Neseniai pasibaigė laiko keliautojų paieška internete

timetravelDu fizikai Robert Nemiroff ir Teresa Wilson iš Mičigano universiteto (JAV), neseniai vystė projektą kurio metu buvo ieškomi keliautojai laiku.

 

Jų ieškota internete, specialiomis, tam tikslui sukurtomis programomis skenuojant socialinius tinklus, paieškų sistemose įvestas frazes ir įvairią korespondenciją.

 

Projekto metu ieškota kokios nors informacijos kuria keliautojai iš ateities numanomai galėjo neišsiduoti pasisakydami internete, pvz. Tiksliai nupasakoti kokį nors įvykį, vėliau tiksliai išsipildžiusį. Čia buvo svarbu, kad įvykio nebūtų buvę galima nuspėti atsitiktinai.

 

Kai išeities taškai buvo pasirinkti ISON kometa ir popiežiaus Pranciškaus išrinkimas. Tokio pobūdžio informacija galėjo būti parašyta ir ne paties keliautojo laiku, bet ir trečiųjų asmenų, pavyzdžiui perpasakojant girdėtą pokalbį.

 

Deja informacijos kuri patvirtintų fizikų iškeltas hipotezes nebuvo rasta, tad keliamos dvi prielaidos: internetas per daug plati erdvė ir tyrimo metu pavyko išnagrinėti tik menką jo dalelę, tad tikėtina jog tokią informaciją galima bus rasti projektą tęsiant; gali būti kad informacijos nepavyko rasti, nes tai prieštarauja kokiems nors nežinomiems fizikos ar erdvėlaikio dėsniams.

 

Inf. šaltinis: paranormaleco.blogspot.com

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite