “moksliškais” eiliniams makaronų valgytojams ir tiek..

Malo Numas

– “slepia”? ką gali slėpti gorilos? tu gorilai žmonių valdžios soste viską parodei, o jis nieko nematė! Taigi valdžia visai nieko neslepia nes visai nieko neturi, net ir toje vietoje, kur sąmonė turėtų būti.

cortesas

mano nuomone tokio tipo komentatoriai kaip pats tai visai nieko neturi “… net ir toje vietoje, kur sąmonė turėtų būti..”cha cha prajuokinai..ačiū

DarVienas

>> cha cha prajuokinai..ačiū.
– nieko keisto, žmonijos istorijoje valdžia nebuvo žmonės. Tai kažkada buvo drakonai, paskui juos pakeitė velniai, o dar paskui pakeitė beždžionės iš Grb. DarVieno mistinės teorijos..

Pyktis.

;DDD koki cia suskeliai ;DDDDD

Pyktis.

Norejau tave iskeikti,bet padarysiu sau ta prabanga ir susilaikysiu.
O seip tai tu konkreciai susipleses savo neuronu tinkla. IQ deficitas pas tave itin ryskus. Diagnoze sunku nustatyti. Patalogija taip pat. Isvada-neatpazintas sunkaus laipsnio protinis atsilikimas. Ziuresim kaip tau bus ateityje nes kartais tau pagereja ir sugebi sugryst i realybe ir paskleist gorilos intelekto lygio zinute. Kita karta bandysim per Inkognito pilkuosius ar reptiloidus siusti i Oriono zvaigzdyno sistema,kad isaiskintu tavo sriftinius kodus.

Malo Numas

– na aš ne iš Oriono, o iš Andromedos..

:)

Pyktis.

LIKE.LIKE.LIKE.

Ateivis Dantistas

Rinktiniai INKOGNITO pranešimai , siūlau apsilankyti čia ——> //anomalija.lt/forum/index.php?topic=4766.0

Čia matysite anomalijos puslapio admino komentarą apie jo „pagrobimo istoriją“ ——> //anomalija.lt/forum/index.php?topic=4330.0

Inkognito grįš iškart po naujų , be forumo tokie “pranašai” gyventi negali .

Pyktis.

TU man PATINKI!!! :D

Inkognito

Arba yra kitas variantas,apie kurį jau 12 metų atkakliai tvirtinu,jie jau senai mus surado ir padarė besivystančios civilizacijos draustiniu,kurį jie saugo nuo anarchistinių agresyvių rasių antpuolių ir leidžia mums virti nuosavose sultyse tįol, kol tapsime tinkami į jų draugiją savo protu ,išmintimi ir atsikratysime savo egocentrizmo.Tam ir skraido jų erdvėlaiviai po visą žemės rutulį ,tam jie atlieka genetinius eksperimentus stengdamiesi patobulinti mūsų rasę,o taip pat ir tėviškai pabaudžia, kad neišnyktume dėl savo pasileidimo ir egocentriškumo,infiltruodami kas kartą vis baisesnes lytines ligas,pradedant gonorėja,sifiliu o dabar nuo 1974 metų ir išplatintu AIDS. Na ir jūs patys esate jų studijų objektas kai forumuose… Skaityti daugiau »

Šventasis.

Nerašyk daugiau, niekam neįdomi tavo nuomone.

Poltergeistas

Eik pasimels savo sektos dievam sventuoli. Beabejo kad sventiesiems ir religijos avineliam tokia savotiska tiesa, hipoteze yra begalo nepatogi. Kaip tamsta anksciau ir sake pasipils purvo ir pamazgu , tik del to kad aveles yra dar per bukos suvokti is ju mastymo remu iseinanciu minciu :)

Pyktis.

;D o kelinto levelio pacio suvokimas? Ir ka suvoki?

cortesas

keistokas atrodai su savo kelionėmis,bet dauguma parašytų žodžių yra neginčijama tiesa,kad ir “… mūsų visuomene bent jau kol kas valdo niekšiškų interesų grupės ir iki plačiai deklaruojamos demokratijos yra taip toli, kaip pėsčiomis iki mėnulio” Lietuvoje kaip niekur yra akivaizdu,o kur visa tai nuves,kai 2020 m baigsis EU parama ir ponams bus sunku milijonus vogti tada ne savo sultyse,o šūde maišytame su nuosavu krauju springs kiekvienas ir šventasis ir nusidėjėlis

Pyktis.

Tai kur jau leksi? I Andromedos galaktika? Oriono zvagzdyna? Ar i palata minkstomis sienomis? :D

Droniukas1

Pamiršot Nso kas jie ko jie čia skraido ir atskrenda duk yra neatsakytu klausimu.

Lex

Didysis filtras, kuris vadinasi savidestrukcija. Civizilacija greičiau sunaikina pati save/savo aplinką, nei pasiekia aukštą išsivystymo lygį. Žmonija irgi link to eina, ir jei niekas nesikeis 2200 metų kažin ar sulauks.

Malo Numas

– taip, bet klausimas yra kodėl? o atsakymas jau daugeliui nepatiks: dėl Dievo neigimo ir malo numo aukštinimo.

Trollolol

Loaolll nesenai paiste, kad vanduo tik zemej randas. Ir tai buvo faktas. Kol rado. Ir daug jo. Ir visur. Taip kad truputis kantrybes skruzdeliukai lol

Taip pat skaitykite