Spalio horoskopas visiems Zodiako ženklams: darbas, pinigai, santykiai ir sveikata

spalio-horoskopasAstrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė (asmeninisastrologas.lt) sudarė spalio mėnesio horoskopą visiems Zodiako ženklams.
 
Anomalija.lt primena, kad tai yra bendro pobūdžio informacija. Jeigu norite sužinoti kaip metų fonas paveiks Jus asmeniškai, pasikonsultuokite su Asmeniniu Astrologu (Rasa Baliutavičiūtė Kungienė).
 
Kas mūsų laukia meilės reikaluose, darbe ir sveikatoje šį menėsį?
 
Avinas

 

Darbas ir pinigai. Visą mėnesį daug dirbsite, tikėtina, jog vis daugiau laiko praleisite savo darbo vietoje. Darbo bus tikrai daug, todėl nusiteikite kantrybei ir atsakingumui, šių savybių išties prireiks. Pinigų kiekis jūsų kišenėje bus analogiškai proporcingas jūsų darbo efektyvumui. Bus darbo- bus ir pinigų.

 

Santykiai. Spalį santykiai pareikalaus jūsų dėmesio. Tai gali būti susiję su partnerio reikalų/problemų sprendimu. Visa savo esybe gyvensite antrosios pusės reikalais, pamiršdami savo reikalus. Laikas vis dar palankus ieškantiems ilgalaikių, rimtų santykių. Šiuo metu pažintys bus daug žadančios ir perspektyvios.

 

Sveikata. Mėnuo žada traumų riziką, būkite atidūs ne tik kelyje bet ir namuose. Mėnuo palankus imtis sveikatos profilaktikos: puikus metas pradėti sporto treniruočių ciklą, grūdintis. Bus jautrus žarnynas, atsakingai rinkitės maisto produktus.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Jautis

 

Darbas ir pinigai. Puikus mėnuo ieškantiems darbo. Bus tikrai daug pasiūlymų, galėsite rinktis. Kitiems ( kurie turi pastovų darbą), mėnuo ypač produktyvus ir darbingas. Yra galimybė sužibėti savo pareigose, kas gresia naujomis pareigomis, paaukštinimu. Piniginis klausimas jums problemų nekels.

 

Santykiai. Šį mėnesį santykiuose ryškių permainų nebus. Tačiau ta laiminga akimirka artėja. Esantiems santykiuose ši sritis nekels nei problemų, nei džiaugsmų- tiesiog įprasta ir nekintanti situacija. Šis mėnuo ne santykiams, užsiimkite aktualesniais dalykais.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Sveikata. Spalį būsite rimtai nusiteikę kovoti su savo mitybos įpročiais, tačiau žvaigždės kužda, jog tam dar nėra palankus metas. Bus sunku atsisakyti saldaus ir malonumą žadinančio maisto, tad jei laikysitės dietos, ji bus trumpalaikė.

 

Dvyniai

 

Darbas ir pinigai. Šio zodiako atstovai ners į darbo rūpesčius ir efektyviai juos spręs. Žvaigždės numato palankias galimybes pereiti į aukštesnes, geriau apmokamas pareigas. Ypač sėkmingas mėnuo medikams, aptarnavimo srities darbuotojams. Finansinė situacija rūpesčių kelti neturėtų.

 

Santykiai. Spalis kupinas meilės ir flirto. Bus tikrai daug pagundų tiems, kurie yra santykiuose. Nauja aistra įtrauks, jai atsiduosite visiškai. Žvaigždės numato pažintis su užsieniečiais, kelionėse ar tvarkant biurokratinius reikalus. Santykiuose dominuos seksualinis aspektas.

 

Sveikata. Spalį galimi peršalimai, infekcijos, kepenų ligų paūmėjimai. Tačiau yra pozityvus parodymas, kuris numato greitą pasveikimą. Dietos spalį neturės teigiamo poveikio, verčiau tai atidėkite vėlesniam laikui.

 

Vėžys

 

Darbas ir pinigai. Darbe teks pasistengti: galimi papildomi neplanuoti darbai arba krūvio padidėjimas. Darbas reikalaus atsakomybės ir didelio kruopštumo. Tai gali varginti. Finansiškai mėnuo palankus, galimi pajamų augimai, nauji perspektyvūs pasiūlymai.

 

Santykiai. Spalis labai palankus meilės paieškoms. Tiksliau, net ieškoti nereikės, tik būkite ten, kur yra žmonių. Esantiems santykiuose toks laikas ypač pavojingas – dėl naujų ir audringų jūsų meilės žygių partneris pasijus atstumtas.

 

Sveikata. Spalį sveikata ir energija nedžiugins. Jausitės pavargę, energijos truks atlikti net įprastus kasdienius darbus. Yra tikimybė rimtai susirgti, jautrios vietos bus kalai, dantys. Neatidėliokite vizito pas gydytoją.

 

Liūtas

 

Darbas ir pinigai. Spalį teks daug ir dažnai važinėti darbo reikalais, galbūt jus išsiųs į komandiruotę. Įtemptas bendravimas pareikalaus daug susikaupimo ir energijos. Finansiškai mėnuo palankus užsiimantiems nekilnojamojo turto prekyba, pirkimu/pardavimu.

 

Santykiai. Gali stipriai pakilti jūsų partnerio prestižas, keistis socialinis statusas. Taip jau susiklostys, kad jūsų santykiuose vyraus labiau laisvas ir draugiškas bendravimas. Ieškantiems pažinčių mėnuo reikšmingų permainų nežada.

 

Sveikata. Spalį jūsų imunitetas gali būti ypač silpnas. Todėl prasminga koncentruotis į jo stiprinimą. Rimtai sergantiems žvaigždės numato netikėtą pasveikimą. Galimi rimti pokyčiai jūsų kasdieniuose įpročiuose, kurie kardinaliai pakeis jūsų sveikatą.

 

Mergelė

 

Darbas ir pinigai. Spalį galite sulaukti netikėto pasiūlymo dirbti užsienyje ar užsienio įmonėje. Apsispręsti bus sunku, nes kankins baimė prarasti stabilumą. Vistik žvaigždės rekomenduoja nebijoti permainų ir ryžtis. Finansinė situacija džiugins: bus naujų pasiūlymų, o ir patys koncentruositės į pinigų uždirbimą.

 

Santykiai. Esantiems santykiuose galimos paslaptys, apie kurias žinosite tik jūs. Vienišiems žvaigždės numato galimą visa apimančią meilę, kuri stipriai jus pakeis. Bendrai, vyks jausmų pervertinimas, imsite meilę vertinti/suprasti kitaip, nei tai buvo iki šiol.

 

Sveikata. Pagrindinė problema- nervinis pervargimas ir išsekimas. Tai pradžioje gali nekelti problemų, tačiau turės pasekmes vėliau. Žvaigždės nurodo galimą apsinuodijimą maistu, dėl kurio stipriai sutriks virškinimo sistemos veikla.

 

Svarstyklės

 

Darbas ir pinigai. Spalį gali trūkti įkvėpimo ir noro dirbti. Bendrai, mėnuo labiau tinka tęsti įprastą, rutininį darbą, o naujos iniciatyvos tegu palaukia geresnių laikų. Mėnuo žada geras pajamas. Numatomas ryškus įplaukų didėjimas. Metas puikus kaupti.

 

Santykiai. Gali kamuoti neaiškios kilmės baimės dėl santykių arba partneris bus ypač jautrus, todėl teks prisitaikyti. Žvaigždės numato galimą gyvenamosios vietos pasikeitimą dėl mylimojo/osios. Bendravime labiau dominuos aistra.

 

Sveikata. Mėnuo sudėtingas sveikatos prasme. Abejingumas ir melancholija, liūdesys – mėnesio palydovai. Reiktų būti atsargiems kelyje, yra padidėjusi traumų rizika. Jei turite rimtų chroniškų susirgimų, jos gali spalį atsinaujinti.

 

Skorpionas

 

Darbas ir pinigai. Mėnuo žada netikėtumų darbo srityje. Sunku tiksliai prognozuoti galimus įvykius, tačiau labai tikėtina, jog kils minčių imtis savarankiškos veiklos, verslo arba tiesiog mesti esamą darbą ir ieškoti laisvesnio, mažiau varžančio. Finansai augimo nežada. Pasistenkite išsaugoti tai, ką turite.

 

Santykiai. Šioje srityje spalį reikšmingų pokyčių nežadama. Bet yra galimybė išgyventi audringą romaną su darbdaviu, arba žmogumi, kuris užima aukštesnes pareigas. Tai gali turėti pozityvių pokyčių jūsų tolimesnei karjerai. Rizika verta to.

 

Sveikata. Spalį jautri bus nervų sistema. Verta skirti pakankamai laiko poilsiui ir mažinti protinio darbo apimtis. Kitu atveju stipriai nukentės jūsų miegas- bus labai sunku užmigti ir atsipalaiduoti. Jei laikysistės režimo, viskas bus gerai.

 

Šaulys

 

Darbas ir pinigai. Spalį žvaigždės numato galimas pozityvias permainas darbo srityje – yra numatytas paaukštinimas ar kitoks jūsų darbo rezultatų pripažinimas, įvertinimas. Galimas reikšmingas kapitalo padidėjimas per užsienį arba darbą užsienio kompanijoje.

 

Santykiai. Spalį galimas netikėtas romanas., kuris apvers jūsų gyvenimą aukštyn kojomis. Yra rizika rimtai pamesti galvą dėl mylimojo/osios. Tačiau nėra reikšmingų nuorodų, jog tai tęsis amžinai. Mėgaukitės maloniu buvimu kartu ir nieko neplanuokite.

 

Sveikata. Yra tikimybė susižeisti kelionėje. Bendrai, sveikata rimtų problemų kelti neturėtų. Na, nebent teks apsilankyti pas stomotologą. Gali šiek tiek trūkti jėgų, kamuoti liūdesys. Tačiau tai laikina būsena. Netrukus skraidysite lyg ant sparnų.

 

Ožiaragis

 

Darbas ir pinigai. Spalį reikšmingų permainų darbo srityje nežadama. Yra streso galimybė darbe, todėl teks apsiginkluoti kantrybe. Finansinė situacija palanki medicinos, farmacijos darbuotojams. Norintiems padidinti pajamas verta imtis veiklos, susijusios su kosmetika, parfumerija.

 

Santykiai. Rimtų permainų žvaigždės nežada. Būsite labiau orientuoti į seksualinį santykių aspektą, todėl paieškos ir mintys kryps šia linkme. Ir tai gali būti įgyvendinta labai lengvai. Nauja aistra gali rimtai pakeisti jus pačius, jūsų asmenybę.

 

Sveikata. Spalį galimas imuninės sistemos susilpnėjimas, dėl to nebūsite atsparūs peršalimui. Jums ypač svarbu pakankamai ilsėtis ir būti vienumoje, nes tik tokiu būdu atgaunate prarastą energiją ir jėgas.

 

Vandenis

 

Darbas ir pinigai. Spalį darbo srityje seksis puikiai. Tiesiog puikiai jausitės dirbdami, o ir bus pojūtis, kad darbas jus pats randa ( čia labiau tiems, kurie dirba savarankiškai). Finansinė situacija tiesiogiai priklausys nuo jūsų darbo rezultatų. Panašu, jog galimybių tikrai bus padidinti įplaukas.

 

Santykiai. Spalį daug dėmesio skirsite santykiams: domėsitės sutuoktinio reikalais, diskutuosite. Siekiantiems rimtų ir stabilių santykių mėnuo žada puikias permainas. Yra tikimybė sutikti žmogų, kuris bus potencialus partneris. Yra susižadėjimo, santuokos tikimybė.

 

Sveikata. Jei daugiau ilsėsitės ( mažinsite nereikalingus kontaktus ir ribosite informacijos srautus), didelių problemų nesulauksite. Gali būti šiek tiek jautrus skrandis, viškinimo sistema. Bet tai netaps problema, jei sveikai maitinsitės.

 

Žuvys

 

Darbas ir pinigai. Puikus mėnuo konsultantams, teisininkams, psichologams. Klientų tikrai netrūks. Kitų profesijų atstovams teks rimtai dirbti: galimas patikrinimas darbe. Jei dirbsite atsakingai ir sąžiningai, problemų išvengsite. Finansinėje srityje pokyčių nenumatoma.

 

Santykiai. Mėnuo ypač palankus meilei ir santykiams. Esantiems santykiuose žadamas jausmų intensyvėjimas, atsinaujinimas. Jausitės lyg vėl įsimylėjote. Nesantiems pastoviuose santykiuose galimos reikšmingos permainos: santykių įteisinimas, sužadėtuvės, ar daug žadanti pažintis.

 

Sveikata. Spalį gali kankinti įvairios baimės, susijusios su

 

Sveikata. Bet tai labiau psichologinė jūsų būsena. Sumažėjęs atsparumas stresams gali rimtai išbalansuoti jūsų nervų sistemą. Verta daugiau laiko skirti poilsiui ir miegui.

 

Anomalija.lt primena, kad tai yra bendro pobūdžio informacija. Jeigu norite sužinoti kaip metų fonas paveiks Jus asmeniškai, pasikonsultuokite su Asmeniniu Astrologu (Rasa Baliutavičiūtė Kungienė).

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite