Vyras pardavinėja benamius turtuoliams: piniguočiai gali juos stebėti tarsi pokemonus

benamiai-pokemonMenininkas sumanė keistą pramogą – jis pardavinėja benamius žmones kaip realaus gyvenimo pokemonus. Vyras pritaisė nelaimėliams sekimo aparatus, tad kiekvieną jų judesį gali stebėti už konkretų benamį sumokėjęs asmuo, rašo alfa.lt.

 

Kristianas von Hornslethas, fotografavęs benamius, pritvirtino jiems sekimo aparatus. Beveik 25 tūkst. svarų sterlingų (28 244 eurus) sumokėjęs asmuo tarsi įsigyja savo asmeninį benamį, kurį gali sekti visą parą.

 

„Kiekvienam benamiui, kurių šiuo metu yra 10, prisegtas sekimo prietaisas. Tad jo pirkėjas ar savininkas gali juos nuolat stebėti per specialią aplikaciją. Ji konvertuoja benamį į pokemoną ar žmogų-Tamagotchi. Taip pat benamių savininkai gauna jų portretus iš tikro aukso“, – kalbėjo menininkas.

 

Kūrėjas įsitikinęs, kad šis projektas sujungia benamių kasdienybę, nelygybę visuomenėje ir interaktyvią meno koncepciją: „Šis projektas atskleidžia dabartinę visuomenę. Įmanoma žmogų nuskraidinti į mėnulį, tačiau neįmanoma jų ištraukti iš gatvių. Aš privatizuoju benamius. Tai absurdas. Deja, tai tik dabartinio pasaulio atspindys.“

 

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Keistuolė

Šakės.. Didelis žmogaus pažeminimas. Taip negražu,nedera ir nėra priimtina. Lai menininkas susivokia, kad taip daryti negražu, o geriau padeda benamiams

nun

Siaip tai zmogaus teisiu pazeidimas. Paziureciau kaip tam menininkui patiktu kai zonda I gala ivaryciau. Turetu vistiek juos visus teisesauga nubaust, o turtuoliams uzdet tokia bauda, kad per 5 metus neissimoketu. Menininke gal nori, kad tau I kita gala ivaryciau zonda sekimo?

Taip pat skaitykite