Astrologinė 2017 Metų prognozė visiems Zodiako ženklams

prognoze-2017Kaip ir kiekvienais metais, Astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė (asmeninisastrologas.lt) sudarė 2017 Metų prognozę visiems Zodiako ženklams.
 
Sužinokite kas jūsų laukia gyvenime, meilės reikaluose, darbe ir sveikatoje.
 
2017 metų horoskopas Avinui
 
Ateinantys Gaidžio metai įneš daug pokyčių Avinų gyvenime. Tai susiję su metų energetika.
Metai gali būti sėkmingi, jei išsaugosite užsispyrimą, tačiau prisitaikysite prie aplinkinių, įsiklausysite į jų nuomonę, poreikius. Bendrai metai žada daug naujų galimybių. Ypač dideli pokyčiai įvyks su jumis pačiais, jūsų asmenybe. Pakeisite požiūri į save, o tai iš esmės pakeis situaciją daugelyje gyvenimo sričių.
 
Juk sakoma: keiskis pats, pasaulis irgi pasikeis. Aplinka jums turės ypač didelę įtaką, todėl labai prasminga susipažinti su kuo daugiau žmonių. Esamus santykius išsaugosite, jei orientuosite į kitą. Labiausiai palankus metas Avinams iki 2017 metų rugsėjo pabaigos. Vėliau metų energetika jums bus mažai palanki.
 
Meilė
 
Meilės fronte Gaidžio metais žadamos didelės permainos. Neesantys santykiuose turės galimybių rinktis iš gausaus gerbėjų būrio. Esantys santykiuose išgyvens nemažai pagundų ir vilionių. Metai bendrai palankūs meilės prasme. 2017 metais, tikėtina, sutiksite žmogų, su kuriuo sieksite santykius įtvirtinti ilgalaikiais pasižadėjimais. Tai bus aktualu iki rudens, vėliau nuo rugsėjo galo meilės srities reikalai praras svarbą ir tuo pačiu palankias galimybes.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Esantiems santykiuose gali tekti labai pasistengti, kad būtų išsaugoti darnūs santykiai šeimoje. Didelis darbo krūvis ir aktyvumas jus visiškai izoliuos nuo savo artimųjų, todėl tikrai teks pasistengti, jei jums svarbu išsaugoti šeimyninius santykius.

 

Darbas/karjera

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

2017 metais Avinams žadama didelė sėkmė darbo, karjeros srityje. Jau nuo metų pradžios tikėtini pokyčiai, susiję su karjeros pasiekimais ( kilimas). Išsaugokite budrumą ir entuziazmą, nes aplinkybės gali keistis labai greitai. Priimkite viską, ką pasiūlys jums 2017 metų globėjas Gaidys. Esate geros nuomonės apie save, turite aukštas ambicijas. Todėl jums gali pasirodyti, jog darbo, karjeros galimybės yra jums siūlomos per menkos. Ir tai gali baigtis visišku nuliu. Todėl nepervertinti savo galimybių labai svarbu šiais metais. Kitu atveju rizikuojate likti be nieko.

 

Metai palankūs tiems, kurie trokšta pakeisti darbo vietą arba uždirbti daugiau. Jei turite su tuo susijusių planų, drąsiai įgyvendinkite. Darbe būtina sąlyga – koncentracija ir dėmesingumas. Tik tokiu atveju pasieksite išties daug. Taip pat aktyviai bendraukite su kolegomis, bendradarbiais. Šie metai ypač svarbūs sukurti gražius ir šiltus santykius su jus supančiais žmonėmis. Tai ne tik padidins jūsų prestižą, bet ir atvers naujas galimybes. Naudinga pasirašyti bendradarbiavimo sutartis, jie bus vertingi.

 

Sveikata

 

Metai žada būti palankūs sveikatos prasme. Jėgų ir energijos tikrai netrūks, tiesiog spinduliuosite pasitikėjimą ir optimizmą. Žinoma, kad ir kaip atrodytų viskas gerai, labai didelis energetinis aktyvumas išsekins jūsų psichines jėgas ir gali negatyviai paveikti imuninę sistemą ( maitinatės ir miegate jūs tikrai bet kaip). Dėl šios priežasties metų pradžioje galimi peršalimo susirgimai. Apsilankymas pas gydytojus profilaktiniais tikslais jums bus tikrai tik į naudą.

 

Tiesa, vasaros pradžioje jėgos gali apleisti. Apatija ir energijos stygius atims bet kokį norą kažką aktyvaus veikti. Tačiau reiktų elgtis priešingai: aktyvus sportas gryname ore padės atstatyti prarastas jėgas ir pagerins nuotaiką.

 

Sunkiausias gali būti ruduo. Šiuo metu Avinams rekomenduojamas poilsis. Ilsėkitės protingai. Linksmybės ir pramogos iki paryčių jums nebus į naudą.

 

Anomalija.lt primena, kad tai yra bendro pobūdžio informacija. Jeigu norite sužinoti kaip metų fonas paveiks Jus asmeniškai, pasikonsultuokite su Asmeniniu Astrologu (Rasa Baliutavičiūtė Kungienė).

 

2017 metų horoskopas Jaučiui

 

Gaidžio metai šio zodiako atstovams žada nemažai staigmenų. Bus naujų pažinčių, išvykų į tolimas šalis, pakankamai daug darbo, ryškių karjeros pokyčių. Esate vienas stabiliausių ir darbščiausių zodiako ženklų, todėl pozityvių pokyčių pasieksite. Svarbu išsaugoti motyvaciją, kantrybę ir nepasiduoti susidūrus su sunkumais.
Metai gali būti sudėtingi emocine prasme: bus išties sudėtingų situacijų, kuomet jūsų kantrybė bus palaužta.
Gaidžio metais ypač svarbu rūpintis sveikata. Dietos nebus naudingos iki rudens. Nepasiduokite apatijai ir slogiai nuotaikai.

 

Meilė

 

Pirmoji metų pusė ( iki spalio pradžios) bus pakankamai sudėtinga. Esantys santykiai nesulauks žvaigždžių palaikymo, todėl gali būti visko. Nurodytu laikotarpiu galite išgyventi rimtus santykių sunkumus. Tačiau tai bus puiki patikra, kuomet bus įvertintas santykių patikimumas, tvirtumas. Tie, kas yra aktyvioje paieškoje, metų pradžioje verčiau tegu užsiima darbo reikalais, nes jokių perspektyvų susipažinti nebus.

 

Na, o nuo spalio mėnesio situacija gan ryškiai keisis. Žvaigždės suteiks puikias galimybes. Todėl 2017 metų pabaiga Jaučiams žada ne tik puikiais ir daug žadančias pažintis, bet galimybę sukurti ilgalaikius santykius.
Labai tikėtina, jog daugelis šio zodiako ženklo atstovų sukurs šeimą.

 

Darbas/karjera

 

Gaidžio metais teks išties nemažai dirbti. Tai turės rimtas pasėkmes- jums žvaigždės žada naujas ir perspektyvias karjeros galimybes. Tačiau nėra prasmės ramiai laukti žvaigždžių dovanų. Būtų puiku, jei patys Jaučiai demonstruotų aktyvų susidomėjimą savo darbo perspektyvomis, išreikštų norą siekti daugiau. Šių metų motyvaciją darbo srityje stiprins atkaklumas.

 

Gerai apgalvokite ir planuokite savo darbus, venkite išsiblaškymo ir chaotiškumo. Drąsiai priimkite naujoves ir imkitės nestandartinių sprendimų.

 

Antroji metų pusė palanki bendradarbiavimo plėtrai. Drąsiai imkitės naujų projektų, pasirašykite sutartis. Jos bus naudingos ir palankios, neš naudos ilgus metus.

 

Bendrai, ruduo labiau produktyvus, nei pavasaris ir vasara. Todėl planuodami darbus į tai atsižvelkite. Poilsio metą prasminga rinktis pirmoje metų pusėje.

 

Sveikata

 

Jaučiams svarbu rūpintis savo imunine sistema. Esate iš tų, kuriuos peršalimo ligos „mėgsta“. Jau nuo 2017 metų pradžios pasirūpinkite peršalimo ligų profilaktika, apsilankykite profilaktiniam sveikatos patikrinimui. Gaidžio metais gali kilti endokrininės sistemos problemų. Svarbu atsakingai vartoti angliavandenių turinčius maisto produktus, laikytis sveikos mitybos principų.

 

Planuojantiems operacijas labiau palankus metas iki rudens pradžios. Tiesiog nurodytu laikotarpiu bus išvengta komplikacijų, sveikata gerės žymiai greičiau.

 

Jaučiams yra rizika padidinti savo apimtis. Dietos nebus veiksmingos iki metų spalio mėnesio.

 

Anomalija.lt primena, kad tai yra bendro pobūdžio informacija. Jeigu norite sužinoti kaip metų fonas paveiks Jus asmeniškai, pasikonsultuokite su Asmeniniu Astrologu (Rasa Baliutavičiūtė Kungienė).

 

2017 metų horoskopas Dvyniams

 

Dvyniams ateinantys Gaidžio metai žada būti įvairūs: gali tekti įveikti įvairius sunkumus, tuo pačiu metai žada geras perspektyvas. Bendras metų fonas gan įtemptas ir sudėtingas asmenybei. Turėsite nemažai padirbėti, kad įtvirtintumėte save kaip atsakingą asmenybę, išgyvensite pokyčius. Bus daug situacijų, kuomet teks ginti savo įsitikinimus ir įrodyti kompetenciją, tiek asmeninę, tiek ir profesinę.

 

Praradimai 2017 metais parodys silpnąsias jūsų charakterio puses. Prasminga ypač rūpintis sveikata, nes gaidžio metais ji gali turėti rimtų išbandymų.

 

Meilė

 

2017 metai gali būti sudėtingi jūsų šeimai, santykiams. Gali kilti situacijų, kuomet savo santykius pamatysite visai kitu, nauju kampu. Naujas požiūris į partnerį gali pakeisti tolimesnį poros gyvenimą. Jūsų noras atsiskirti vienumai gali būti nesuprantamas mylimiesiems, nes iš tiesų esate labiau ekstravertiškas zodiako ženklas. Tačiau planetų išsidėstymas metų eigoje veiks jus visiškai priešingai.

 

Žvaigždės žada santykių baigtį tiems, kurie nesirūpins partnerio poreikiais. Susirūpinimas naujomis pažintimis plečia jūsų galimybes, tačiau sumažina ilgalaikių santykių perspektyvas. Gaidžio metais labai svarbu mokytis išgirsti kitą, gilintis į šalia esančio poreikius.

 

Vieniši zodiako atstovai turės galimybių susipažinti. Tačiau jūsų ypač rimtas nusiteikimas, emocinis šaltumas gali neigiamai įtakoti santykių eigą. Vis tik jei turite rimtų ketinimų meilės fronte, teks dėl to pasistengti.

 

Darbas/karjera

 

Darbo, karjeros srityje žvaigždės žada naujas ir perspektyvias galimybes. Bėda ta, jog tiesiog jausitės pavargę ir išsekę, todėl galimybės gali taip ir likti neišnaudotos. Jei vis tik ryšitės, teks nemažai dirbti, įrodyti savo kompetenciją. Labai svarbu ugdyti koncentraciją, atsakingumą, darbų planavimą. Nors šių savybių jums dažnai trūksta, metų globėjas suteiks visas galimybes tai įtvirtinti.

 

Kai kurie zodiako atstovai praras darbinę motyvaciją, todėl galimi darbo vietos pokyčiai. Ieškantiems darbo iki rudens galimybių tikrai bus. Svarbu nepražiopsoti pasitaikiusio palankaus vėjo.

 

Planuojantiems savo verslą ar naują veiklą, metai palankūs bendradarbiavimo prasme. Savo kelyje sutiksite naudingus žmones, kurie taps naudingi ir perspektyvūs partneriai.

 

Sveikata

 

Sveikatos reikalai jūsų dėmesio pareikalavo jau praėjusiais metais, tai tęsis ir 2017. Gaidžio metais ypač jautrios akys, stuburas, galva, širdis . Todėl būtina ypač rūpintis savo sveikatos higiena: poilsio ir darbo režimu ( kas jums yra visiškai nesuvokiama), fiziniu aktyvumu.

 

Pakankamas poilsis būtinas ateinančiais metais, jei svarbu išsaugoti stiprią sveikatą ir ateityje.
Metai žada daug stresinių situacijų, stiprių nervinių sukrėtimų, kurie išsekins jūsų psichines jėgas. Kelionės ir aktyvus poilsis toli nuo namų jus veiks gydančiai. Todėl iš anksto planuokite atostogas.

 

Anomalija.lt primena, kad tai yra bendro pobūdžio informacija. Jeigu norite sužinoti kaip metų fonas paveiks Jus asmeniškai, pasikonsultuokite su Asmeniniu Astrologu (Rasa Baliutavičiūtė Kungienė).

 

2017 metų horoskopas Vėžiui

 

Ateinantys 2017 metai šio zodiako ženklo atstovams taip laukiamos ramybės ir stabilumo neatneš. Jausitės nepatenkinti savo gyvenimu, išbalansuotas emocinis fonas darys jus irzliais. Norėdami pabėgti nuo šių nemalonių pojūčių, pasinersite į darbą. Ten produktyvumo pasieksite, nes būsite nusiteikę dirbti daug ir kantriai. Gaidžio metais Vėžiai puikia sveikata pasigirti tikrai negalės, gali net tekti rimtai gydytis stacionare.

 

Didelio palaikymo sulauksite iš savo draugų ir bendraminčių. Atminkite, kad jie pasiruošę jums padėti.
Daugiau jėgų ir energijos tikėkitės vasarą. Todėl atostogas prasminga planuoti jau 2017 metų pradžioje, kuomet jūsų emocinis ir energetinis lygmuo yra labai žemas.

 

Meilė

 

Meilės fronte Vėžių laukia daug aistrų ir netikėtų situacijų. Pirmiausia tai gera naujiena vienišiams- pasimatymų tikrai bus. Kita gera naujiena – rinktis irgi galėsite iš daugybės puikių kandidatų. Sudėtingiau turintiems porą, nes pagundų išvengti gali būti keblu, o ir noro nedaug. Dažnai tokios meilės aistros baigiasi gydytojo kabinete arba 2 metų atostogomis. Tai išlikite sąmoningi ir atsakingi, kad ir kaip bus sunku.

 

Bendrai, visos romantiškos pažintys turės didelį potencialą baigtis labai gerai. Reiškia ilgalaikėje perspektyvoje turėsime daug naujų ir laimingų šeimų.

 

Darbas/karjera

 

Darbine prasme metai žada būti gan stabilūs ir produktyvūs. Kažkokių didelių ir rimtų pokyčių žvaigždės nežada. Nors gali tekti gerai paplušėti ir taisyti anksčiau padarytas klaidas. Vadovybė bus ypač pastabi ir reikli, todėl nepastebėtų klaidų nebus.

 

Galima įtampa santykiuose su kolegomis, bendradarbiais. Viskas išsispręs savaime, tiesiog dirbkite ir nesivelkite į kitų darbuotojų reikalus.

 

Bendrai reiktų atsiriboti nuo emocinio poreikio rūpintis visais, ypač darbinėse sferoje. Čia reikšmingi kitokie jūsų charakterio bruožai.

 

Jei gerai ir atsakingai dirbsite, galimas paaukštinimas pareigose metų pabaigoje.

 

Sveikata

 

Jums kaip niekad bus naudingos įvairios netradicinės gydymosi praktikos. Jei esate sporto salės gerbėjas, verčiau 2017 metais svarmenis iškeiskite į jogą, ciguną, rebefingą. Visos netradicinės praktikos tiks kuo puikiausiai, nes subalansuos ne tik fizinį kūną, bet ir ypač išvargintą jūsų nervų sistemą.

 

Būkite ypač atidūs įvairiems negalavimams ir laiku vykite pasitikrinti. Metai nežada ypač geros sveikatos ir tai susiję su jūsų emociniu fonu. Ne veltui sakoma, jog visos ligos nuo nervų.

 

kai kurie zodiako atstovai neišvengt ligoninės paslaugų. Galimas net rimtas chirurginis gydymas. Jautrios sritys: kaulai, stuburas, širdis, galva. Saugokite save.

 

Anomalija.lt primena, kad tai yra bendro pobūdžio informacija. Jeigu norite sužinoti kaip metų fonas paveiks Jus asmeniškai, pasikonsultuokite su Asmeniniu Astrologu (Rasa Baliutavičiūtė Kungienė).

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite