Kaip elgiasi Zodiako ženklų atstovai artėjant mirties valandai?

mirties-valanda-zodiakaiAnot žinomo Rusijoje astrologo Aleksandro Rempelio, astrologijoje vadinamasis mirties taškas gali sutapti su kai kuriais svarbiais kiekvieno žmogaus gyvenimo įvykiais, rašo Sniegė Pilypienė naujienų portale anglija.today.
 
Pavyzdžiui, su gimimo ar tuoktuvių data. Tačiau vienas ar kitas įvykis gali praeiti „kiaurai“ žmogaus ir nepaliesti jo mirties taško. Tai turi pastūmėti jį priimti atitinkamus svarbius sprendimus bei apsivalyti iš vidaus Tai reiškia, kad dar neišmušė šio žmogaus paskutinė valanda ir jis turi daug ką padaryti žemėje.
 
Žmogus praeina skirtingus karminius išmėginimus
 
„Mirties taškas praeina kiekvieną Zodiako ženklą per devynerius metus skaičiuojant pagal laikrodžio rodyklę. Jis siejamas su kosminiu Lilit ciklu ir Juoduoju mėnuliu, praeinančiais per Zodiako žvaigždyną maždaug vieną kartą per devynerius metus“, – teigė žinomas astrologas. Anot jo, tačiau reikia mokėti atskirti Lilit tašką nuo mirties taško. „Lilit – tai juodosios karmos rodiklis, o mirties taškas horoskope – tai atitinkamas žmogaus gyvenimo periodas, tai ir jo vystymosi bei tobulėjimo etapas“, – patikino A.Rempelis.
 
Jo teigimu, per visą savo gyvenimą žmogus praeina skirtingus karminius išmėginimus. Jei žmogus elgiasi netinkamai, neteisingai ar neleistinai, tai tas gali atsiliepti arba pereiti jų vaikams ir anūkams iki septintos kartos. Likus be teigiamos energijos apsaugos žmogus gali patekti į pavojingą ar net kritišką situaciją – rimtai susirgti, prarasti darbą ar net patekti už grotų. Neigiama energija išnyksta tik tuo atveju, jei palikuonys atidirba už juodąją giminės karmą.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Mirtis astrologijoje simbolizuoja atitinkamą žmogaus gyvenimo etapą, paženklinantį sukauptą patirtį, nepalankių situacijų įveikimą, giminės karmos atidirbimą.

 

„Norint atidirbti karminę skolą, žmogus turi būti kuklus, širdingas, kilnus, mylėti ir užjausti vargstančius žmones“, – sakė A.Rempelis. Anot jo, neatidirbus karmos, turės susimokėti už savo pirmtakų padarytas nuodėmes ateinančios kartos, palikuonys.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Тaigi, kaip mirties taškas daro įtaką kiekvienam Zodiako ženklui ir kaip jie elgiasi artinantis paskutinei gyvenimo valandai.

 

Ožiaragis

 

Ištikus traukinio ar lėktuvo avarijai šio ženklo atstovas spės nuoširdžiai pasigailėti, kad jį pavedė intuicija ir nepramiegojo reiso ar nenusipirko bilieto į kitą lėktuvą ar traukinį. Ir apskritai būtų pamiršęs tą kelionę į Egiptą. Bet šis racionalaus proto, tvirtos valios bei kantrybės, darbštuolis ženklas neleidžia panikai užkariauti šaltakraujišką protą.

 

Ožiaragis puikiai supranta, kad mirtis – neišvengiama, todėl prieš tai labiausiai norėtų… gerai išsimiegoti. Juk priekyje laukia sunkus kelias Anapilin – į kitą gyvenimą. Beje, piešingai nei kiti Zodiako ženklai, Ožiaragis lengvai nepasiduoda ir užklupus širdies ligoms, Ebolos virusui, net marui.

 

Užtat neretai neatsilaiko prieš savo silpnybes ir žinomas priklausomybes. Todėl nesaikingai vartodamas svaigalus ir nuolat persivalgydamas Ožiaragis gali ir nepajusti kaip pamažu ir negrįžtamai eikvoja savo sveikatą. Todėl sulaukus vos 40 metų šio ženklo atstovas gali atsidurti kapinėse ne dėl ant jo užlėkusios mašinos ar nukritusio lėktuvo kaltės.

 

Vandenis

 

Šio ženklo atstovai visiškai teisingai galvoja, kad nuo jų niekas nepriklauso, todėl galvoja: „Ką padarysi, jei man tiek skirta, tebūnie taip“. Jei spėja, giliai įkvepia ir pasigarsina mėgstamą muziką. Taigi, Vandenis net į mirtį žvelgia filosofiškai. Nors gerokai didesnė tikimybė, kad šio ženklo atstovą pakirs infarktas ar insultas nuo nuolatinės įtampos ir nesibaigiančių stresų.

 

Juk jis negali pabūti ramus kaip belgas bent pusvalandį. Visą laiką įsitempęs, jaudinasi ir nervinasi dėl smulkmenų. O kur dar visokios depresijos. Todėl nuolat išgyvena klausdamas save: „O kas būtų, jei?…“. Kol galų gale, išeikvojęs paskutinę energiją ir sveikatą, ima suprasti, kad ko gero gyvenime blogiau nei pragare. Vandenis netikėtai griebiasi už širdies ir su palaiminga šypsena sušnabžda: „Galų gale atėjo paskutinioji…“. Netrukus infarktas padeda jam atsidurti nirvanoje – aukščiausioje palaimos būsenoje…

 

Žuvys

 

Šio Zodiako ženklo atstovai laikomi vieni iš lemtingųjų. Todėl Žuvys, sužinojusios, kad jų valandos suskaičiuotos, tiesiog užsimerkia, rankomis stipriau įsitveria į mašinos vairą ar kojomis įsiremia į lovos kraštą ir oriai pasitinka neišvengiamą likimo smūgį: „Kas bus, tas bus…“. Be to, neretai Žuvys „susiklijuoja pelėkus“ tada, kai jaučiasi niekam nereikalingos.

 

Taigi, juos gali „nužudyti“ vienišumas. Mat šio ženklo atstovai jaučiasi laimingi žinodami, kad kažkam yra reikalingi, naudingi, kad kiti negali apseiti be jų rūpesčio ar pagalbos. Tačiau supratę, kad liko vieni kaip pirštas, tampa vangūs, kaip prieš tris dienas pirkti karpiai, plaukiojantys vonioje.

 

Tai reiškia, kad šio ženklo žmonės pamažu vis stipriau įsitraukia į savo fantazijų pasaulį ir galvoja apie pomirtinį gyvenimą. Todėl iš esmės nustoja reaguoti į išorinius drigiklius. Žuvys dažniau „leidžiasi į dugną“ miegodamos ir šaltą metų laiką.

 

Avinas

 

Netikėtai lėktuvui pradėjus smigti žemyn emociškam Avinui pirma mintis šovusi į galvą – reikalauti, kad kuo greičiau duotų parašiutą. Bet iš tikrųjų jis greičiausiai pasitikrins, ar prisisegęs saugos diržais ir liks sėdėti vietoje baimingai laukdamas savo paskutinės gyvenimo akimirkos.

 

Avinas ištiesia kanopas taip pat, kaip ir gyveno: energingai, net sprogstamai, ryškiai, kad aplinkiniai prisimintų jį per amžius. Beje, jis gali ir nesulaukti senatvės. Jei plyta ar meteoritas nenukrenta šio ženklo atstovui ant galvos, tai jis užsimuša nukritęs nuo stogo ar pasiutišku greičiu vairuodamas automobilį. Galų gale gali nukristi kartu su neišsiskleidusiu parašiutu ar lėktuvu. Bet kuriuo atveju Avino paskutinis ištartas žodis bus trumpas: „Vau“.

 

Jautis

 

„Jei mirti, tai su muzika!“, – nuspręs Jautis ir pareikalaus virpančios iš baimės lėktuvo palydovės atnešti ko nors stipresnio. Pajutęs svaigulį, šio ženklo atstovas taps ne tik gerokai ramesnis, bet dar spės įtikinti save, kad kitame gyvenime vis tiek kada nors grįš į šią žemę.

 

Tačiau Jautis miršta ilgai ir nykiai, bet ne dėl ligos. Kankindamasis iš godumo, kad kam dabar liks jo užgyventas turtas ir ar apskritai verta rašyti testamentą. Todėl net ir gulėdamas mirties patale, jis veda derybas su notarais. O bent trumpam atitrūkęs nuo jų, rašo atsiminimų knygą apie savo gyvenimą. Pavyzdžiui, apie tai, kaip nusipirko butą iš sutaupytų pinigų ir nepaėmė paskolos iš banko.

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Dvynys

Man netiko, bet žinau dar Dvynį, kuris ramiai priima ir kitą, kuris panikuoja dėl bet kokio simptomo. Išvada: pasitikėkite psichologija, kuri sako, kad yra tekstai, kurie 50/50 tinka visiems. Tuo ir remiasi būrimai bei horoskopai. Žodžiu, absoliučiai viską reikia priimti su dalimi kritiško požiūrio.

op, o kas jus privertė skaityti šį straipsnį? jei kas nepatinka, gi galima nedaryti. nesuprantu pasipiktinimo.

Anonimas

Kritikuoti lengviausiai. O patys, ar prisidedate? Juk kiekvienas gali ką nors įdomaus parašyti: https://anomalija.lt/skelbk/ – pirmyn. Dažniausiai taip ir būna, kad paburbėti tai pirmi, o kai paprašo parodyti kuriuo keliu turi eiti, tai tyli.

Op

anomalija.lt suprantu, kad ne nuo mūsų priklauso ką jūs įdėsit į savo puslapį, bet čia buvo kažkokios pievos :D. Ir išvis pastaruoju metu labai daug negatyvo pas jus. Jeigu keliat negatyvą, tai tegul būna apie pasaulio naujienas ir situaciją, kas daugeliui įdomu ir aktualu manyčiau, o ne apie tai “kaip tu elgsiesi miršdamas”. Aš visiškai nepritariu nei vienam iš duotų zodiakų, nes iš tiesų nieko negali spręst apie žmogų iš zodiako. Kartais netgi būna, kad žmogus yra savo zodiako priešingybė. Kuo mažiau visokių tokių būrimų tuo įdomesnis pas jus puslapis būtų. Tų zodiakų vistiek visur kaip prišikta, tik mokėk tą… Skaityti daugiau »

Vytas

Neimanoma visiems itikti. Manau anomalija stengiasi visiems pateikti visko po truputi. Tai plataus spektro portalas, tad negali visada viskas buti tik apie viena tematika. Straipsniu ivairiu yra daug, ir tikrai galima rasti ka nors sau idomaus. Aisku cia tik mano nuomone

Op

Taip negali visiems įtikti, čia buvo mano nuomonė. Visgi, tokie straipsniai ne man vienam nėra labai patrauklūs. Be to jautrūs ir patiklūs žmonės, gali nusivilti savimi perskaitę kažką tokio. Mano manymu, šitame puslapyje trūksta šiek tiek daugiau pozityvo.

Hmmm

Nesinervink, vistiek ateis ta valanda

Taip pat skaitykite