Šalia Kauno – bioenergetiniai spąstai vairuotojams

A.Dainauskas pasakojo, jog užsienyje įprasta pavojingas energetines vietas žymėti specialiais ženklais. Juos pamatysi autostradose, miestų gatvėse. Jie žymi vietas, kur yra galingi geotektoniniai lūžiai ar-ba teka požeminiai vandenys. Šimtas pirmasis autostrados Vilnius-Klaipėda kilometras, esantis ties Kaunu, kartais pavadinamas Bermudų trikampiu, nes čia dažnai keistomis aplinkybėmis įvyksta avarijos, sugenda automobiliai, sužalojami žmonės.
 
Kauno kelių policijos pareigūnai nelinkę išskirti 101-ojo kilometro, jie mano, kad dar pavojingesnis yra 98-asis kilometras, o apskritai esąs avaringas visas Islandijos plentas (taip vadinama automagistralės Vilnius-Klaipėda dalis, kuria apvažiuojamas Kaunas). Kauno technologijos universiteto docentas, technikos mokslų daktaras, bioenergetikas Algimantas Dainauskas žino tris itin pavojingus šio plento ruožus, kuriuose tvyro neigiama energija.
 
Greitis sumažintas
 
2001-aisiais ten užregistruotos 74 techninės ir 11 įskaitinių avarijų, per kurias žuvo trys žmonės. Didžioji dalis laimingai pasibaigusių avarijų ir automobilių techninių gedimų į policijos suvestines nepatenka.

 

Techninės pagalbos paslaugas teikiančių įmonių darbuotojai gerai žino nelaimėmis garsėjantį Islandijos plentą. Čia yra vietų, kuriose vilkikų vairuotojai instinktyviai sumažina greitį.

 

Kelių policijos Eismo priežiūros tarnybos inspektorius Rimantas Rutkauskas teigia girdėjęs vairuotojus bauginančias legendas apie 101-ajį autostrados kilometrą. “Nemanau, kad jis kuo nors išsiskirtų, visas Islandijos plentas yra pavojingas. Net galėčiau sakyti, kad pavojingiausias yra 98-asis kilometras, ties kuriuo tikrai įvyksta daug avarijų”, – kalbėjo pareigūnas.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Anot jo, ypač daug avarijų Islandijos plente buvo prieš trejus metus, kai automobiliai juo važiuodavo 100 km/h greičiu. Keliolika kilometrų besitęsiančiame plente nebuvo pėsčiųjų perėjos, todėl automobiliai sužalodavo per plentą bėgančius žmones arba sukeldavo avarinę situaciją. R.Rutkausko teigimu, padėtis pasikeitė Islandijos plente greitį apribojus iki 80 km/h.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

“Nemanau, kad avarijos autostradoje įvyktų dėl kokių nors mistinių priežasčių. Sumažinome greitį ir sumažėjo avarijų”, – teigė inspektorius.

 

Neigiamos energijos ruožai

 

Kitaip dažnas nelaimes autostradoje komentuoja bioenergetikas A.Dainauskas. Jis “Respublikos” prašymu su virgule patyrinėjo Islandijos plentą ir aptiko jame tris neigiamos energijos sukaupusius kelio ruožus: ties Šilainiais (maždaug 98-101 kilometras), prie pėsčiųjų tilto ir pirmojo įvažiavimo į Kauną.

 

A.Dainauskas pasakojo, jog užsienyje įprasta pavojingas energetines vietas žymėti specialiais ženklais. Juos pamatysi autostradose, miestų gatvėse. Jie žymi vietas, kur yra galingi geotektoniniai lūžiai ar-ba teka požeminiai vandenys. “Kas yra geotektoniniai lūžiai? Tai subtilios energetikos nematomi srautai, gamtos dalis. Jie atsiranda dėl požeminių vandenų susikaupimo, žemės formavimosi”, – pasakojo A.Dainauskas.

 

Anot jo, nepalankios energetinės zonos susiformuoja ir dėl kitų priežasčių: “Islandijos plente yra žuvę nemažai žmonių. Tikima, kad netikėtai iš gyvenimo pasitraukusiųjų dvasios dar ilgai sklando nelaimės vietoje taip sukeldamos naujas nelaimes”.

 

A.Dainausko teiginiu, patekęs į geotektoninio lūžio vietą žmogus trumpam tarsi praranda sąmonę, nekontroliuoja savo veiksmų, nors pats to nesupranta. Pavargę vairuotojai dažnai sąmonės praradimą dėl geotektoninių lūžių įtakos supainioja su užmigimu. “Neigiamos energijos veikiamas žmogus greitai praranda sąmonę, bet taip pat greitai ją atgauna. Užsnūdimas yra visai kas kita”, – tvirtino A.Dainauskas.

 

Neseniai bioenergetikas buvo patekęs į tokią geotektoninio lūžio vietą. Su žmona jie grįžo namo į Kauną iš Vilniuje vykusio “Forum Palace” atidarymo. Ties 72-uoju autostrados kilometru pašnekovas trumpam prarado sąmonę, o atsigavęs pajuto stiprią energetinę bangą, automobilio vairą į dešinę pusę traukiančią su didele jėga. Mašina trenkėsi į apsauginę tvorelę. A.Dainauskas ir jo žmona nenukentėjo, bet mašina sudužo nepataisomai.

 

“Techninės pagalbos vairuotojas sakė, jog į ties Katinu dažnai įvyksta avarijos. Dar dažniau automobiliai tiesiog sustoja ir neužsiveda”, – pokalbį su vilkiko vairuotoju prisiminė A.Dainauskas. Bioenergetikas net tris kartus buvo nuvykęs į nelaimės vietą. “Virgule parodė, jog tame plote yra kelių šimtų metrų ilgio bloga energetinė zona”, – sakė jis.

 

A.Dainausko teigimu, tokiose zonose ne tik vairuotojai, bet ir pėstieji akimirką netenka sąmonės. Pastarieji, neįvertinę pavojaus, bėga per kelią ir taip sužalojami arba žūsta.

 

Inf. pasidalino: Istillrighthere

Rekomenduojami video:


2500
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Paradigm Shift

Na, kai pats esu “kanenskas”, tai galiu pasakyt, kad dažnai ir per viaduką ar palei autostradą su dviračiu važiujant kartais būna, kad įvairios durnystės pradeda galvoje suktis. Šiaip neatmetu galimybės, kad bloga energija gali sklisti iš ne toliese esančio miško.

rita

taigi,is Silainiu vaziavau i Giraites seneliu globos namus,….kokia energija mane nuvairavo i Romainius ir is ten ieskojau kelio i Giraite,oi sukaliojausi toj Giraitej,kol atsiciukinau….taigi,tas viskas salia IX forto,,,,pati domiuosi bioenergetika,eksperimentuoju su svareliu,matyt, patekau i juodos energetikos srauta….tiesiog ,patiketi negalejau….

Kaunietė

O iš tiesu tai faktas. Kasdien tenka važiuoti šiuo ruožu. Ar ,kas dažnai ten važinėjat, atkreipėt dėmesį į tai, kaip keičiasi orai tame ruože. Dešimtis kartu teko matyti kaip ten ne smarkiai lyja, kai visame Kaune šviečia saulė.

el-z

CoooD visiskai gali buti ,nes sioje vietoj netoli yra devintas fortas .

jutta

Galiu patvirtinti kad tokios zonos egzistuoja.Turbut dazniau vazineju negu vaikstau ir esu pati pastebejus kad kartais neatsimenu kaip nuvaziavau tam tikra kelio atkarpa.Ji tiesiog issitrina is atminties.Daug kam apie tai esu pasakojusi,bet nelabai kas tiki.Gyvenu uzsieni,vairuoju 14metu,neturejau ne vienos avarijos,nors tenka autobanais vazineti 140-160km/val.greiciu.

Darius

Totalus skiedalai…

CoooD

Vilniuje tokia zona yra Gelezinio vilko g. prie Vingio parko. Ten seniau buvo vokieciu kariu kapines, tai autoivykiu ten labai daug.

Rita

Įdomus straipsnis. Dar kaip tik gyvenu Kaune

Taip pat skaitykite