Atsisako mokėti baudą dėl artėjančios pasaulio pabaigos

Kemerovo srities (Rusija) gyventojas atsisakė mokėti baudą už kelių eismo taisyklių pažeidimą.

 

Antstoliams jis pareiškė, kad artėja pasaulio pabaiga ir todėl nemato prasmės mokėti kokias nors baudas, praneša lenta.ru.

 

Antstolių teigimu, sibirietis į avariją papuolė 2012 metų liepą. Jam buvo skirta 1 tūkst. bauda, bet jis dar nėra jos sumokėjęs. Be to, jis nuolat ateina į Federalinę antstolių tarnybą ir atneša įvairiausias schemas ir grafikus, esą įrodančius pasaulio pabaigos artėjimą.

 

Vyriškis ragina valdžią atleisti skolininkus nuo nesumokėtų baudų. „Jis mano, kad jeigu žmonės taps vienas kitam geresni, įskaitant ir tai, kad nubraukinės skolas, tai pasaulio pabaigos nebus“, – pasakojo Federalinės antstolių tarnybos atstovas.

 

Antstolių tarnyba pažymi, kad vyriškis, kuris atsisakė sumokėti baudą, gali sulaukti administracinio arešto iki 15 parų arba gali būti areštuotas jo turtas ir lėšos banko sąskaitoje.

 

Egzistuoja versija, kad pasaulio pabaiga ateis 2012 metų gruodžio 21 dieną. Jos šalininkai remiasi majų kalendoriumi, kuris esą pranašauja pasaulio pabaigą būtent šią dieną. Neseniai ekspertai pareiškė, kad iš tiesų majų kalendorius jokios pasaulio pabaigos nepranašauja, tik pažymi vieno iš civilizacijos gyvavimo periodų pabaigą.

 

Majai skirstė laiką į ilgus ciklus, tokius kaip baktunas, kurio trukmė – apie 400 metų. Kitas didelis ciklas buvo 13 baktunų – apie 5 200 metų.

 

Rekomenduojami video:


2500
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Anonimas

Del pirmo komentaro, kaledu senelis, egzistuoja, gyvena laplandijoj, o del pasaulio pabaigos, net jei ir ivyktu, tai butu tik zemes ne visos visatos pabaiga…

Boom

Griaukit bunkerius sueskit savo konservus, nes pasaulio pabaigos nebus tikrai zinau kad bus kaledos, bet nelaukit kaledu senelio su pienu ir sausainiais nes jo irgi nera.

Panikujotojams
pastabėlė

Nežinau, kodėl majų kalendoriaus pabaiga siejama su pasaulio pabaiga, tačiau majų kalendoriaus pabaiga reiškia visai ką kitą. Majai savo kalendoriumi matavo laiką. Jų kalendorius žymi laiko pabaigą. Tai nereiškia, kad, atėjus tai dienai, ateis pasaulio pabaiga. Tai reiškia, kad, atėjus tai dienai, pasaulius bus, bet išnyks laikas. Štai todėl ir baigiasi majų kalendorius, nes toliau, pagal majus, nebus laikos, kurį būtų galima matuoti. Prasidės amžinybės metas.

...

gal zinot kada kita bus pasaulo pabaiga?

Alienlab

Tikrai nebus, nes visokios “pasauliu pabaigos” yra geras pinigu darymas is neprotingu zmoniu. O del skaitmeniniu daiktu tu neteisus, nebus niekeno pabaigos nei pasaulio, nei elektronikos, nei dar kazko :)

nebus

Manau nebus pasaulio pabaigos, nes bent jau aš jos ženklų nematau, bet manau, kad pasaulio pabaiga turi būti tik skaitmeniniams daiktams.

Taip pat skaitykite