Ką apie moterį gali pasakyti jos akių spalvą?

moters-akysAtrodytų, kas gali būti bendro tarp charakterio ir akies rainelės spalvos? Tačiau žmonės, kurių akių spalva yra tokia pati, tikrai turi nemažai panašumų. Charakterio ir akių spalvos ryšį patvirtina ekstrasensai, astrologai ir psichologai. Apie ką gi, mielos damos, byloja jūsų nuostabios akys – rudos, žalios, žydros?

 

Juodos arba tamsiai rudos akys išduoda azartiškas ir veiklias asmenybes. Jos labai energingos ir temperamentingos, neįsivaizduoja gyvenimo be nuolatinio aplinkinių dėmesio. Tokioms moterims nuolatos reikia gauti įrodymų, kad jos – nuostabiausios iš visų. Lengvai užmezga naujus ryšius ir pažintis, tačiau šalia jų esantiems būna nelengva. Šalia juodaakių žmonės gyvena tarsi ant parako statinės, nežinodami, ko laukti kitą minutę. Tamsiaakės yra gana pavydžios ir, be to, nemėgsta, kai kas nors nurodinėja joms, ką ir kaip reikia daryti.

 

Šviesiai rudos, riešutų spalvos savininkės švelnios, romantiškos ir svajingos. Jų silpnybė yra ta, kad per svajones jos kartais pamiršta realius darbus. Jos ne itin praktiškos ir nelabai ūkiškos, bet neretai pasižymi kūrybiniais gebėjimais. Užtat per savo tingumą joms patikėtą darbą kai kada atlieka eidamos racionaliausiu keliu, kad nereikėtų įdėti pernelyg daug pastangų ir laiko. Ir dažnai joms tai pavyksta!

 

Žalios akys įspėja – priešais jus avantiūristė! Žaliaakėms būdingas veržlumas ir atkaklumas, kai kada pereinantis į tiesiog asilišką užsispyrimą. Jei dama su tokiomis akimis ką nors sumanė, vargu ar pavyks ją perkalbėti, jos nepaprastai pasitiki savimi. Tiesa, iki atviros konfrontacijos kažin ar prieisite. Žaliaakė palinksės galva, sutiks su jumis ir viską padarys savaip, o paskui paaiškins, kad tiesiog žinojo, kaip yra geriau. Tokios moterys labai reiklios savo būsimo partnerio savybėms ir gali ilgai ieškoti „princo“.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Pilkšvai žalios. Tai praktiškos moterys su, atrodytų, nesuderinamais charakterio bruožais: gera intuicija ir blaivus protas, sentimentalumas ir negailestingumas. Draugams jos būna puikios padėjėjos, gynėjos ir psichoterapeutės, juk jos pasižymi gebėjimu įsijausti į kitų pergyvenimus. O priešams nuo tų moterų geriau laikytis atokiau, kitaip jie gali būti sutrinti į miltus.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Žaliai rudos. Šios merginos jaunystėje – ramybės ir išmintingumo įsikūnijimas. Svarbiausia joms – komfortas ir dvasios ramybė, su jomis bendrauti lengva ir malonu. Paprastai moterys su tokiomis akimis yra kruopščios ir darbščios. Dėl santūraus būdo turi gerų draugų ir pažįstamų, žmonės prie jų linksta, tikėdamiesi patarimo ir pagalbos. Išrinktąjį šios panelės myli ir jo neišduoda, jei jis atsako tuo pačiu.

 

Pilkšvai rudos. Tokių akių savininkės pasižymi prieštaringu charakteriu. Jos blaškosi nuo juodo prie balto, nerasdamos kompromiso, todėl dažnai nusivilia kitais ir santykiai su aplinkiniais joms visada klostosi nelengvai. Tokioms merginoms reikalingas palydovas, kuris susitaikys su jų neperprantamu ir nepastoviu charakteriu.

 

Pilkšvai žaliai rudos. Merginos su tokios sudėtingos spalvų gamos akimis yra neryžtingos, tarsi pati gamta svyruotų, kokia išvaizda jas apdovanoti. Jų abejonės dažnai trukdo teisingai pasirinkti. Bet šį trūkumą kompensuoja tai, kad jos visada tikisi stebuklo ir nenuleidžia rankų. Patikimas ir ryžtingas vyras joms taptų tikra likimo dovana. Jausdamosi kaip už mūro, tokios merginos visiškai atskleidžia savo talentus.

 

Mėlynos. Moterys su sodrios mėlynos spalvos akimis yra veržlios prigimties. Jei jos myli, tai nerte neria į meilės sūkurį, jei ko nors nemėgsta – neslepia priešiškumo. Konfliktai joms – gimtoji stichija, tai tikri kariai su sijonais. Deja, mėlynakių simpatijos ir antipatijos labai subjektyvios, jos dažniau vadovaujasi įžeista savimeile, o ne teisingumo jausmu.

 

Žydros. Žydraakės svajingos ir romantiškos. Tiesa, toks sentimentalumas netrukdo daugybei romanų ir lengvabūdiškų intrigėlių, juolab žydros akys yra gana retos, todėl labiau traukia vyrų dėmesį. Sutikti gyvenimo draugą žydraakėms nelengva: jos labai pažeidžiamos, jas lengva įskaudinti arba supykdyti ir daug sunkiau užsitarnauti atleidimą. Jos taip pat yra linkusios į nuotaikų kaitą be priežasties, o kartais net į depresiją. O jų stiprybė – gebėjimas greitai, beveik akimirksniu prisitaikyti prie naujų aplinkybių.

 

Pilkai melsvos. Šių ledinių akių šeimininkės charakteryje dera pilkaakių ir žydraakių bruožai. Jos išsiskiria nepajudinama ramybe, pasitikėjimu savo jėgomis ir ryžtingumu siekiant tikslo. Išvesti iš kantrybės tokią moterį labai sunku! Be to, šios moterys pasižymi didesniu teisingumo jausmu, gera intuicija ir lanksčiu mąstymu. Jos šaltokos, meksikietiškos aistros – ne joms. Užtat panelės su pilkai melsvomis akimis tampa puikiomis žmonomis – ištikimomis ir patikimomis, nejaučiančiomis nereikalingo sentimentalumo. Jos yra geros patarėjos: laikantis jų protingų patarimų galima rasti išeitį net iš itin keblios padėties.

 

Parengta pagal dienraščio “Respublika” priedą “Julius/Brigita”

 

Respublika-logo1

Rekomenduojami video:


2500
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Inga

Pilkai melsvos teisybe, tik galiu prideti meksikietiskos aistros budinga sio tipo moteriai, jeigu ji isimyli, nes labai retai pameta galva…….

pilkai rudos, tiesa

as

Zalios taikliai Taip

Anonimas

Pilksvai zalios,tiesa.

sidona

Pilkai zalios mano akys ir aprasyta labai teisingai

paslaptis

Tai visiska tiesa

LittleGhostGirl

Mano žaliai rudos ir čia visiškai atitinka dabarty!!!!! :))) Bent jau man viskas teisingai parašytą :)

Taip pat skaitykite