Morge dirbantys apsaugos darbuotojai nufilmavo sukrečiančius vaizdus

morgas-brazilijaDarbas morge ne vienam žmogui asocijuojasi su nelabai geromis emocijomis. Tačiau ką daryti, kai tokiame darbe dar ir vaidenasi?

 

Vieno Brazilijos morgo apsaugininkai privalėjo imtis veiksmų ir patys viską nufilmuoti, nes jų istorijomis niekas rimtai netikėjo. Apsaugos darbuotojai ne kartą skundėsi savo darbdaviams, kad morge dedasi nepaaiškinami įvykiai, tačiau darbdaviai į tokius pasakojimus numodavo ranka.

 

Norėdami įrodyti, kad tai kas vyksta, nėra išsigalvojimai, apsaugos darbuotojai griebė į rankas kameras.

 

Vaizdo įraše matosi kaip dėl neaiškių priežasčių savaime trankosi durys. Prisiartinę prie daužomų durų apsaugos darbuotojai pamatė, kad ten nieko nėra.

 

Pasak jų, tai jau ne pirmas kartas kai durys savaime daužosi, koridoriuose sklinda keisti garsai ar jaučiami neaiškus kvapai.

 

Po vaizdo įrašo išplatinimo, morgo direktorius atsisakė komentuoti įvyki, tačiau prasitarė, kad imsis visų įmanomų dalykų, kad tokie paranormalūs įvykiai šiame pastate liautusi.

  


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Slapta

Prieš baigiant mirgčioti lempom trumpam dingsta šviesa, tai per ta laika, tas kuris trankė dureles pasislėpė, mistery solved.

Err

Koks pusprotis patikes, kad cia ne feikas??

!!!

Aš jau geriau pati mirciau, nei tokiam darbe dirbciau…

Liosha

Dirbum ir tokiam kai skrandis priverstu

!!!

Nu tai ir sakau, kad jau geriau mirciau.

Dronas

Nu jo pila gerai

Hidden name

Nu jo, lempos dar mirksi, banaloka :)

Taip pat skaitykite