Atleidimas reikalingas tam, kad gyvenimo srovė tekėtų

atleidimasKiekvienas žmogus bendraudamas su kitais neišvengiamai patiria ir nusivylimą, nuoskaudą, išdavystę arba pats ką nors įskaudina, rašo Būrėja Vilija.

 

Pykstame, liūdime, trokštame keršto, kol visi šie jausmai mus išvargina, pradedame trokšti pabaigos, apsivalyti, nurimti ir susimąstome apie poreikį atleisti. Jei užstringame „niekada neatleisiu“ gniaužtuose, jaučiame nuolatinę įtampą ar net rimtai susergame.

 

Atleisti – tai leisti sau gyventi toliau, išsilaisvinti iš praeities gniaužtų, nurimti, tiesiog būti dosniam nesvarstant, ar kitas to vertas. Daugelis mūsų turbūt jaučiame intuityviai, kad tai yra gera. Nebūtina to viešai deklaruoti, pulti skriaudikui ant kaklo. Kartais neblogai yra tiesiog nutarti padovanoti sau atleidimo dovaną ir skirti dėmesį įdomesniems gyvenimo dalykams.

 

Kaip kuo paprasčiau atleisti: paprasta, pagrįsta nusilenkimo jėga

 

Tai – pati stipriausia praktika, kuri padės atsikratyti nuoskaudų, ir kuri veikia pasąmonės lygmenyje.
Reikalinga pastatyti jus nuskriaudusio ar įskaudinusio žmogaus, ar to, kurio norite atsiprašyti už savo skriaudas, nuotrauką prieš save ir nusilenkti jai žemai 50 kartų.

 

Nusilenkimas ne šiaip sau naudojamas praktiškai visų pasaulio tautų. Jau pries tūkstančius metų Žmonės pastebėjo, kad iš jų išeina agresija, nuoskaudos ir neigiamos emocijos tiems Žmonėms, prieš kuriuos nusilenkiama ( net savo vaizduotėje tai galima padaryti).

 

Kada mes nuleidžiame galvą žemiau savo Širdies, mes iškeliame Širdį ir Meilę aukščiau už savo Protą. Tokiu atveju net pasąmoninga ši Atleidimo praktika duoda labai gerus rezultatus ir padeda išsilaisvinti nuo nuoskaudų.

 

Parengė: Vilijos Magiškos Kortos

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite