Pasakoja liudininkai: vaiduokliškos patirtys (1)

smeklos-vaidenasi-dvasiosDar vienas užsienio portalas pakvietė skaitytojus pasidalinti paranormalia patirtimi. Juk gerai pagalvojęs ne vienas prisimintų kažką įdomaus…

 

Taigi, dešimt istorijų, kurias papasakojo forumiečiai arba anonimai.

 

1. Paprastai vaidenasi senuose namuose, bet nors aš pats mačiau, kaip statomas maniškis, taip pat nujaučiu, kad kažkas jame gyvena ir be mūsų. Mano žmoną (be manęs paties ;) yra palietusi nematoma ranka bei kažkoks gyvūnas. Mūsų namuose daug antikvarinių daiktų, galbūt tai susiję.

 

2. Mažos mergaitės šmėkla atsekė mus iš senų namų į naujus. Aš niekada nebuvau mačiusi jos, tik kartą atsimerkiau naktį ir išvydau šešėlišką figūrėlę, bėgančią per kambarį. Užsimerkiau ir pasakiau sau „Tai nevyksta“.

 

Komentatorė: Primena mano draugų šeimą. Jų namuose gyveno berniuko dvasia, kurią matėme tik aš ir tos šeimos tėvas. Užbėgau kažko paimti iš kambario jų namuose, ir mažas berniukas sėdėjo ten, žiūrėdamas pro langą.

 

Kai atsisuko, mudviejų akys susidūrė ir aš pradėjau klykti.

 

Autorė: O jūs jį kaip nors vadinote? Nes mes savajai buvome davę vardą, Ema ar Emilė, nebepamenu.

 

Komentatorė: Viešpatie. Jie vadino jį Emiliu…

 

3. Teta išgirdo dukrą juokiantis ir atėjo pažiūrėti. Mažylė tiesė lėlę kažkam nematomam. Teta paklausė, su kuo ji žaidžianti. „Abuelita Felipa (močiute Felipa)!“, – atsakė mažoji. Teta vos neatsisėdo – mano pusseserė ne tik nepažinojo savo promočiutės, bet ir nežinojo apie jos mirtį, kadangi buvo dar per maža tokiai istorijai. Močiutė Felipa mirė būdama 54-erių, metais prieš mažės gimimą. Ji mirė tame kambaryje, kuriame žaidė mažoji.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

4. Atsibudau naktį norėdama į tualetą. Dar prigriebiau telefoną ir nusileidau link vonios kambario. Minkydama mygtukus atsitrenkiau į merginą balta suknele. Atsiprašiau ir nė nepakeldama akių nuėjau toliau… Kol suvokiau, kad esu namuose, o ne mokyklos bendrabuty, tad nieko be manęs ir mano tėvų nėra…
Kitą rytą užsuko vaikinas. Jis paklausė, kodėl spoksojau į jį per viršutinį namo langą ir kodėl persirengiau dėvėtą baltą suknelę.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Bet aš net neturiu jokios baltos suknelės…

 

5. Gulėjau ant sofos žiūrėdama TV, kai pastebėjau kažką judantį miegamajame. Tai buvo vyras, lendantis iš spintos. Jis pridėjo pirštą prie lūpų, o tada apsisuko ir dingo atgal į spintą. Kruvinas veidas nebuvo baugiausia – jis neturėjo dalies galvos…

 

Kai išsiaiškinome, kad maža skylutė miegamojo lubose yra palikta buvusio nuomininko, kuris nusišovė, išsikraustėme.

 

6. Esu morgo darbuotojas. Ruošiau vaiko kūną laidotuvėms, kai pajutau, kad kažkas timptelėjo man plaukus. Po poros minučių išgirdau krizenimą ir durys trinktelėjo užsidarydamos pačios. Kai kūnelis buvo paruoštas, pajutau šilumą ties juosmeniu, tarsi vaiko ūgio žmogus būtų apkabinęs…

 

7. Atsikraustėme gyventi į namą, kuriame buvo įvykdyta žmogžudystė. Kiekvieną naktį sesuo prašydavo uždaryti langą, ir kiekvieną kartą jame išvysdavau atspindį trijų veidų – be nosių, be burnų, be plaukų. Jie tiesiog spoksodavo, nieko nedarydavo. Neseniai užsiminiau apie tai šeimai, ir sesuo išsižiojo – ji irgi matė tuos veidus, todėl ir prašydavo uždaryti langą.

 

8. Prieš kelis metus žaidžiau kompiuteriu, kai išgirdau mamą, šaukiančią iš apačios: „Ember! Grįžau“. Pasigirdo, kad išgirdau šiuršant maišus, tad nulėkiau žemyn padėti iškrauti maistą. Kaip nustebau pamačiusi, jog pirmas aukštas tuščias! Net automobilis dar nebuvo į kiemą įvažiavęs.

 

9. Prieš dvejus metus ramiai snaudžiau savo lovoje, kai pajutau kažką truktelint man už kojos. Staiga pasijutau springstanti, ir kosėjau taip stipriai, kad net mama atsibudo ir atlėkė pažiūrėti, kas vyksta.

 

Tai va, o baisiausia yra šitai: paaiškėjo, kad mama visai negirdėjo manęs kosėjant, ji susapnavo, kad velnias bando atimti mane iš jos, todėl ir atbėgo…

 

10. Vaikystėje gyvenome tik dviese su mama. Kaskart, kai suguldavome miegoti, imdavau girdėti vyro ir moters balsus, tyliai besišnekučiuojančius virtuvėje. Jie buvo tokie tolimi, kad nesuprasdavau konkrečių žodžių.

 

Tai tęsėsi metų metus. Mamai pasakiau apie tai tik tada, kai išsikraustėme, nes maniau, jog ji nepatikėtų. Tačiau mama pasakė irgi juos girdėjusi.

 

Parengė: E.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Asilai jus

Labiausiai patiko 9…;)

ahaha

Mama ibego kruvina i kambari ir sako dukrai, begam greiciau, dukryte atsikelus is miegu sako, mamyte as nenoriu niekur eiti, mamyte kodel mano kakla paemiai, mamyte kodel mane spaudi, mamyte paleisk, mamyte.. Ir baigesi mergaites balsas kurio daugiau niekas taip ir neisgirdo, Eiline diena lietuvoje :)

Zilvis

Nebutinas uzsienio portalas
Tokias pasakecias as sugalvoti galiu. Geriau ka nors idomaus parasytumete

Menkysta

Savam kieme pranašu nebūsi :) Užsienio portalas atrodo solidžiau

Ema

Tai ko cia sedi anomalija .lt jeigu tau tai tik pasakaites? sukurk savo istoriju ir parasyk

Z...

E. Kodel rasai tik tokio formato straipsnius?

trollolol

Pasakeles vaikams

Taip pat skaitykite