Magijos ritualas galintis padėti susirasti darbą

darbo-magijaBesibaigiant Mėnulio priešpilniui – kaip tik tas laikas, kai galima ir būtina atlikti visus padedančius, pritraukiančius meilę, sėkmę skatinančius ritualus, rašo tinklalapis apie magiją kartomantija.lt.

 

Augant, pilnėjant mėnuliui kilsite ir Jūs, Jūsų finansinė sėkmė, gerės meilės reikalai, klestės asmeninis gyvenimas.

 

Mėnulio priešpilnio fazę ir jos augančias gyvybingas galias visada reikia stengtis išnaudoti kuo atsakingiau: atliekami apsaugantys ritualai, ruošiami amuletai, talismanai. Jeigu Jus beviltiškai ir ilgai ieškote darbo galbūt Jums reikalinga nedidelė mėnulio priešpilnio magijos pagalba.

 

Taigi, paimkite 2 penkių centų (senų lietuviškų centų arba Rusijos rublių) vertės monetas (svarbiausia, kad monetos būtų penketo vertės ir sidabro spalvos).

 

Laikykite vieną monetą kairėje rankoje, kitą dešinėje. Monetas laikykit kumščiuose ir išeikite iš namų. Einant galvokite apie savo norą susirasti darbą.

 

Kai eisite per pirmą kryžkelę (kryžkelė turi būti negrįsta ir neasfaltuota, išminta žmogaus, tokia, kur susikerta du keliai), iš kairės rankos išmeskite priekyje savęs monetą ir sušnabždėkite: „uplatila/uplatil“, t.y., „sumokėjau“. Pereidami antrą kryžkelę iš dešinės rankos meskite moneta už savęs per kairį petį sakydami: „otkupilas/otkupilsya“ („išsipirkau“).

 

Šitas manipuliacijas reikia daryt esant augančiam mėnuliui (priešpilnis), pirmoje dienos pusėje. Tą dieną, kai darote burtą, būtina laikytis pasninko, nevalgyti pietų ir, jeigu einat darbintis, taip pat geriau eiti nevalgius. Esant reikalui ritualą galite pakartoti po 2-3 dienų.

 

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
caras

O kam man dirbt jei mane valsybe islaiko?
Geriau jus ten dirbkit, burkites visaip, o as uz jusu mokescius mokamus, pasedesiu prie kompo ir komentarus parasinesiu, tai va tokie jusu burtai :D

Anomalija

ir “Carui” lazda pareis antru galu…., paskui neverk, kad vaikai ir artimieji darbo negauna, nors mokslus baigė, galo su galu nesuduria. Pašalpos, tai silpnųjų cariukų rykštė, tokių. Ypač tokių, kurie sėdi ir vaiposi….

žodis

žvirbliu išlekia,o jaučiu sugryžta.čia apie vykėlius ir nevykėlius.puikybe viena is nuodemiu.taip kad…

ha

burtai tik nevykeliams

Taip pat skaitykite