Mažos baltosios magijos gudrybės

zvakes-balta-magijaŽmonėms žodis magija dažnai asocijuojasi su baimėmis prišaukti dar daugiau nemalonumų į savo gyvenimą. Tačiau mažos baltosios magijos gudrybės ne tik gali padėti įvairiose gyvenimo situacijose, bet ir apsaugoti mus nuo tykančių pavojų.

 

Gaunant nežinomą dovaną

 

Jeigu jums dovanoja kokį nors daiktą, kurio istorijos jūs nežinote, geriau visai jo atsisakyti. Tai ypač liečia antikvarinius daiktus. Jeigu tokios galimybės neturite, tai kai bus jaunas mėnulis palaikykite tą daiktą po tekančiu vandeniu 9 minutes. Kiekvieną minutę prašykite, kad vanduo paimtų visą juodą energiją ir nuneštų kuo toliau. To prašykite 9 kartus. Dovanotas jums daiktas bus išvalytas.

 

Augalų magija

 

Augalai gali mus apginti nuo daugelio nemalonumų. Jeigu jūsų namuose dažni konfliktai, geriausia auginti fikusą. Fikusas veikia kaip dulkių siurblys, jis valo aplinką nuo pergyvenimų, abejonių, baimės. Bet, laikui bėgant negatyvas kaupiasi. Norint augalui grąžinti magiškas savybes, reikia esant pilnačiai pasisemti pratekančio vandens. Ir jį užkalbėti taip:

 

“Jėga į šaknis, jėga į šviesą. Mėnuo nelaimes nuves, barnius nuramins.”

 

Palikite vandenį mėnesienoje iki ryto. Ryte paimkite servetėlę, nuplaukite lapus. Daryti tai reikia nors kartą metuose.

 

Kaip pagerinti finansinius reikalus?

 

Jeigu jūsų finansinis gyvenimas pradėjo griūti, nesiseka reikalai ir pinigai išeina, padarykite taip: nusipirkite gražią dėžutę, paimkite kelias kupiūras ir įdėkite į ją. Įsivaizduokite, kad sukūrėte pinigams gražų namelį, ir kad pinigai būtinai pas jus norės ateiti, nes jūs jais gražiai rūpinatės. Naktį, jei neužmiegate, skaičiuokite vietoj avių stambias kupiūras. Pinigai mėgsta, kai apie juos galvojama ir jie ateina pas tuos, kurie elgiasi su jais pagarbiai.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Sudaužytų širdžių burtai

 

Reikės puodelio vandens ir lauro lapų. Įdėk į puodelį lauro lapą ir šlakstyk vandeniu ir sakykite:

 

„Gyvenimo vanduo nuplaus mano širdies skausmą, manoji laimė vėl sugrįš“.

 

Įdėti dar viena lauro lapą ir tą meno kūrinį pastatyti prie lovos ir laikyti tris paras.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Abėjones

 

Jeigu jūs abejojate kokiu nors žmogumi ir norite sužinoti, ar tiesą jis sako, padarykite taip: paimkite vaškinę žvakę, į krištolinį indelį įpilkite šaltinio vandens. Įlašinkite vašką į vandenį, po to iš to vaško nulipdykite nedidelį kamuoliuką. Įdėkite tą kamuoliuką į daiktus žmogaus, kurio nuoširdumu abejojate ir pasakykite tris kartus:

 

“Vaškas stingsta, tiesa atsiskleidžia” – ir laukite. Tiesa labai greitai būtinai jums atsiskleis savaime.

 

Meilės paieška

 

Jeigu kas nors dar nesutikote sau skirto mylimojo,padarykite taip: paimkite raudoną voką, 18 raudonų lapelių popieriaus, parkerį juodu rašalu. Ant vienos voko pusės parašykite:

 

“Meilės magnetas”, o ant kitos – pasirašykite.

 

Paskui kiekvieną vakarą paimkite po lapelį popieriaus ir užrašykite po vieną, žmogaus kurio trokštate, savybę. Sulankstykite ir įdėkite į voką. Įsivaizduokite, kaip tas žmogus artėja prie jūsų. Ir taip 18 dienų. Vėliau voką su visais lapeliais padėkite miegamojo pietvakarinėje pusėje. Metu laike šį žmogų turėtumėte sutikti.

 

Autorė: Roma Viciene, šaltinis: Mėnesiena: Būrimas kortomis

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite