4-metis senolis: kūdikis kuris atrodo tarsi būtų sulaukęs 80-ies

4metis-senolisDėl įgimtos ligos 4-metis Bayezidas Hossainas šiandien atrodo tarsi būtų sulaukęs 80-ies. Nors žaidžia, maitinasi ir mėgaujasi tuo pačiu, kuo ir kiti maži vaikai, Bayezidas toli gražu neatrodo taip pat, rašo naujienų ir pramogų portalas tv3.lt.

 

Tinstantis veidas, neelastinga, nukarusi oda, skaudantys sąnariai ir prastas regėjimas – tik dalis to, su kuo kasdien tenka taikstytis šiam vaikui. Iš Maguros, Bangladešo kilęs berniukas taip pat sunkiai tvarkosi su šlapimu, o jo dantys išgedę tarsi seno žmogaus.

 

To paties kaimo vaikai iš pradžių berniuką pravardžiavo „seniu“ ir bijodavo kartu žaisti. Tik vyresniesiems išaiškinus, kad Bayezidas yra jų amžiaus, tik kur kas mažesnis, šie jį ėmė prisileisti. Tačiau berniuko tėvams didžiausią stresą kelia ne tai. Juos šokiravo medikai, pranešę, kad dėl dviejų itin sunkių ligų – Progerijos ir Curtis Laxa – berniukas negalės išgyventi ilgiau nei 15 metų.

 

Tėvai – pirmos eilės pusbroliai

 

Jo 18-metė motina Tripti Khatun gimdė sulaukusi vos 14 metų. Ji prisipažįsta, kad pirmą kartą išvydusi savo kūdikį pamanė matanti ateivį. „Vaikščioti Bayezidas išmoko trijų metų, o dantys jam sudygo trijų mėnesių. Jo fizinė išvaizda – nenormali, tačiau jis bendrauja kaip visiškai suaugęs žmogus.

 

4metis-senolis2

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Jis nėra panašus į kitus vaikus, atrodo tarsi senas vyras. Iš pradžių, man kaip jo motinai buvo sunku su tuo susitaikyti“, – portalui mirror.co.uk pasakojo berniuko mama. Bayezidas gimė 2012 metais vietinės ligoninės palatoje. Jį išvydęs tėvas Lovelu Hossainas (22 m.) buvo sukrėstas: „Man buvo baisu į jį žiūrėti. Per odą persišvietė kaulai. Jis atrodė tarsi ateivis. Buvo labai skaudu jį tokį matyti“.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Tripti ir Lovelu – pirmos eilės pusbroliai. Tuoktis giminaičiams Bangladeše yra visiškai normalu. Normali ir santuoka labai jauname amžiuje. Tad pora susituokė, kuomet Tripti tebuvo 13 metų. Tuo tarpu 4 metais vyresnis pusbrolis jau dirbo. Paprasto darbininko pareigos per mėnesį jam atnešdavo po 42 eurų atlygį.

 

tv3logo

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite