Stichijos mūsų gyvenime – kur ir kaip jos pasireiškia?

stichijos-gyvenimePrieš 6 metus patyręs labai sunkią stuburo kaklinės dalies traumą, masažuotojas Rokas Jarašius (puslapio matantys.lt įkūrėjas) nevaldė, nei kojų, nei rankų, o kvėpavimą palaikė kvėpavimo aparatai.

 

Nors gydytojai nedavė, nei procento, kad Rokas išgyvens, o jei ir išgyvens, tai bus daržovė, savo vidinio matymo pagalba padėjęs sau išbristi iš kritinės būklės, Rokas jau keturi metai neserga ir savo žiniomis padeda kitiems sveikti, būti sveikiems, sėkmingiems, mokydamas žmones savyje atrasti vidinį matymą ir juo naudotis.

 

Šiame straipsnyje Rokas dalinasi dalimi savo žinių apie pagrindines stichijas, kurios yra kiekviename mūsų gyvenimo žingsnyje.

 

Daugelis puikiai žinote gamtos stichijas: oras, ugnis, vanduo, žemė, metalas ir uolienos. Šiame straipsnyje papasakosiu, kaip stichijos atsispindi mūsų gyvenime.

 

Oro stichija

 

Kad gyvenime būtų puiki oro stichija, turi pūsti vis nauji vėjai. Nauji vėjai – tai naujos idėjos, nauji žmonės, nauji tikslai, naujos veiklos, kurios reikalingos tobulėjimui. Kad vėjai nenustotų pūsti stenkitės visad ieškoti būdų tobulėti, neužsisėdėti komforto zonose, nenaudoti kvaišalų, nes kvaišalai ištaško energiją, o visata jeigu neturėsit energijos neatsiųs ir naujų galimybių.

 

Organai labiausiai susiję su oro stichija: plaučiai, burna, nosis.

 

Pagrindiniai negalavimai sutrikus oro stichijai: plaučių ligos, užsikišusi nosis, blogas burnos kvapas, vidurių pūtimas.

 

Ugnies stichija

 

Ugnies stichija – tai žmogaus energingumas, motyvacija. Jeigu vėjai tinkami pučia, tuomet jie įpūs jūsų ugnį ir išsikeltiems tikslams įgyvendinti turėsit daug motyvacijos, bei energijos. Per dideli išsikelti tikslai tiesiog užpūs jūsų ugnį, su tikslais pasirinktais ne iš širdies jūsų ugnis sunkiai degs, išsikėlus per mažus tikslus – ugnis ima deginti mūsų kūnus ir atsiranda sveikatos sutrikimų. Pagrindinis būdas susikurti puikią ugnį savyje, tai judėjimas gyvenimo keliu klausantis savo širdies.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Organai labiausiai susiję su ugnies stichija: širdis, skrandis.

 

Pagrindiniai negalavimai sutrikus ugnies stichijai: širdies ligos, padidėjęs skrandžio rūgštingumas, skrandžio opos, odos išsausėjimas, kepenų ligos, įvairūs nudegimai.

 

Vandens stichija

 

Vandens stichija – tai jau yra ėjimas link tikslo. Jeigu oras – idėja, ugnis – motyvacija jei įgyvendinti, tai vanduo – darymas idėjos. Turėdami idėjas neatidėliokit ir vykdykit jas, nestabdykit savęs, neleiskit baimėms pasiglemžti jūsų sėkmę. Tik nestabdydami savęs turėsite puikią vandens stichiją savyje. Ir tik padarius, tai kas reikia, vėl gali ateiti nauji vėjai. Nepadarius vienų idėjų, kurias širdis norėtų įgyvendinti, stabdysis ir naujų idėjų į gyvenimą atėjimas. Neturėjimas motyvacijos gyvenimo veiklose, tiesiog šaldo ir pūdo žmogaus gyvenimą, nes atsiranda vandens stichijos perteklius, kurios neišjudina ugnis.

 

Organai labiausiai susiję su ugnies stichija: kraujotakos sistema, nervų sistema, žarnyno sistema, limfos sistema, šlapimo sistema. Vanduo sudaro apie 70 procentų žmogaus kūno ir jo mūsų kūnuose yra visur, bet išvardintos sistemos labiausiai atspindi vandens stichiją.

 

Pagrindiniai negalavimai sutrikus vandens stichijai: vidurių užkietėjimas, limfmazgių išdidėjimas, kraujagyslių trūkinėjimas.

 

Žemės stichija

 

Oras įpučia ugnį, ugnis įkaitina vandenį, kuris keičia struktūrą ir virsta garais, o garai lietumi, kuris palieja žemę ir iš jos išauga augalas. Visi mūsų pasiekti rezultatai yra žemės stichija. Mūsų rezultatai, tai kaip tas augalas išdygęs iš žemės, o kad jis išdygtų ir vešėtų turi būti jam geros sąlygos, tai yra jumyse puikiai veiktų prieš tai išvardintos stichijos.

 

Organai labiausiai susiję su žemės stichija: raumenys.

 

Pagrindiniai negalavimai sutrikus žemės stichijai: dažniausiai, tai būna staigūs sukrėtimai, kurie pakeičia žmogaus gyvenimą kardinaliai, arba jis pražūsta.

 

Metalo ir uolienų stichija

 

Šių visų stichijų tarpusavio veikimo proceso metu gautos žinios ir yra metalo ir uolienų stichija. Kuo tikslingesnis ėjimas gyvenimo keliu, tuo informacija yra surinkta esybėje naudingesnė ir tuo metalo ir uolienų stichija yra geresnė.

 

Organai labiausiai susiję su metalo ir uolienų stichija: smegenys, kaulų čiulpai.

 

Pagrindiniai negalavimai sutrikus metalo ir uolienų stichijai: senatvinė silpnaprotystė, sklerozė.

 

Praktinis pavyzdys kaip stichijos pasireiškia mūsų gyvenime

 

Kad būtų aiškiau, kaip stichijų veikimas atsispindi gyvenime, duosiu konkrečios veiklos pavyzdį. Žmogui ateina mintis, idėja pasistatyti namą. Ši idėja yra nauji vėjai, o nauji vėjai jau, kaip žinote yra oro stichija. Nuo šios idėjos žmogus viduje užsiliepsnoja, jį žavi ši idėja, jis motyvuotas ją įgyvendinti.

 

Tai reiškia, kad vėjai įpūtė ugnį. Ugnis kaitina vandenį ir vanduo juda, bei keičia struktūrą. Veikloje, tai atsispindi tuo, kad žmogus ima ieškoti informacijos kas galėtų namą pastatyti, ar kaip jį pačiam pasistatyti. Pradeda vykti veiksmas susijęs su namo statybų reikalais, tai yra vandens stichijos judėjimas. Po kurio laiko atsiranda namo pamatai, sienos, o galų gale pastatomas ir visas namas, namas jau yra žemės stichija.

 

Visos žinios ir patirtis sukauptos šio proceso metu yra metalo ir uolienų stichija. Tas žinias galima naudoti, kaip pamatą naujiems projektams, kad toje srityje vyktų tobulėjimas ir augimas. Tai yra nauji vėjai vėl atpučia , pavyzdžiui, idėją sukurti statybų įmonę, tai minčiai yra užsidegama ir imama ieškoti būdų, kaip tai įgyvendinti, o suradus vykdoma.

 

Visas gyvenimas sudarytas iš daug įvairiausių veiklų, o kiekviena veikla turi savo stichijas. Visų veiklų stichijos kartu sudaro gyvenimo stichijas ir kaip tos stichijos veikia puikiai atsispindi ir fiziniam kūne.

 

Matantiems ir jaučiantiems

 

Dirbant su žmonėmis labai dažnai stichijų puikiam veikimui maišo subtiliame lygyje pridėti, ar pačių užsidėti įvairūs blokai ir programos. Todėl yra keliamos su tuo susijusios gyvenimiškos situacijos ir žiūrima kada buvo uždėtas blokas, kokios priežastys lėmė jo atsiradimą, o jas suvokus blokas yra nuimamas.

 

Pavyzdžiui jeigu žmogus turi daug blokų oro stichijoje, jam neateis suvokimai ir idėjos naujom veiklom, o juos nuėmus tiesiog pasipila naujos idėjos. Tas pats ir su kitom stichijom, jeigu ten yra blokai, reiškia tas veiklos etapas strigs.

 

Matantiems duosiu gaires, kaip patiems pagerinti jų gyvenimo stichijų veiklą.

 

– Prieš pradedant darbą prašyti Tėvo, kad uždėtų reikalingas apsaugas ir filtrus.

 

– Prašyti savo Dieviškos komandos visas šiuo metu pakilusias situacijas dėti į dievišką karantiną.

 

– Prašyti protą ir logiką užimti tą vietą jūsų esybėje, kurioje turi būti šiuo metu. Prašyti Tėvo ir Motulės Žemės visas programas, kurios jums yra uždėtos tiek kiek reikia šiuo metu anuliuoti. Tai pat išsakyti ketinimą būti besąlygiškiem gautiems atsakymams.

 

– Prašyti Tėvo ir Motulės Žemės atsiųsti reikalingus suvokimus sutvarkyti šiam darbui su stichijomis 100 procentų tiek kiek šiuo metu reikia.

 

– Prašyti savo Dieviškos komandos paleisti situacijas susijusias su stichijomis automatiniam uždarymui, tas kurias reikia šiuo metu.

 

Kartais situacijų nereikia žiūrėti ir kai kurias iš jų galima uždaryti automatiniu būdu, o kartais tiesiog būtina jas žiūrėti ir suvokti, nes kitaip ji neužsidaro ir veikia negatyviai.

 

– Prašyti parodyti kiek situacijų pakilo su stichijomis, kurias reikia uždaryti. Prašyti Dieviškos komandos visas pakilusias situacijas dėti į dievišką karantiną ir palikti tik tą situaciją, kurią reikia pirmą uždaryti.

 

Po automatinio uždarymo labai dažnai iš mūsų esybės gilumos pakyla įvairios situacijos, kurias reikia žiūrėti ir suvokti, kad jos užsidarytų. Pakilusias situacijas imkit po vieną ir suvokinėkit, tol, kol širdis rodys, kad pilnai užsidarė.

 

– Po visų pakilusių ir uždarytų situacijų su stichijomis, klauskit savo [DK]Dieviškos komandos kiek procentų atsistatė kiekvienos stichijos veikla jūsų esybėje. Jeigu rodys, kad kažkuri stichija atsistatė ne šimtą procentų, tuomet klauskit savo DK, ką reikia suvokti, padaryti, kad stichija veiktų 100 procentų, tiek kiek turi veikti šiuo metu ir suvokinėkit tol, kol širdis rodys, kad visos stichijos veikia 100 % taip kaip turi veikti šiuo metu.

 

Stichijų veikimą savo esybėje, reikia kartas nu karto pasitikrinti, ar veikia 100 procentų ir jeigu neveikia parodytu būdu atsistatyti. Nes kartais gyvenimo kely išsibalansuojam, o tai reiškia ir mūsų išsibalansavusias stichijas, be to mes augam, keičiamės, tobulėjam, tuo pačiu ir stichijose atsiranda vis naujų dalykų, kuriuos reikia sutvarkyti, kad mūsų tobulėjimas, ėjimas pirmyn būtų kuo optimalesnis.

 

Straipsnio autorius: Rokas Jarašius, šaltinis: matantys.lt

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite