Ateiviai Žemėje egzistuoja, tačiau tai nuo visuomenės slepia vyriausybė

Bendrovės “Lockheed Martin” pristatinėti, ko gero, nereikia. Šioje bendrovėje ne vieną dešimtmetį kuriama ir gaminama pažangiausia karinės aviacijos technika.

 

Vienas buvusių jos darbuotojų Boydas Bushmanas prieš savo mirtį internete paskelbė vaizdo medžiagą, kurioje pasakoja apie tai, kad Žemėje ateiviai egzistuoja, kad jie su mūsų planeta jau užmezgę kontaktą ir kad nežemiškų būtybių buvo ir 51-ajame bendrovės padalinyje.

 

Kontroversiškame pokalbyje buvęs inžinierius taip pat teigia, kad JAV karinės pramonės inžinieriams jau žinomos antigravitacijos technologijos, tačiau jas nuo visuomenės slepia vyriausybė.

 

B. Bushmanas mirė šių metų rugpjūčio 7 d. Jis buvo kelių patentuotų išradimų (magnetinio judėjimo priemonė, objektas aptinkantis šviesos spindulys, šiluminis elektros energijos šaltinis, infraraudonųjų spindulių aptikimo sistema) autorius, kuriuos įsigijo bendrovė „Lockheed Martin“, taip pat ilgametis kompanijos mokslinis darbuotojas, nors šis teiginys diskutuotinas.

 

Vaizdo medžiagoje B. Bushmanas pasakoja, kad JAV yra asmenų, kurie ateiviams dirba 24 val. per parą. Jis teigia, kad ateiviai atvyko iš planetos, esančios už 68 šviesmečių. Ji vadinama Kvintumnija (Quintumnia). Ateiviai neva turį technologijų, kuriomis jie savo planetą iš Žemės pasiekia per 45 min.

 

„Yra dvi ateivių grupės, – pasakoja B. Bushmanas. – Jie skirsto juos į dvi grupes – tarsi galvijų ūkiuose. Viena grupė – galvijus saugantys kaubojai, kita – galvijų vagys.“

 

Be kitų beprotiškai skambančių pareiškimų, B. Bushmanas teigia, kad 51-ojo padalinio teritorijoje yra specialus nusileidimo iš kosmoso portalas. Bazėje gyvenantys ateiviai yra maždaug 1,5 metro ūgio ir iki 230 metų amžiaus. Visi jie turi penkiapirštes plaštakas, tačiau pirštai yra maždaug 30 cm ilgesni už mūsų. Pėdos turi taip pat po penkis pirštus, tačiau pėdų pirštai yra plėvėti. Kvintumnijos gyventojai bendrauja telepatiškai (mintimis).

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Taip pat B. Bushmanas pasakoja, kad 51-ojo padalinio mokslininkai dirba kartu su kolegomis iš Rusijos ir Kinijos – visi jie kartu tobulina antigravitacinę technologiją.

 

Savaime suprantama, Anapilin jau iškeliavusio žmogaus pareiškimai buvo sutikti labai kritiškai ir netgi priešiškai – visus šiuos teiginius skeptiškai traktuoja net ir NSO besidominti bendruomenė.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

„Kai kurie mūsų bendruomenės nariai pastebėjo, kad ateivis B. Bushmano nuotraukoje atrodo pernelyg panašus į kaukes, šalies prekybos centruose pardavinėtas prieš kelerius metus, – pasakoja NSO ekspertu prisistatantis Nigelas Watsonas. – B. Bushmanas kliedi ar sako tiesą? Aišku tik tai, kad jis absoliučiai tiki tuo, ką sako.“

 

„Dar 2008 m. jis buvo testuojamas poligrafu (melo detektoriumi), – tęsia N. Watsonas. – Testo metu jis pareiškė dirbęs antigravitacinių technologijų projekto grupėje, matęs ateivių technologijas ir net susipažinęs su jais bei vieną jų nufotografavęs. Jo teigimu, iš viso jis apžiūrėjo 8 tipų erdvėlaivius, kuriais keliauja svetimeiviai.“

 

„Taip pat B. Bushmanas pasakojo sulaukęs grasinimų susidoroti, o saugumo darbuotojai mėgino jį kompromituoti ir diskredituoti, mėgino užkirsti kelią jo viešiems pareiškimams, – pridūrė NSO entuziastas.

 

„Kaip ir daugelyje su NSO susijusių istorijų, B. Bushmano atvejis yra keistas ir mįslingas, – situaciją komentavo anomalijomis besidomintiems žmonėms skirto tinklalapio „Open Minds“ atstovas Alejandro Rojas. – Visą šią istoriją laisvai galima pavadinti senyvo žmogaus kliedesiais. Vienintelis dalykas, skatinantis neskubėti to daryti, yra B. Bushmano praeitis. Kodėl aukšto lygio mokslininkas pradėtų viešai riesti tokias beprotiškas istorijas?“

  

Rekomenduojami video:


2500
10 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Siaip tai pasakysiu as Jums

Ir dar kas idomu, kad vaizdo irasas jau yra pasalintas, kaip ir daugelis kitu, bei nuotrauku.. Ar zinojot, kad JAV yra speciali istaiga, netoli Bazes-51, kuri tik ir uzsiima tokios informacijos salinimu? Viskas kas iskyla i viesuma apie NSO, buna anksciau ar veliau po truputi salinama ir uzglostoma.

Siaip tai pasakysiu as Jums

Zinot, kazkas gerai raset, jog mes dar nepasiruose susidurti su naujomis rasemis, mes net nesugebam pas save susitvarkyti, koks pasaulyje didziulis rasizmas! Zmogus nera pasiruoses isgirsti tiesios, JAV vyriausybe labai daug ka slepia savo bazej-51, to mes dar ilgai neisgirsime, apsidairykit kaip mes gyvenam? Pagal Amerikos banku sistema, pagal kazkokia politika, kai visus zmones nori padaryti automatiniais, nebemastanciais. Pasiziurekit iki ko ta politika atvede? Kas darosi aplink? Pasaulyje? Kol vyks bardakas, kol zmogus neprades keisti to, net nesitikekit, kad kazkas mums pasakys kokia tiesa, nes jie galvoja tik apie nauda. Kokia jiem nauda, kad jie zmonem tai pranes? Jokia. Svarstymu… Skaityti daugiau »

ezoterikas

ateiviams cia zemej tarp tokiu laukiniu nebutu kas veikt. tas pats kaip kokiam dabar kaunieciui butu visai neidomu ten kontaktuot su kokiu is afrikos laukiniu. kontaktai gal kokie ir yra su vyriausybem ivyke, bet tikrai ne kazkoks bendradarbiavimas. jau cia absurdas butu visiskas

TiesaTa

Inkognito yra psichinis ligonis nso fanatikas, nes kai kurie jo pasisakymai iš senesniu fantastiniu filmū ir stengesi paverst realybe nuosekliom detalėm, sugretindamas su moksline fantastika. Šis pagyvenes zmogelis tiesiog sėdi apšnerkštame kambary aplipintom nso atributikom, plakatais, laikraščiu puslapių skeutėm ir kuria savo pasakas kuo itikinamiau apsišviesdamas apie technologijas ir kt.

lietuvis002

Deja, tačiau jis viską suvaidino. Tie “ateiviai” nuotraukose yra lėlės, kitam forume narys rodė lygiai tas pačias, 100%. Iš eBay pirktos :)

Jei norėsite numesiu linką į temą.

Dormammu

numesk linka

Danis

O nepagalvojot, kad specialiai buvo sukurtos tokios kaukes, kad jeigu kas ir sugalvotu pasakyt tiesa ir idetu nuotraukas visi pagalvotu, kad tai fake?

kam toli ieškoti

Perskaitykite anomalijoje inkognito postus ir nekorektiškus užsipuolimus jo adresu ir jums turėtų tapti ženkliai aiškiau tas reikalas. Kažkas labai nenori viešumo ir daro viską ad apšaukti tokius žmones bepročiais tam,kad kiti pagalvotų ar verta viešai užsiminti apie savo turėtus patyrimus tokiose srityse. O kam tai naudinga palieku spręsti kiekvienam iš jūsų.

Justinas Herbsman

Butent…. o irodymu sia tema vis dauges ir dauges,vis kils ir kils i viesuma tai,nes kolkas didzioji dalis zmoniu nepasirenge viesam kitu rasiu kontaktui…. o viesas kontaktas zmonijai dar nepasirengus yra grieztai draudziama ir pries daugumos rasiu nuostatas bei logika ir kaikas stengiasi kad visas sitas reikalas sulauktu kuo maziaudemesio taip didinant skaiciu tam nepasiruosusiu(kartu paverciant visa NSO tema kaip pokstu ir tabu) taipogi zinant jog tai jau labai senai slepiama ir vyrauja keletas susitarimu tarp kitu rasiu ir musu seselines valdzios atstovu kurie dauguma zmoniu gerokai supykditu,jau nekalbant apie paprastam zmogui protu nesuvokiamas technologijas ir dvasini pazanguma kuris ir… Skaityti daugiau »

Owldies666

Žmonija yra nepasiruošus akistatai su ateiviais? Tai kaip ji turėtų pasiruošti? Mūsų niekas specialiai neparengs susitikimui su jais, o jei ir susitiksim, tai mūsų reakcija vis tiek bus įvairi. Vieni reaguos ramiau, kiti panikuos, kels sumaištis. Tarkim, jeigu jie tikrai slepiami nuo mūsų, tai kokiu tikslu, ko laukiama? Žmonija staiga netaps protingesnė. Valdžios atstovai irgi paprasti žmonės. Ką jie geriau suvokia už mus apie tuos ateivius ir jų technologinį pažangumą? Jeigu jie komunikuotų su ateiviais, tas greitai turėtų tapti nebe paslaptimi, nes neįmanoma taip ilgai tokių paslapčių išlaikyti… Aš tiesiog nematau reikalo slėpti nuo žmonijos viso to.

Entigro

Nupezes senis ir tiek.

Jonas

O Lietuvos vyriausybė irgi žino apie tai ir slepia nuo savo piliečių?

kkloo

Nu va pasake visa tiesa ir buvo uztildytas

Taip pat skaitykite