JAV milijonieriai ruošiasi kažkam panašaus į pasaulio pabaigą

milijoneriai-bunkerisVakarų žiniasklaidos duomenimis, gausėja amerikiečių piniguočių iš finansinio ir IT sektoriaus, kurie ruošiasi kažkam panašaus į pasaulio pabaigą, rašo versijos.lt.

 

Be pasaulinių karų ir globalinių kataklizmų, labiausiai milijardieriai baiminasi, kaip rašoma New Yorker straipsnyje, įtampos tarp jų ir vargingųjų sluoksnių didėjimo, kuris gali kažkuriuo momentu peraugti į sukilimą ar revoliuciją, kažką panašaus, kas įvyko Rusijoje.

 

Praraja tarp turtingųjų ir vargingųjų pasaulyje ir toliau gilėja, pasiekusi iki šiol neregėtą mastą. Vyriausybinės organizacijos Oxfam duomenimis, 8 patys turtingiausi planetos žmonės sutelkė savo rankose turtus, kuriuos galima sulyginti su pusės planetos gyventojų pajamomis.

 

Turtuoliai, kurių reitingo viršuje įsikūrę Bilas Geitsas, Zara vadovas Amansijus Ortega ir magnatas Vorenas Bafetas, disponuoja daugiau kaip 420-čia milijardų dolerių, tiek pat turi 3,6 milijardo mūsų planetos vargingųjų. Oxfam ragina imtis skubių priemonių, kad būtų įveikta ši pasibaisėtina nelygybė.

 

Kad pritrauktų dėmesį prie šio fakto, organizacija paskelbė savo ataskaitą prieš atsidarant pasauliniam ekonominiam forumui Davose, kur susirenka verslo ir politikos elito atstovai.

 

New World Wealth, atliekanti savus tyrimus, patvirtino, kad turtingieji visoje planetoje masiškai palieka stambius miestus, baimindamiesi socialinio nestabilumo. Kaip teigia ši organizacija, nusikalstamumo didėjimas, terorizmas ir rasinės įtampos augimas – tai pagrindiniai šio bėgimo faktoriai.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Leidinys pateikia kelis pavyzdžius, kaip tie žmonės ruošiasi panašioms situacijoms. Pavyzdžiui, Hafmanas, kaip pats teigia, turi kelis motociklus, kadangi „kiekvienas žino, kad apokalipsės atveju visi keliai bus užsikimšę“, o taip pat ištisą arsenalą ginklų, šaudmenų ir maisto produktų atsargas. „Viso to dėka aš galėsiu tam tikrą laiką išsilaikyti savo namuose“ – aiškina jis. – „Turiu krūvą ginklų ir šaudmenų. Maisto produktų. Aš manau, kad su visu tuo galėsiu atsisėdėti savo name tam tikrą laiko tarpą. – užbaigė Reddit įkūrėjas ir generalinis direktorius.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Buvęs Facebook menedžeris Antonijus Garsija Martinezas, New Yorker duomenimis, įsigijo du hektarus žemės Ramiojo vandenyno saloje. Jis teigia, kad „klysta tie, kurie galvoja, kad galės pasipriešinti įsiutusiai miniai“. Piniguočiai aptarinėja uždarose Facebook grupėse įvairius išgyvenimo aspektus, tokius kaip dujokaukės, bunkeriai ir vietos, kuriose galima bus pasislėpti nuo klimato kaitos ir kataklizmų.

 

Viena populiariausių tokių vietų – Nujoji Zelandija, kur amerikiečiams, perkantiems nuošalius namus, siūloma įrengti juose dar ir priešradiacinę įrangą. Ruošdamiesi Armagedonui, milijardieriai masiškai superka bunkerius – „ateities namus“ po pusantro milijono dolerių. Bunkerius gaminančios kompanijos ekspertas Geris Lynčas pažymi, kad paklausa bunkeriams su apsauga nuo bombų padidėjo 700% lyginant su 2014 metais.

 

Vienas investicinės kompanijos vadovas tarp viso kito pažymėjo, kad turi požeminį bunkerį – apie tai rašo Mirror. „Laikau sraigtasparnį su visada pilnu kuro baku, taip pat turiu požeminį bunkerį su oro filtravimo sistema“ – gyrėsi jis. Denver Post spalio 29 rašė apie ateities namus Earthships, kurie pasirodė penkiasdešimtyje valstijų ir daugiau kaip dvidešimtyje pasaulio šalių. O kanalo Dallas Fort Worth’s CBS duomenimis (lapkričio 11 laida), „visa Teksaso turčių bendrija ruošiasi persikelti į pogrindį (požeminį miestelį), kad pasirengtų „pasaulio pabaigai“.

 

Vienas iš socialinio tinklo Linkedln įkūrėjų Reidas Hofmanas, kaip praneša Bew Yorker, tvirtina, kad dabar daugiau kaip pusė IT milijardierių iš Silicio slėnio užsiima pasiruošimais tam atvejui, jei dabartinei civilizacijai ateis galas.

 

Šaltinis: versijos.lt

Rekomenduojami video:


2500
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Petkaa

Nuo Dievo bausmes nepades joks ir bunkeris :D juk Dievas visgalis gali pirstais spragteleti ir visi ismirsim aukstyn papais kaip tarakonai po nuodu ispurskimo :DDDDD Zmogus durneja galvoja gali perkudrauti Dieva…

Ttt

Gali statytis nesistate tu bunkeriu vistiek atomine radiacija prasiskverbs ir jie numirs nuo toksinu. Vienas is budu apsisaugoti nuo atomines katastrofos yra pradeti galvoti apie po vandenini gyvenima. Zmones evoliucijos laikotarpiu gyvendavo tik pavirsiuje bet niekas dar nera gyvene po vandeniu (kalbu apie masini zmoniu kieki).

Lietuvis

O jau pasitaisė – šaunuoliai.

Lietuvis

Jau teksto pavadinime klaida. Tokia čia ir informacija.

Anti-kalbajobas

kur toji klaida grammar nazi? pagal tave tada ir delpio ir 15min nereik skaityti, nes ten tos pacios antrastes su kruva klaidu

Inkognito

Na dėl socialinio sprogimo kuris galėtų turėti Armagedono padarinius gali nerimauti tik tokios valstybės kaip Lietuva kurios gyventojai gaudami 1/25 europos vidutinių pajamų vienam gyventojui moka praktiškai tokias pat kainas vartojime.Vakarų pasaulyje mažai yra tokių vietų kur žmonės taip būtų engiami ir išnaudojami tokiais tironiškais metodais kaip tai daro Lietuvos valdžia. Kita pasaulio pabaigos versija gali būti staigi saulės žvaigždės supernova,mat yra nustatyta kad tokio tipo žvaigždės kaip mūsų vienintelė paprastai žūsta pačiame savo jėgų žydėjime nesulaukdamos savo senatvės ir mirties dėl energijos išnaudojimo. Na čia nepadės jokios maisto atsargos jokie bunkeriai nei sraigtasparniai kai žemėje temperatūra staigiai sukils virš… Skaityti daugiau »

Taip pat skaitykite