Čilėje gyvena mergina, verkianti krauju

Čilės medikai iki šiol negali suprasti, dėl kokių priežasčių mergina vardu Yaritza Oliva verkia kraujo ašaromis.

 

Kraujingos ašaros pradėjo tekėti šio mėnesio pradžioje. Nuo to laiko 20 metų merginai kelis kartus per dieną teka tik raudonos spalvos ašaros. Oliva kreipėsi į savo šeimos gydytoją su prašymu jai padėti ir paaiškinti situaciją. Tačiau medikas tik išrašė akių lašų ir išsiuntė merginą namo.

 

Jos tėvai sukvietė draugus, kaimynus ir artimuosius, kad šie padėtų surinkti pakankamą pinigų sumą ir padėti mergaitei grįžti į normalų gyvenimą. Už surinktus pinigus jie nuvežtų dukrą pas gerą akių gydytoją. Olivos tėvas netgi kreipėsi į vietinę televiziją: „Prašau jūsų padėti mano dukrai. Maldauju jūsų.“

 

Manoma, kad Oliva serga reta liga vadinama hemolakrija (angl. haemolacria). Dėl to organizme „gaminamos“ ašaros su kraujo priemaišomis. Šis simptomas gali perspėti apie sunkesnes ligas: naviką, padidėjusį hormonų kiekį organizme etc.

 

 

Rekomenduojami video:


2500
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
shin

na sitai merginai reikstu gerai ir detaliai issitirti, gal kazkur kazkas negerai cia gali but ir ne akiu liga o kazkas su smegenim ar dar kas…

Rita

Nenorėčiau, kad man taip būtų.

aa

Eik nusizudyk…

Ezekiel

Iš animacijos Naruto klanas pavadinimu Ushiha verkia krauju kai panaudoja Šaringano gebėjimą, todėl daug kas lygina su personažu Sasuke.

Taip pat skaitykite