Atskleista tikroji Pokemon GO paskirtis: slapta filmuoja viską, ką darote

pokemongoMilžiniško populiarumo sulaukęs Pokemon GO žaidimas netrukus gali sukelti dar didesnį šoką vartotojams, kurie žaidžia šį žaidimą, praneša beforeitsnews.com.

 

Pasak užsienio žiniasklaidos šaltinių, prancūzų saugos ekspertams pavyko nulaužti Pokemon GO žaidimo šifrą kuris atskleidė šokiruojančius faktus.

 

Pasirodo, kad žaidimo programėlė be vartotojų žinios gali ne tik sekti jų buvimo vietą naudojant integruotus į telefonus GPS imtuvus, tačiau ir įrašinėti pokalbius, fotografuoti ar net filmuoti ir visus šiuos duomenis siųsti į už Atlanto esančius serverius.

 

Tai reiškia, kad turėdami savo telefone Pokemon GO žaidimą, jus potencialiai galite būti stebimi 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitė to net nežinodami.

 

“Tai yra tikru tikriausias žmogaus teisių pažeidimas. Tiesiog nesuvokiama kiek privačios ir kompromituojančios medžiagos dabar kažkas yra surinkęs apie kiekvieną žmogų pasaulyje, kuris buvo įsidiegės žaidimą savo telefone”, – užsienio žiniasklaidai komentavo Prancūzijoje dirbantis saugos ekspertas.

 

Nors prancūzams ir nepavyko sužinoti į kokius būtent privačius serverius yra siunčiama informacija, sąmokslo teorijos šalininkai tvirtina, kad už visos šios kampanijos slypi JAV CŽV tarnyba.

 

Žmonės visame pasaulyje skundžiasi, kad pokemonai kartais atsiranda netikėčiausiose vietose: tualetuose, jų kambariuose ir mažai lankytinose vietose.

Žmonės visame pasaulyje skundžiasi, kad pokemonai kartais atsiranda netikėčiausiose vietose: tualetuose, jų kambariuose ir mažai lankytinose vietose.

 

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Teoriškai, tie žmonės kurie valdo žaidimą, gali bet kada pakliūti į kiekvieną pasaulio kampelį: į seimą, parlamentą, gamyklas ir net į miegamąjį. Vos tik žmonės ištraukia savo telefonus iš kišenių, jie net nežinodami, perduoda tiek vaizdine, tiek garsine informaciją šnipinėjančiai tarnybai. O jeigu tarnyboms reikia pakreipti telefoną į kitą pusę, kad pamatytų kitą vaizdą, jie tiesiog gali pranešti apie pokemoną pvz. ant jūsų spintos.

 

Verta pažymėti, kad žaidimą sukūrė Niantic Labs. firma, kurią įkūrė John’as Hanke’as. Maža to, tas pats J. Henke’as įkūrė ir Keyhole Inc. – projektą kuris kartografuoją žemės paviršių. Tačiau mažai kam žinomas faktas, kad Keyhole Inc. buvo finansuojama CŽV vidinio “In-Q-Tel” fondo įkurto dar 1999 metais (infa.lt inf).

 

“Žmonės patys leido būti šnipinėjamiems. Jeigu kažkada jie negalėjo patekti į mūsų namus, pamatyti kaip mes gyvename, ką darome, ką valgome, kada mylimės, kada einame miegoti, tai dabar mes patys atidarėme jiems duris”, – pasipiktinimo neslėpė prancūzas.

 

Manoma, kad slaptą visos informacijos apie žmonės rinkimą bus bandoma pateikti kaip kovą prieš teroristus ir nusikaltėlius, tačiau mažai kam tokie argumentai gali pasirodyti įtikinami.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
6 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
hmm

kad jūs žmonės patys esat kvaili tik žinote viena kad nuaiti į salona ir nusipirkti išmanusi tel. nežinant kad ten ir yra atviros durys į jūsų asmęninį gyvenimą. o dar perkad savo vaikams. aš 100 galiu jų nusipirkti, bet aš turiu sena laužą. kad mes esam stebimi visi žinom jau seniai, net ir televizoryje įrengta. ka jau kalbėti apie plencetes. ir negalvokit kad pasaulyje yra tik vienas žmogus sukures žaidima galintis sekti, tad į privatu gyvenima gali bet kuris stebeti nereik nei pokemon žaidimo. užtenka vien programa parsisiusti

Elix

Taip, tai tiesa. Bet yra vienas dalykas, kuo šis žaidimas išsiskiria iš kitų, jog vaizdas pajungiamas tiesiogiai ir viską gali matyt. Gal anksčiau buvo sekama, bet bent jau nematydavo kaip atrodo, pavyzdžiui, tavo kambario vidus, kur stovi tam tikri daiktai. Tai čia šiek tiek pavojingiau, nes hakeriai tuo gali pasinaudoti.

Abugabuga

Kažkam prasidėjo paranoja…
P.s. *viena rasoma su a nosine
*nueiti
*salona rasoma su a nosine
*asmeninį
*perkat
*sena su a nosine
* televizoriuje
* sukūręs
* žaidima (su nosine)
* privatu (su nosine)
* gyvenima (su nosine)
* parsisiusti (u nosinė)
Apie skyryba net nesneku… Atsiprasau, kad taip elgiuosi, bet zmones, darantys klaidas, kelia itarimus, kad jie yra is kitos planetos. Atleisk, menulieti.

Akmuo

Tu pati bl išnok rašyt… Yra tokie dalykai kaip Ę,Ė,Ų,Ū,Ą,Š,Ž,Č…

as

Dar ir manau gps vietoves reikalinga

paslaptis

Jau seniai viskas aišku buvo.

Pokstininkas

Taip ir maniau kad su pikaciu buvo neverta dariti erotines foto sesijos

Sonrytis Uzumakis

xD

Akmuo

Turbūt tas kas tave sekė, padvėsė iš siaubo…

SKYWALKER

Kazi a Putinas si geima zaidzia…:D

Elix

Pritariu pilnai. Vis tiek kažkas nori jog žmonės būtų sekami ir labai gudriai sugalvojo.

Taip pat skaitykite