Berniukas kuris neskiria maisto nuo baldų

Penkiametis Zekas Thiras (Zach Tahir) dėl retos sutrikimo negali atskirti valgomų daiktų nuo nevalgomų. Dėl šios priežasties jis lėtai valgo savo kambario daiktus. Vaikas jaučia nuolatinį poreikį ką nors kramtyti, o tai gali būti ir valgomas ir nevalgomas daiktas – nuo žaislų iki tinko nuo sienų, rašo „The Daily Mail“.

 

Solforde (Salford), Didžiajame Mančesteryje (Greater Manchester), gyvenančiam berniukui, kuris serga autizmu ir nekalba, buvo diagnozuotas retas sutrikimas vadinamas Pica. Siekdama apsaugoti Zeką jo mama Reičel Horn (Rachel Horn) turi labai pasistengti, kad jos sūnus vietoj kokio nevalgomo daikto sukrimstų morką. Moteris dabar renka lėšas, kad įrengtų sūnui „saugų kambarį“ be dalykų, kuriuos Zekas galėtų mėginti suvalgyti.

 

„Jis valgo beveik viską – purvą, samanas, akmenis, kilimą, siūlus, popierių, tapetus, plaukus. Jis mėgsta savo kambaryje užsilipti ant palangės ir kramtyti žaliuzes. Jis mėgsta visą laiką ką nors kramtyti. Jam patinka ne skonis, o tekstūra. Labai sunku, nes Zekas nekalba. Nei žodžio. Jo maitinimas yra tikras košmaras“, – pasakojo berniuko mama.

 

Kartu su mama ir seserimi Izabela (Isabella) gyvenančiam Zekui autizmas ir mokymosi sunkumai buvo diagnozuoti kai jam buvo treji. Maždaug tuo pačiu metu jam buvo nustatytas ir Pica sutrikimas, kurį medikai sieja su autizmu.

 

Inf. šaltinis: londonozinios.com

Rekomenduojami video:


2500
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Daniel

žmo, ir kažin kas su tokiu dauginsis? Taigi niekas. Ir niekas Čia nesitęs.

dusk

Kai kas manau nesupranta ironijos…

valdis

Ar tai šis berniukas nuotraukoje? Valgo akmenis, o dantukai matosi sveiki…
Kurie domisi visokiomis keistenybėmis, žino, kad pasaulyje yra nemažai žmonių, valgančių nevalgomus daiktus. Pamenu, dar tarybiniais laikais žurnale “Mokslas ir gyvenimas” rašė apie berods Amerikoje gyvenusį paauglį, kuris “valgė” visokius metalinius rakandus. Jo motina tvirtino, kad tasai sudorojo savo dviratį. Tuomet mane nustebino ne keistas potraukis, o tai, kaip galima metalą kramtyti. Žinoma, jeigu susmulkinti dildės pagalba, kodėl gi ne – per laiką galima ir visą traktorių suvalgyti. Užsigeriant pienu…

pasipiktinęs

tu gal nesveikas kad taip kalbi? tokius kaip tu reiktų užmigdyt. pagalvok jeigu tavo vaikas sirgtų tokia liga, manau nenorėtumėt kad jį užmigdytų. jis tik sergantis, mažas berniukas, ne šiukšlė… ką jis tau padarė blogo kad sakai jog reiktų jį užmigdyt.

žmo

suteiksi šansą tokiam išgyventi – po 100 metų atsiras 100 anūkų ar proanūkių su tokia pačia liga. liūdna, kad evoliucjai nebe visada leidžiama “pravalyti savo šiukšles”

MmM

Reiktų tokį užmigdyt ir šunį nusipirkt.

Taip pat skaitykite