Vanga buvo teisi? Plinta virusas, kuris gali pražudyti visą Europą

vangaGarsioji bulgarų aiškiaregė Vanga pranašavo kada ir kaip pražus Europos šalys. Vienoje iš savo pranašysčių akloji aiškiaregė kalbėjo apie tai, kad Europą bus užkrėsta mirtinu virusu. Pasak moters, dėl jo poveikio 2016 metais Europa visai ištuštės. Paskutiniai įvykiai byloja, kad tokia vangos pranašystė ne taip toli nuo realybės.

 

Daugiausiai gyvybių iki šiol nusinešęs Ebolos viruso protrūkis kelia daug klausimų. Vienas svarbiausių – ar žudikiškas virusas iš Vakarų Afrikos gali paplisti Europoje ir kontinentuose, rašo CNN.

 

Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, kol kas Gvinėjoje, Siera Leonėje, Liberijoje ir Nigerijoje užfiksuota 909 patvirtinti apsikrėtimo šiuo virusu atvejai, o dar dėl 414 abejojama. Liepos 27 dieną buvo pranešta, kad iš 1323 susirgusiųjų virusu neišgyveno 729 asmenys.

 

PSO teigia, kad norint sustabdyti viruso plitimą, būtina reaguoti stipriausiomis turimomis priemonėmis, nes didėjantis sergančųjų skaičius didina galimybę, jog Ebolos virusas paplis ir kituose regionuose bei kontinentuose. Organizacijos “Gydytojai be sienų” atstovas Bartas Janssensas teigia, kad jau kilo beprecedentė epidemija.

 

ebola

 

Kodėl Ebolos virusas kelia tokią baimę? Organizacija „Gydytojai be sienų“ Ebola virusą apibūdina kaip „viena mirtiniausių pasaulio ligų“. „Tai labai lengvai užkrečiamas virusas, kuris gali pražudyti 90 procentų juo susirgusiųjų”, – sakė organizacijos atstovas.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Kol kas taip pat nėra išrasti jokie nuo šio viruso apsaugantys skiepai. Yra identifikuoti penki skirting Ebolos viruso tipai. Pats pavojingiausias iš jų – Zaire tipas.

 

Ar gali būti taip, kad Vanga nuspėjo Ebolos viruso plitimą į Europą? Tikėkimes, kad ne.

 

Anomalija.lt, CNN ir Balsas.lt inf.

Rekomenduojami video:


2500
23 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
...

Žmonės, jau 2016 i pabaigą eina! Ir ka? Europa dar neistustejo!

aa

Kaip jus nesuprantat principo pagal kuri visi sitie sarlatanai ir yra zinomi ? visa paslaptis yra tame kad jie savo pranasystes visada raso perkeltine prasme , o tai reiskia kad kiekvienas ju uzrasas gali tureti daugybe reiksmiu , tad kokia tikimybe kad nors viena is jos 10000 pranasysciu kurios dar kiekviena turi turi dar po 10 reiksmiu o gal ir adugiau nepaims ir neisipildys?

ropke

nu ne visi jopstararai, nestumk ant vangos. prezidentai pas ja vos nevazuodavo, ankiek jin kieta buvo

hello

ar dar yra tikinciu ta vanga,ar nors viena pranasyste jos issipilde,kam cia pudrinti zmonems smegenis,ir gasdinti su visokiom nesamonem!Ziurejau visa dokumentika apie sia atsiet aiskerege,ir visi faktai rodo,kad ji tikrai nebuvo sventoji,o reikala turejo su visai kitomis jegomis,taip kad… o kas liecia del visokiu virusu,tai eilini karta gasdinama zmonija,kaip gasdino mus su kiauliu,pauksciu,ir dar visokiais”mirtinais” virusais.Matyt yra eilinis farmacijos samokslas pries zmonija,ir ateina nauja vakcinu partija,o kaip kitaip daryti pinigus,ir krautis turtus,tik pradeti gasdinti zmones,ir po to paskelbti,kad israsti “stebuklingieji”skiepai,ir ka toliau dar rasyti? manau protingiems scenarijus aiskus…

normalus.kubilius

man idomu kas tuos virusus kuria.

drunkcat

Kiek žinau ebolos virusas neplinta oru todėl juo žymiai sunkiau užsikrėsti,todėl per 2 metus europos jis negalėtų sunaikinti.

odeta

ameno :'(

ss

Vanga ka ispranasauja tj patampa realybe

Juste

aš tikiu ir man baisu.. :(

spakainiai

Nebūk drebulė :)

albina

ebolos viruras jau ispanijoje.Vienas susirges kunigas(ispanas),kuris 30 metu gyveno Afrikoje,atvyko gydytis i…Madrida,kai pajuto,kad uzsikrete virusu nuo afrikieciu…Visa televizija rodo,zmones piktinasi…

aucikas

klounų ir psichinių ligonių planeta. atsipeikėkit apgailėtini gyvūnėliai.

Taip pat skaitykite