Peru nukrito ateivių erdvėlaivis?

Ufologai mano, kad šių metų gegužės mėnesį prie Peru Titikakos ežero galėjo nukristi ateivių erdvėlaivis. Latina televizija parodė liudytojo Krsitian Paloma Garcia vaizdo įrašą, kuriame jam pavyko užfiksuoti paslaptingą reiškinį. Objektas, kuris palieka dvi ugnies juostas danguje, lėtai krenta žemės link.

 

Skeptikai tvirtina, kad tai greičiausiai meteoritas, tačiau kiti dangaus kūnų tyrinėtojai tvirtina, kad objektas krenta pernelyg lėtai, o taip pat objekto forma neprimena meteorito.

 

Peru valdžios atstovai plačiau komentuoti įvykį atsisakė, o vidaus reikalų ministerijos atstovas spaudai tepasakė, kad tai buvo meteorologinis balionas.

 

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500
8 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Nerijus

Na kazkaip nesitiki, kad aparatas galintis skrieti milzinisku greiciu nesuvokiamus atstumus butu kinu technikos lygio ir kristu kur papuola :D

Vytas

O dar geriau įsižiurėjus nepanašu kad jis išvis krenta jomajo jugi čia elementarus lėktuvas pažiurėkit jis aukštai skrenda tiesiai palieka juosta kuria saulėlydižio atspindys nudažo raudonai .. Jaigu jis nukrito tai kodėl video nenufilmavo iki galo ? FAKE čia kažkokie daunai pajuokavo.

Vytas

Ten ta uodega palikta nėra ugnis tiesiog matyt čia vakare saulei leidžiantis tas viskas vyko tai atrodo kaip meteoritamas .. Ten tiesiog ištirpe ledo kristalai normaliam apšvietime atrodytu balti aš manau jie tai lėktuvu paliekamos juostos o isižiurėjus dar ir atrodo kad tas objektas krenta spirale sugdamasis .. Man toks jausmas kad čia koks palydovas bus nukrites arba lėktuvas slaptas ..

ttt

Vėl tie federalai viska išslaptino kad žmones toliau ramiai gyventu. :D

ropke

nekrenta tie ateiviu laivai, nustokim but naivus kas tuom tikim

ixsė

O liekanų nieks taip ir neieškojo ?

Xma

Oro balionėlis stabal.

dasghsgd

kad i baliona visai nepanasu ;D

Paaiskink

O kodel ? … ? Paaiskint gal gali ? Meteorloginis balionas siek tiek kitaip atrodo :) Turejo masisko dydzio jei kosminis laivas.. nebent ten .. gal koks mini vienvietis :D bet ar tokiai skraido ateiviai pagal visus pasakojimus.. kiek pamenu ne.

Taip pat skaitykite