Australijos miestelyje – nepaaiškinamų reiškinių bumas

ghostsKas dedasi mažame Australijos miestelyje pavadinimu Toowoomba? Tokį klausimą užduoda ne tik šio miestelio gyventojai, tačiau ir iš viso pasaulio atvykę paranormalių reiškinių tyrėjai.

 

Jau kelis mėnesius iš eilės sparčiai daugėja liudijimų skaičius apie gyventojų susidūrimus su vaiduokliais. Liudijimų skaičiai tokie didėli, kad nepaaiškinamų reiškinių tyrėjams pastarosiomis dienomis Toowoomba miestelis tapo tikru atradimu.

 

Viskas prasidėjo šių metų kovo mėnesį, kai vietos gyventojai kapinėse pavyko užfiksuoti perregimą baltą, žmogų primenantį siluetą. Nors moteris tvirtina, kad tuo metu nieko šalia jos nebuvo.

 

keista-figura

Toowoomba kapinėse užfiksuota keistas juodas siluetas.

 

Kaip paaiškėjo tai buvo tik lašas jūroje. Nuo to laiko gyventojai pradėjo ne tik fiksuoti fotografijose ir vaizdo įrašuose keistus siluetus, tačiau ir patys pasakoja apie susidūrimus su nepaaiškinamais reiškiniais.

 

Miestelyje padaugėjo egzorcizmo atvejų, išaugo savižudybių skaičius, žmonės pradėjo masiškai kviesti dvasininkus tam, kad pašventintu jų namus, nes tvirtina, kad negali juose ramiai gyventi.

 

keista-figura2

Prie kapinių monumento nufotografuotas nežinomas tamsus siluetas.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kodėl būtent šį miestelį turinti daugiau nei 100,000 gyventojų pradėjo persiekoti nepaaiškinami reiškiniai kol kas nežinoma. Paranormalių reiškinių srities profesionalai savo išvadų kol kas nepaskelbė, o skeptikai tvirtina, kad miestelyje tiesiog užėjo masinė psichozė.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Tačiau su pastarąja nuomonė nesutinka vietos gyventojai klausdami, kaip masinė psichozė gali paveikti nuotraukas ir vaizdo įrašus kuriose pavyko užfiksuoti tai, ko niekas negali paaiškinti.

  


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Asilai jus

Pom, nekomentousiu…

Taip pat skaitykite