Nostradamo pranašystės 2015 metams

nostradamas2015Prieš kiekvienus Naujuosius metus, žiniasklaidą užplūsta įvairios pranašystės apie tai kas laukia mūsų kitąmet. Tuo metu kiekvienas save gerbiantis astrologas pasako savo įžvalgas, taip pat dažnai atsimenamos kokios nors senųjų laikų pranašystės. Šiemet visą žiniasklaidą yra užtvindžiusios pranašystės priskiriamos Mišeliui Nostradamui, tad norisi jas apžvelgti.

 

Mišelio Nostradamo vardas yra žinomas dažnam žmogui. Šis pranašas gyveno XVI a. ir išgarsėjo savo centurijomis, kurios, anot Nostradamu besidominčių žmonių, pranašauja ateitį ir aprašo mums jau įvykusias ar įvyksiančias istorijos įdomybes. Teigiama, jog Mišelis Nostradamas savo centruijose, sudarytose iš katrenų, išpranašavo ateitį nuo 1555 iki 3797 metų.

 

Viso jis parašė 10 centurijų sudarytų iš 942 katrenų. Bėda ta, kad jo katrenai, gali būti interpretuojami įvairiopai ir paprastai įvykiai aprašyti juose, atpažįstami jiems jau praėjus. Dažnai pasitaiko taip, jog tie patys katrenai, taikomi skirtingiems įvykiams, visa interpretacija dažnai priklauso nuo tyrėjo išmonės, gudrumo ir įžvalgų.

 

Mišelis Nostradamas susilaukė begalės pasekėjų, kopijuotojų, klastotojų bei interpretuotojų. Kai kas mano, jog jis yra dažniausiai nagrinėjamas pranašas. Vieni pasekėjai bandė atkartoti šio pranašo stilių bei bandymus nusakyti ateitį, kiti gi sąmoningai padirbinėjo jo rašymo būdą ir rašydavo savo katrenus, dažnai net ir pasirašydami Nostradamo vardu, tad kartais sunku susigaudyti kurie katrenai parašyti paties Nostradamo, o kurie mėgdžiotojų ar klastotojų.

 

Štai vienas klastojimo bandymas buvo atliktas Antrojo pasaulinio karo metais. Didžiosios Britanijos žvalgyba išleido apie 80 tūkstančių svarų sterlingų, propagandinių skrajučių pagaminimui. Šiose skrajutėse buvo parašytas katrenas kuris buvo priskirtas Nostradamui. Šiuo katrenu, Nostradamas atseit nupasakoja sąjungininkų pergalę šiame kare. Skrajutės su „pranašyste” buvo platinamos vokiečių okupuotuose Vakarų Europos miestuose. Nežinia, kiek tos skrajutės buvo veiksmingos, tačiau okupuotų miestų gyventojams, tikrai suteikė optimizmo, nors ir buvo visiška klastotė.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Nostradamo pranašystės vis išvysta dienos šviesą, po kiekvieno baisaus įvykio pasaulyje ar kaip jau minėta prieš Naujuosius metus. Taigi, pabandykime kartu trumpai žvilgtelėti kokias pranašystes šiemet pateikiamos kaip išsakytos Nostradamo.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Katrenas, kaip teigiama, skirtas 2015 metams skamba šitaip:

 

Dėl dviejų galvų ir trijų išskirtų rankų
Didelis miestas bus nualintas vandenų.
Didieji bus tarpusavyje sumišę dėl ištrėmimo
Bizantija siaubingai persekiojama persiškos galvos.

 

Manoma, jog šiame katrene kalbama apie išsigimėlio gimimą, kuris atves prie nelaimių. Greičiausiai tai bus įvairūs kataklizmai lydimi potvynių. Manoma, jog šie kataklizmai vyks dėl objekto kuris netikėtai atsiras mūsų dangaus skliaute. Spėjama, jog tai gali būti didelis asteroidas, kuris ir bus tas, katrene minimas išsigimėlis, sukelsiantis katastrofas. Teigiama, jog šis asteroidas nukris ant didelio miesto, taip sukeldamas tektoninių plokščių pasislinkimus ir masinius kataklizmus.

 

Antroji katreno dalis, kalba apie valdovą, kuris bus ištremtas iš savo valstybės, o tai įtakos karo tarp Turkijos ir Irano pradžią, ko pasėkoje bus persekiojamos visos krikščioniškos šalys. Dėl šių įvykių kils Trečiasis pasaulinis karas, tačiau Kinijos dėka konfliktas greitai bus numalšintas. Musulmonai bandys masiškai emigruoti į įvairias Europos valstybes, tačiau tą migraciją pristabdys kai kurios Afrikos valstybės. Taigi, Trečiasis pasaulinis karas nebus ilgas, bet įtampa tarp krikščioniškų ir musulmoniškų šalių tvyros dar ilgai. Tiesa, Ukrainos konfliktas 2015 metais pasibaigs ir po poros metų ilgumo derybų, prie Ukrainos prisijungs kai kurios aplinkinės šalys.

 

Jungtinėse Amerikos Valstijose kitais metais turėtų įvykti vienas stipriausių žemės drebėjimų pasaulio istorijoje. Šis kataklizmas bus toks katastrofiškas, jog JAV žmonėms prisireiks rimtos humanitarinės pagalbos, nes kitaip žlugs ne tik Jungtinių Amerikos Valstijų ekonomika, bet ir pati valstybė. Šis žemės drebėjimas sukels didžiulius potvynius kurie turėtų užtvindyti dalį Europos, o štai pietinę Indijos dalį nusiaubs galingas cunamis. Cunamis taip pat kliudys ir Australiją bei Okeanijos salas. Afrikoje gi kils baisus badas (tarsi jo ir dabar ten nebūtų), ko pasėkoje vietiniai gyventojai masiškai pradės migruoti į Rusiją.

 

Tai pat manoma, jog 2015 metais, bus pasikėsinta į kelis įvairių šalių vadovus, iš kurių keturi tikrai mirs. Vyks daug karinių konfliktų. Vokietiją ir Prancūziją ištiks baisi ekonominė krizė, o Italijoje vėl išsiverš Vezuvijaus ugnikalnis, ko pasėkoje žus daug žmonių. Taip pat turėtume laukti ir kitų ugnikalnių išsiveržimų, bei begalės gaisrų miškuose. Šių kataklizmų metu į orą pakils tiek suodžių, jog jie uždengs Saulės šviesą, taip pat nebesimatys nei Mėnulio nei žvaigždžių.

 

Taip pat, teigiama, jog Nostradamas, sekantiems metams žada: mokesčių atšaukimą, vaikų gimstamumo kontrolės įvedimą, mirusiųjų iš kapų prisikėlimą, bei kalbinio barjero išnykimą, tad žmonės galės bendrauti su kitataučiais be vertėjo pagalbos. Negana to, žmonės galės betarpiškai susišnekėti ir su gyvūnais. Taip pat teigiama, jog ateinančiais metais mūsų laukia energetinė revoliucija, nes žmonės pagaliau pradės naudotis pigia saulės teikiama energija kuri bus perduodama visiškai be laidų.

 

Kiti metai taip pat žada revoliuciją ir klonavimo srityje, nes bus rastas būdas klonuoti praktiškai bet kurį žmogaus organą. Tai, anot Nostradamo, padės atrasti jaunystės eliksyrą, leisiantį žmonėms gyventi iki 200 metų. Tačiau Žemę ištiks dar viena nelaimė, nes mūsų planetą palies stiprūs Saulės radiacijos spinduliai, ko pasėkoje žemėje išnyks didelė dalis gyvūnijos ir žmonių populiacijos, tad gyventojų ženkliai sumažės.

 

Kitais metais, mes taip pat sulauksime ir naujo Mesijo gimimo. Naujasis Mesijas turėtų gimti Rusijoje. Šis Mesijas ateityje suvienys visas pasaulio valstybes ir taip išgelbės civilizaciją nuo pražūties, nes dabar ji eina į pražūtį ir palaidumą. Su naujojo Mesijo atsiradimu, gims nauja religija, kuri 2040 metais taps visuotine, vienintele ir privaloma. Taigi, Mesijo gimimas, bus dvasinis žmonijos vystymosi lūžis, kurs ves į naują, daug dvasingesnę erą.

 

Taigi, apžvelgėme tai, ką anot įvairių šaltinių kitiems metams yra išpranašavęs Nostradamas. Prognozės gana pesimistiškos, tad ateitis mūsų laukia labai niūri. Aišku, reikia suprasti, kad čia apžvelgtos pranašystės, yra paimtos iš įvairių šaltinių, tokių kaip įvairūs žurnalai ar internetiniai dienraščiai. Kaip žinia, mūsų žiniasklaidoje, tokios pranašystės dažnai būna fiktyvios, tad nenustebčiau jog tai eilinės laikraštinės nostradmiškos antys.

 

Žinoma, kiekvienas akylesnis skaitytojas turbūt pastebėjo, jog kai kurios pateiktos pranašystės prieštarauja viena kitai, ar tai, jog tokie ekonominiai ar technologiniai pokyčiai yra neįmanomi per tokį trumpą laiką. Taip jau būna, kai pranašysčių autoriais tampa žurnalistai, kuriems žūt būt, reikia straipsnelio. O pats Nostradamas… na jis greičiausiai labai nustebtų, jei sužinotų kiek visokių dalykų jis atseit yra išpranašavęs. Tad manau, jog visas pranašystes kurios priskiriamos Nostradamui, Vangai, Mikaldai ar dar kokiam žymiam pranašui, derėtų vertinti atsargiai, ypač jei neturite galimybės patikrinti ar tas pranašas iš tiesų yra apie tai kalbėjęs.

 

Aišku, tikėti ar netikėti šiomis ar kitomis pranašystėmis yra jūsų asmeninis reikalas, čia jau kiekvienas laisvas spręsti kaip jam atrodo teisingiau, taip sakant, jūsų teisė rinktis. Kas žino, gal šios Nostradamo katrenų interpretacijos yra teisingos, bet kokiu atveju greit viską galėsime patikrinti savo kailiu ir jei jos išsipildys, tada išties įdomūs metai laukia, o jei ne… na tada kitais metais sulauksime naujų kokio nors pranašo pasisakymų interpretacijų ir vėl galėsime svarstyti kas gi čia yra tiesa, o kas melas.

 

Straipsnio autorius: Gabrielius E. Klimenka

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
16 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Damn

Kaip visada, prašovė.

Regita

2016.03.09d.-pilnas Saules uztemimas,gali issipildyti dalis Nosterdamo pranasysciu.

Algis

Ar Nostradamo, ar Vangos ar Mikaldos pranašystės tai būtų, žmonės nori tikėti 100procentiniu jų išsipyldymu. Pasirinkime bentjau viduriuoja tai gal ir patikėti bus lengviau ar atvirkščiai

Jupiteris

Nei Biblijoje nei minėtose prognozėse nėra datų! Kodėl nuolat kalamos nesąmonės su datomis?

:(

jovita

Nu va ir išsipildė pranašystės emigruoja musulmonai į Europą

Anonimas

Judas priest

protas

afrikieciai emigruos i Rusija :DDD nu cia anekdotas konkretus.Rusijoje recesija,patys rusai kitais metais netures ka valgyti .rublis zlugo,naftos kaina nukrito,dar alkanu afrikeiciu jiems ten ir betruksta :DDD atrodo daugiau nera kur emigruoti.zodziu pasaka konkreti :DD

elinela

is visko kas cia parasyta atrodo,kad 2015 bus pausaulio pabaiga X)

Paradigm Shift

Čia gi kopija iš Biblijos pranšyščių:”Ateis žogus tvirtinantis esąs Mesijas. Jis suvedžios dagelį žmonių…”;”Dienų pabaigoje kris ugnis…negandos…sunaikins žmonių”; “Dievas atidaris savo vaikų kapus”. Taigi Nostardamas ar jo kopijuotojai rėmėsi Biblija.

Kaip kaip?

jau ne pirma karta pastebiu, kad Jusu puslapiuose daznas svecias propogandiniai kabliukai… Taip is savo publika prarasti galit…

grazka

Gimiau , nei per velai , gimiau nei per anksti , gimiau paciu laiku , BLT…

Taip pat skaitykite