Žvejai pagavo paslaptingą žuvį su mistiškais raštais

paslaptinga-zuvisFilipinuose žvejai pagavo kai ką neįtikėtino. Kartu su kitu laimikiu jie iš vandens ištraukė ir mėlynomis tatuiruotėmis nusėtą žuvį. Dar niekada nematytas reginys ir išgąsdino, ir sužavėjo, o internete paviešinta žuvies nuotrauka sulaukė tūkstančių žmonių dėmesio.

 

Keisti raštai ant žuvies odos nė iš tolo neprimena natūralių, akivaizdu, kad tai nėra sukurta gamtos. Žvejai netgi nufotografavo galimai tatuiruotą žuvį šalia jos gentainių, kad būtų aiškiai matyti skirtumas.

 

Vieni žmonės spėlioja, kad kažkas pagavo vargšą gyvūną, jį ištatuiravo ir įmetė atgal į jūrą. Kiti teigia, kad tai ateivių darbas – jie pažymėjo šią žuvį savo ženklais. Dar kiti rado daugybę mistinių priežasčių, kodėl žuvis taip atrodo.

 

paslaptinga-zuvis2

 

Žmonės spėliojo, kad galbūt tai yra Dievo ženklas. Vienas vyras, vardu Steve Clarkas, svarstė, kad gal žuvis įsipainiojo į į jūrą išmestą raštuotą audinį ir jo raštai atsispaudė ant jos odos.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Visgi dar niekas nenustatė, ar žuvis tikrai buvo ištatuiruota, tačiau internautai ir toliau spėlioja, kaip ir kodėl kažkas tai padarė.

 

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
boogeyman

Slamstas komentarai

Taip pat skaitykite