Meditacija, padėsianti pasiekti pripažinimą

candleKaip mąstome – taip ir gyvename. Kelios minutės kasdien skiriamos akistatai su savimi, su savo vidiniu “aš”, su savosiomis mintimis bei jų surikiavimas “į lentynėles” gali daryti stebuklus, siekiant pritraukti norimus įvykius, ieškant harmonijos su aplinkiniu pasauliu.

 

Juk kasdienės problemos yra tik mūsų gyvenimo dalis, o ne neįveikiami iššūkiai. Teisingai kreipiant save ir mąstant galima viska pakreipti kiek kita vaga ar net prisivilioti norimus pokyčius gyvenime.

 

Norėdami pasiekti pripažinimą jums reikalingiausioje veiklos srityje (ar norėtumėte tapti geriausia šukuosenų meistre mieste? Ar norėtumėte, kad Jūsų vadovaujama įmonė pasiektų labai gerų rezultatų? Ar norėtumėte, kad Jūsų vyras įvertintų ir pripažintų tą darbą, kurį Jūs atliekate dėl savo šeimos? ar pan?)

 

Apmąstykite:

 

– Kas labiausiai šiuo metu Jums trukdo pasiekti to, ko trokštate?
– Kokie yra konkretūs Jūsų tikslai?
– Kas Jums suteikia daugiausia pasitikėjimo?
– Kas Jums geriausiai sekasi?

 

Atsakymus į šituos klausimus geriausia yra užsirašyti, tai padės Jums vėliau matyti pasikeitimus savo gyvenime, siekiant patobulinti save norimoje srityje.

 

Taigi…

 

Pastatykite purpurinę žvakę šalia ir kartokite šią maldą:

 

“Kai aš uždegu šia šviesą, sutelkiu dėmesį į gavimą. Aš pasirenku aktyvų dalyvavimą gyvenimo žaidime. Tampu sveiku ir energingu šiame vyksme. Kai priimu dangaus vėja ir žemes vandenis, tampu nuolatinės tėkmės, energijų pasikeitimo dalimi. Kai mano pulsas susiderina su gamtos ritmu, surandu harmonija. Kai mano dvasia priima priešybes, surandu pusiausvyra. Kol nėra priešpriešinio vėjo, aitvaras negali skristi. Aš apmastau mįslę, ieškodamas nušvitimo. Vienintelė intuicijos kibirkštėlė uždega supratimo ugnį. Aš siekiu naujų aukštumų ir naujų iššūkių, ir švenčiu Pasisekimo džiaugsmą.”

 

Atsakymus į klausimus, užrašytus ant lapo popieriaus, tikrai rasite, o jais sekdami pasieksite taip trokštamą pripažinimą.

 

Inf. šaltinis: www.kartomantija.lt

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
valdis

“Kas Jums geriausiai sekasi?”

Man geriausiai sekasi miegoti…
:-)

Taip pat skaitykite