Tūkstančiai žmonių stebėjo NSO: mūsų planetą stebi ateiviai?

nso-miestas-mirgaTūkstančiai žmonių stebėjo keistą reginį danguje. Virš Glaučesterio pakibęs keistos formos diskas mirgėjo įvairiomis spalvomis. Daugybė apylinkės gyventojų pranešė apie neatpažintą skraidantį objektą.

 

Būtų galima pamanyti, kad tai tiesiog žibanti žvaigždė, tačiau priartinus fotoaparatu užfiksuotą vaizdą, kyla abejonių. Melsva, rausva, žalsva šviesomis mirgantis NSO kai kuriems internautams priminė akį.

 

„Mane patraukė oranžinė šviesa, pasklidusi iš to objekto ir nuskriejusi į šiaurės rytus. Iš karto pasiėmiau filmavimo kamerą, 40 kartų priartinau ir taip įamžinau keistą mirgantį daiktą“, – pasakojo vienas vyras, vardu Robas Wheatmanas, paviešinęs užfiksuotą akimirką interneto kanale „YouTube“.

 

NSO entuziastas Scottas C. Waringas pasakojo, kad šis objektas buvo nufilmuotas įvairiose pasaulio šalyse per paskutines keturias savaites.

 

Jis teigia, kad turi bent 20 vaizdo įrašų iš skirtingų pasaulio kampelių. Vyras taip pat įsitikinęs, kad žmonės nebemoka atskirti, kur vaizdo įraše ar nuotraukoje užfiksuotas tikras NSO, o kur – klastotė. Scotto manymu, virš Glaučesterio ir kitose pasaulio vietose užfiksuotas reginys yra dar vienas įrodymas, kad ateiviai stebi mūsų planetą.

 

Ar sutinkate su jo nuomone?

  

Rekomenduojami video:


2500
9 Comment threads
16 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Cia dronas turbut

Idomus tas objektas. Tik kam jiems surengineti toki sviesos spektali kai gali skristi be tu sviesos issidirbinejimu. Galejo buti gal dronas juk populiarus dronai ir is sonu sviecia lempos esu mates.

k.h

Gal lazeris čia buvo tik…

Prunskienw

Tusinas jie ten

Dronas

Dar kyla klausimas iš kur tas dievas atsirado? Negali but nemirtingas amžinai ir dar yra dievo tevas keistenybės ir niekas nieko nežino tik kalba o nso kuriniai esam ir mes kada išprusim mokėsim skraidyti in kitas planetas apgyvendisim žmonis ir stebesim juos kaip gyvena noresim bausim ir taip toliau

Dronas

Aš abejotau dievo ekzistavimu kaip dvasia gali eiti per viska tarkim kiaurai siena neymanoma kaip gali daiktus judit be forme butybė ? Kaip gali pakilti ir pasimti marijos kūna akivaizdu mulkinami nso faktas turim kažkuo tikėti mes va

Dronas

Tai va vadinas jokių dievų nėra nso vadinami viska stebi ir prendžia sunaikinti ar ne o mes durni viskuo tikim mus durnina nso

Inkognito

Klysti yra visagalis kūrėjas,kuriam jie taip pat pavaldūs kaip ir mes. Jei nebūtų dievo nereikėtų jokių yrodymų apie mūsų kenksminguma ,mes jau senai būtume buvę sunaikinti ir viskas. Jie tėra tik vyresni mūsų broliai,tūkstančiais metų mus pralenkę civilizacijų vystymesi.Bet be dievo valios ir plaukas mums nenukris,o prieš patį dieva mes esame siaubingi nusidėjėliai ir kybome ant plauko storio sūlelio, bet kada galime nukristi į prarają. Gaila kad žmonija yra tokia pasikėlusi jog net ir tokiu atveju nekreipia į nieką dėmesio ir toliau daro savo niekšybes.AIDS išplatinimas 1974 metais buvo mums įspėjimas ir bausmė už palaidus lytinius santykius ,už homoseksualizmą,abortus ir… Skaityti daugiau »

Alvydas

Bravo, Inkognito, tačiau tikrai labai daug žmonijos nukris nuo plauko storio siūlo, – ir, tik tada prasidės tikras Žemės žmonių gyvenimas.

Lietuvis

Labai jau liguistas inkognito komentaras.

Inkognito

Mūsų planeta labai įdėmiai sekama ateivių,apie ją stengiamasi kuo daugiau surinkti objektyvios info,kuri galėtų būti panaudota sprendžiant dėl planetos tolimesnio likimo. Kadaise iš jos buvo kilusi super galinga ir agresyvi Atlantų civilizacija savo erdvėlaivių eskadromis terorizavusi šimtus silpnų civilizacijų,kurios buvo arba kolonizuojamos arba privalėjo jiems mokėti duoklę. Nors Atlantai ir buvo sunaikinti ir jų gyvenama ekosistema užveista ne tokiomis agresyviomis Enhartų rasės veislėmis,tačiau jų genai vis dar rusena mažose ir užguitose baltų valstybėlėse. Todėl pastaruoju metu pasiremiant kai kuriomis pertvarkomis daroma viskas kad jos greičiau išnyktų ir asimiliuotūsi su kitomis mažavertėmis rasėmis.Stebėjimui ir kruopščiam dokumentavimui naudojami ne tik automatiniai ateivių… Skaityti daugiau »

labai

Idomu, o galima plačiau?

man ir

Labai idomu, noriu daugiau suzinot, gal galima nuoroda?

Inkognito

Aš buvau įdėjčs nuorodas kur galėtumėte sužinoti daugiau apie tai ką rašiau,bet šias nuorodas ištrynė Anomalijos administracija matyt ji nenori kad eitumėte ten kur jums gali suteikti daugiau info nei šis puslapis.

To inkognito

O gal tiesiog anomalijoje draudziama reklama? Rupetu tau tiesa, nedraustum anomalijai dalintis savo istorija, o dabar gali grauzti morka

Cia dronas turbut

Inkognito, gal atsakytum kam ateiviams reikalingas tas sviesos spektaklis skrendant? Nemanai, kad cia gali buti dronas arba koks naujo tipo lektuvas ar erdvelaivis zmoniu sukurtas? Juk vyksta nauju erdvelaiviu testavimai is ivairiu privaciu imoniu.

Inkognito

Pats turiu nedidelį droną,dar iš tų laikų kai jie nebuvo taip populiarūs. Jis turi aplink savo perimetra Led lempučių,tačiau jos nešviečia taip kaip parodyta čia o gali tik sinhronizuotai mirksėti. Jam pakilus jį mato tik ribotas skaičius žmonių tam tikrame atstume,taip kad regėtų tūkstančiai kaip čia rašoma nėra net techniškai įmanoma jis per mažas,jo energo atsargos per menkos tokiems dalykams nes propeleriai, kad jis išsilaikytų ore pasiima beveik 90 procentų jo energijos ir akumai greitai išsikrauna maždaug per 10 minučių skrydžio,tai čia naujausio tipo Ličio-jonų,o mano dar nikelio -kadmio tai tie tepaveža geriausiu atveju tik 3-5 minutes.Pats jį pilotuoju todėl… Skaityti daugiau »

Inkognito

O kam reikalingas šviesos spektaklis? Tikriausiai visiems jums ,kad nemanytumėte ir toliau jog vieni esate visatoje,o turite ir vyresnių proto brolių. Jie žino, kad mūsų valdžia bus nusiteikusi priešiškai jų atžvilgiu, nes niekas nenorėtų užleisti savo vietos prie sotaus lovio,todėl į atvirus kontaktus ir nesiprašo,nes puikiai žino žmonijos mentalitetą.Juk minia išvydusi gyvus nežemiečių atstovus spjautų į savo korumpuotus vadukus ir juos pripažintų savo vadovais,todėl šitoje vietoje reikia itin gero pasiruošimo ir skubėti negalima. Galima palaipsniui pratinti žmones prie savo egzistencijos ir naujo suvokimo.

o0o

Jauciu kad skiedi protinga civilizacija su zemieciais nebendradarbiautu kaip kad tu su zasinu.ir nereikia jiems cia nieko,nera zemeje to ko nebutu pilnas kosmosas.pamastyk pries fantazuodamas.nso yra kol kas neistirtas fenomenas,bet deka tokiu neskoningu raseivu,visokiu video klastotoju ir ziurima kaip i prasimanymus.

...

Ir vėl jis su savo pezalais. Dar neišprievartavo tavęs ateiviai? Pagal tavo pasakas, tau turėtų būti apytikriai 67 metai. Anksti silpnaprotystė pasibeldė į tavo namų duris.

Inkognito

Teigti jog aš rašau peizalus galėtų tik tas kuris tvirtai žino kad viskas yra ne taip kaip aš rašau.O tamsta kaip suprantu tokių argumentų tikrai neturi.O silpnaprotyste kitą asmenį gali kaltinti tik šizofrenikas, nes jis ligotai mano, kad gali kitiems statyti diagnozes,o tai ir yra šizofrenijos vienas iš rimtų požymių

Aurtar

Yra pora klaidu..bet pilnai tau pritariu

Aurtar

Visi vis dar mato pasauli per rozinius akinius

Slapta

Inkognito, ar jums šitas video neprimena iš arti pritrauktos žvaigždės filmavimą?

Inkognito

Šiek tiek primena Veneros atmosferiniu raibuliavimus,tačiau aš ją stebėjau per savo teleskopa ir niekda nemačiau iš šono jokių disko fragmentų. Raibuliuoja ir kitos žvaigždės,tačiau suku nustatyti iš šio video nes matome ne visą dangaus skliautą o tik koncentruota atskirą taška. Sakyčiau 95 procentų tikslumu kad tai tikrai ne žvaigždė.

sany

O gal haarp

Taip pat skaitykite