Numerologija ir buvęs gyvenimas – ką galima sužinoti?

numerologija-ankstesnis-gyvenimasKaip apskaičiuoti ir sužinoti, kokiu keliu anksčiau ėjote, kuo buvote, kokias problemas atsinešėte į dabartinį gyvenimą? Atsakymus banda rasti nuotolinio būrimo projektas “Vajezau buria“.

 

Iš pradžių reikia žinoti savo gyvenimo kelio skaičių, tai padaryti galite sudėję savo gimimo datos skaičius iki vienaženklio simbolio, pavyzdžiui: Juozapotas gimė 1983 11 22. Juozapotas skaičiuoja: 1 + 9 + 8 + 3 + 1 + 1 + 2 + 2 = 27, 2 + 7 = 9.

 

Taip pat reikės ir Jūsų vidinių poreikių skaičiaus. Jį sužinome sudėję visas balses, esančias varde (A = 1, E = 5, I = 9, Y =7, O = 6, U = 3).

 

Juozapoto vardą apskaičiuojame taip: (U+O+A+O+A) 9 + 6 + 1 + 6 + 1 = 23, 2 + 3=5.

 

Telieka sudėti gyvenimo kelio skaičių su vidinių poreikių skaičiumi – 9 + 5=14, 1 + 4=5.

 

Taigi, Juozapoto buvusio gyvenimo skaičiaus numerologinė reikšmė yra 5. Jei Jūsų galutinis skaičius 11, vienetų sudėti nereikia, tuo tarpu jeigu rezultatas yra 10, sudėkite 1 + 0 = 1

 

Skaičius 1

 

Praėjusiame gyvenime galėjote būti lyderiu, visuomenėje žinomu ir gerbiamu žmogumi, turėjote autoritetams ir įtakingiems asmenims būdingų savybių, galėjote užimti aukštesnes nei daugumos pareigas, arba tiesiog turėti nuosavą verslą. Bet kuriuo atveju, Jūsų kelias daugiau buvo savarankiškas, nepriklausomas, laisvas, tačiau tuo pačiu ir reikšmingas. Jei šiame gyvenime jaučiatės vienišas, praėjusiame gyvenime galėjote būti našlaičiu ar išgyventi sunkias skyrybas, po kurių nedrįsote užmegzti naujų santykių.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Skaičius 2

 

Paskutiniame gyvenime akcentuojama problema daugiau siejama su santykiais, draugystėmis, todėl ją išspręsti ir pilnai įgyvendinti turėtumėte šiame gyvenime. Praėjęs gyvenimas siejamas ir su stipria antra sielos dalimi, pavyzdžiui, be galo artimu draugu, kuris palaikė Jus visą gyvenimą, o galbūt buvote iš dvynukų, todėl šiame gyvenime jaučiate tarsi Jums kažko greta trūktų. Praėjęs gyvenimas pasižymi sunkumais atliekant svarbius sprendimus, sunkiais, lemtingais pasirinkimais bei komplikuotais ryšiais meilėje.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Skaičius 3

 

Trejetas akcentuoja kūrybą, laisvumą, tad didelė tikimybė, jog praeityje buvote menininkas, su kūryba, išskirtinių idėjų realizavimu susijęs žmogus. Buvote puikus tėtis/mama, o aplinkiniams skleidėte džiaugsmą, juoką, mokėdavote praskaidrinti net ir niūriausią dieną pozityviu, originaliu mąstymu.

 

Skaičius 4

 

Ketvertas rodo suvaržymus, nelaisvę, tad ir praėjusiame gyvenime, didelė galimybė, jog negalėjote sau leisti to, ko norėjote, nuolat jautėtės tarsi įkalinti, įsprausti į kažkokius rėmus. Karjera taip pat daugiau varžanti, griežtesnė, neleidusi atsipalaiduoti ir savęs pilnai atskleisti, tačiau šeima – didžiausia vertybė. Šiame gyvenime tai gali atsiliepti priešingai – jei praėjusiame gyvenime jautėtės suvaržytas, tuomet dabar mėginsite atsigriebti ir kurti kuo laisvesnį, kuo išskirtinesnį ir Jums pačiam priimtiniausią gyvenimo būdą.

 

Skaičius 5

 

Gana chaotiškas, maištingas skaičius, daugiau tiktų apibūdinant neramius karo laikus, gyvenimą karo situacijoje, jos sūkuryje, nes vietos ramybei, panašu, nelabai turėjote. Užsiėmimų buvo daug ir įvairiausių, nuo projektų rengimo, komunikacijų srities iki sunkių situacijų sprendimo, pagalbos teikimo kitiems, kovojimo už savo tiesas ir įsitikinimus. Todėl šį gyvenimą galite jausti didelį poreikį ramybei, harmonijai, atsipalaidavimui, vienatvei.

 

Skaičius 6

 

Šeimos puoselėjimas, dvasinio pasaulio, tikėjimo ugdymas, didesnis polinkis menui ir kūrybai, atsiskyrimui nuo visuomenės lipdomų standartų ir etikečių, atsiskyrimas nuo chaotiškos aplinkos ir vidinės ramybės ieškojimas, taip pat didelis poreikis skleisti meilę, taiką, dalintis ja su kitais – visa tai atsispindi Jūsų praėjusiame gyvenime, jei Jūsų skaičius yra šeši.

 

Skaičius 7

 

Septynetas praėjusiame gyvenime linkęs Jus priskirti inteligentijai, galėjote būti mokytojas, autoritetingas ir visų gerbiamas patarėjas, kažkuria prasme gal netgi dvasinis lyderis, įkvėpėjas. Didelis ryšys su visuomene, komunikacija ir švietimu, tinkama praeityje ir profesija, susijusi su dokumentais, įstatymais, teisės sritimi.

 

Skaičius 8

 

Aštuonetams dažniau priskiriama medicinos, sveikatos sritis, taip pat ir nemažas turtas. Tad galėjote turėti nemažai nuosavybės, finansiniu atžvilgiu praėjęs gyvenimas Jus aprūpino geriau nei kitų skaičių atstovus. Pinigai, materialinės gerovės užsitikrinimas, visgi, buvo viena svarbiausių Jūsų temų ir siekių.

 

Skaičius 9

 

Devynetams priskiriama nemažai galimų sričių, tad praėjusiame gyvenime galėjote būti keliautoju, ezoteriku, žurnalistu, atsiskyrėliu, taikos skleidėju. Bet kuriuo atveju, buvote išmintingas, ramus, taikus ir imlus naujai informacijai, mokslui žmogus.

 

Skaičius 11

 

Šis skaičius laikomas vienu svarbiausių – jei tai Jūsų skaičius, panašu, jog galite pasigirti vienu iš svarbiausių, išskirtiniausių, turtingiausių dvasine prasme ir daugiausiai Jums, Jūsų tobulėjimui naudos suteikusių praeities gyvenimo patirčių, kurių išmintį atsinešėte ir į šį gyvenimą. Didesnis polinkis ezoterikai, didelis jautrumas, intuicija, taip pat kūrybinė gyslelė, dvasingumas.

 

Parengė: Vajezau buria

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
vikki

Pagal datą gaunasi 10? Kaip suprast?

nnnn

turiu klausima:mano varde yra raide Ė ,tai sia raide skaityt kaip E=5?nes as taip ir padariau

Doctor David Joint

Ne pagal vardą gi žiūrėt reik, o pagal gimimo data.

Darius

Nu šiaip “Ė” irgi balsis, tai turėtumėt skaičuot kaip 5+

Taip pat skaitykite