NASA kaltinama slepiant NSO tiesioginėse transliacijose iš TKS

Sąmokslo teoretikai apkaltino NASA nutraukiant tiesiogines vaizdo transliacija iš Tarptautinės kosminės stoties (TKS), vos pasirodžius neatpažintiems skraidantiems objektams (NSO). Akylieji ateivių medžiotojai pareiškė, kad šį mėnesį taip įvyko jau dukart: vos ekrane pasirodydavo koks nors paslaptingas objektas, transliacija iškart nutrūkdavo.

 

NSO entuziastas Toby Lundhas neseniai pastebėjo NSO šalia TKS, ir kaip tik tą akimirką tiesioginė internetinė transliacija nutrūko 10-15 s. “Disclose.TV” jis pasakojo, kad keisti objektai prie TKS pasirodo nuolat, o NASA tokiais atvejais nutraukia tiesioginę transliaciją.

 

Daugelis mokslininkų mano, kad NSO dažnai sietini su psichiniu fenomenu, kuris vadinamas pareidolija – sąmonės polinkiu įžvelgti jai žinomus dalykus įvairiose atsitiktinėse struktūrose (pvz., kraštovaizdyje, atmosferoje ir pan.). Bėda ta, kad kuo daugiau NASA visa tai neigia arba paaiškina, kas ten buvo, tuo dažniau žmonės mano, kad čia kažkas slepiama, kad tai – sąmokslas, kurio tikslas – nuslėpti visą tiesą apie mūsų planetą lankančius ateivius.“

Nežemiškojo proto entuziastas pareiškė spėjęs tiesioginės transliacijos metu užfiksuoti neidentifikuotą objektą, kuris stebėtinai panašus į žvaigždžių flotilės ženklelį iš serialo “Star Trek”

 

Nežemiškojo proto entuziastas pareiškė spėjęs tiesioginės transliacijos metu užfiksuoti neidentifikuotą objektą, kuris stebėtinai panašus į žvaigždžių flotilės ženklelį iš serialo “Star Trek”. T. Lundhas taip pat ragina atkreipti dėmesį į tai, jog NASA šį įrašą pašalino iš archyvo. Jis įsitikinęs, kad taip amerikiečių kosminė agentūra maskuoja slaptą jos specialistų komunikavimą su svetimeiviais ir TKS dirbančių astronautų kontaktus su NSO.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Per kitą incidentą, kuris įvyko praėjusią savaitę, kurį laiką pro TKS iliuminatorius virš Žemės horizonto buvo matomas pilkas objektas. NASA tučtuojau nutraukė transliaciją su informacija apie techninius nesklandumus, o po kelių sekundžių ekranuose pasirodė kitur nukreiptų filmavimo kamerų vaizdai. Greičiausiai tai buvo koks nors ant objektyvo atsidūręs nešvarumas, o gal net ir virš Žemės pasirodęs Mėnulis. Tačiau vaizdo medžiagą „YouTube“ įkėlusio „Streetcap1“ tokie argumentai neįtikina.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

„Atkreipkite dėmesį, kad mėnulis visad pasirodo baltas“, – rašo jis.

  

Prieš keletą mėnesių žiniasklaidoje buvo pasirodžiusi informacija, kad neatpažintą objektą prie TKS paranormalių reiškinių mėgėjai matė spalio 7 d. tiesioginės transliacijos metu, kai buvo rodoma, kaip atvirame kosmose darbuojasi astronautai Reidas Wisermanas ir Alexanderis Gerstas. Vėliau paslaptingai atrodantis objektas buvo identifikuotas kaip dulkė ant objektyvo arba kaip lęšio iškreivinti saulės spinduliai. Žinoma, tai sąmokslo teoretikų neįtikino. Priešingai, ufologai deklaravo, kad tai yra įrodymas, jog mes visatoje – tikrai ne vienintelės protaujančios būtybės.

  

“Dažniausiai NSO liudijimai gali būti paaiškinami kaip kokio nors šalutinio objekto – kartais tai gali būti net ir kosminė šiukšlė – pasirodymu arba taip ir lieka nepaaiškinti, nes tie objektai užfiksuoti nepakankamai aiškiai. Įvertinti juos ir identifikuoti būna sunku, nes vaizdų kokybė būna labai prasta, – samprotauja Londono Imperatoriškojo koledžo Fizikos fakulteto profesorius Andrew Baloghas. – Jei NASA turi didelės raiškos vaizdų, juos būtų galima ištirti nuodugniau.“
NASA kol kas nieko nekomentavo.

 

TKS tiesioginės transliacijos ir marsaeigių fotografijos jau senokai tapo pagrindiniais „akivaizdžių įrodymų“ apie ateivių egzistavimą šaltiniais, kuriais išradingai naudojasi sąmokslų teoretikai. Daugelis mokslininkų mano, kad NSO dažnai sietini su psichiniu fenomenu, kuris vadinamas pareidolija – sąmonės polinkiu įžvelgti jai žinomus dalykus įvairiose atsitiktinėse struktūrose (pvz., kraštovaizdyje, atmosferoje ir pan.).

 

„Didžioji dauguma „įrodymų“ būna tokie migloti ir neaiškūs, kaip ir juos pateikę liudininkai. Tačiau dažniausiai tuos „įrodymus“ galima paaiškinti kaip įprastus, žemiškus dalykus, – sakė knygos „UFO investigations Manual“ autorius Nigelas Watsonas. – Bėda ta, kad kuo daugiau NASA visa tai neigia arba paaiškina, kas ten buvo, tuo dažniau žmonės mano, kad čia kažkas slepiama, kad tai – sąmokslas, kurio tikslas – nuslėpti visą tiesą apie mūsų planetą lankančius ateivius.“

 

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Anonimas

Faktas kad tie kurie pardaug nesidomejo Nso fenomenais juos neigia. JAV valdzia nenori pripazinti kad jie egzistuoja nes matyt tai neparanku JAV. Ir kazkodel puse asaulio laukia Nasa irodymu nors irodymu pilna visur. Zmones lyg uzprogramuoti tiketi tik tai ka nasa pasakys jai neasakys vadinasi tai netiesa… Pradekit galvoti savo galva…

lol

o as galvoju, nu ir kur mano dalis nuo grindu dingo, tai gi va kur ji :D

Aurimas

O man niekas neaišku.

fenix

senai aisku.

Taip pat skaitykite