Netoli Saulės užfiksuotas metalinis NSO?

NASA kosminė observatorija SOHO netoli Saulės užvakar nufotografavo neatpažintą skraidantį objektą, kuris, sprendžiant iš nuotraukos… gali būti metalinis, dirbtinės kilmės ir išdidintas labai primena kosminį laivą?

 

Kosminės observatorijos SOHO (Solar and Heliospheric Observatory) nufilmuotas objektas iškart tapo internetine sensacija, nes NSO entuziastai jį iškart identifikavo kaip milžinišką, metalinį, saulės šviesą atspindintį ateivių kosminį laivą, ne kartą matytą įvairiuose Holivudo fantastiniuose filmuose, skelbia „Dailymail.co.uk“. Skeptikai šaiposi iš tokios prielaidos, atkreipdami dėmesį, kad SOHO ir daugelio kitų kosminių aparatų nuotraukas būtina teisingai interpretuoti.

 

Šiuo atveju kai kurie NSO egzistavimo entuziastai išdidintą šio objekto nuotrauką pakiliai interpretuoja kaip metalinį kosminį laivą su labai didele korpuso atšaka ir dar dviem mažesnėmis. Pasak jų, nuotrauka puikiai patvirtina, kad šis objektas nėra koks nors dujų ar dulkių dalelių debesis, jo forma yra taisyklinga, korpuse aiškiai matomi kažkokie grioveliai, ir tai neabejotinai yra dirbtinės kilmės objektas.

 

Skeptikai ragina mažiau pasikliauti noru matyti tai, ko iš tikrųjų nėra. Pasak jų, tokie objekto ypatumai gali atsirasti dėl SOHO daviklių užfiksuoto vaizdo iškraipymų.

 

Mokslininkai šios filmuotos medžiagos kol kas nekomentuoja.

 

 

Rekomenduojami video:


2500
16 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Kazkokia

Taigi ir ateiviai nori tyrinėti saulę :D ne vieni gi esam čia.

as

o gal tai kazkokios nuo karscio istirpusios medziagos, kazko panasaus i metalo nuolauza? Gal sauleje yra kokiu nors iskasenu?

Ivona

Gal as ir neteisi,bet tikrai naivu galvoti,kad mes visatoje vieninteliai gyvi padarai(o kaip kitaip pavadinti?)tuomet priimkim viska taip kaip yra,o laikas parodys visas tiesas.jau ir dabar daug kas aiskeja,todel gal geriau palikim viska tiems,kurie atvyks(kas labai tiketina,tai tik laiko klausimas)ir patys viska paaiskins.

ooo

Pagal forma matosi, kad tai tikrai ne meteoritas, nes viena linija eina tiesiai, o kita stačiai ir atrodo tarsi jos būtų susijungusios. Man iš vis įdomu ką skeptikai veikia tokiuose portaluose ir kas jiems moka, kad skleistu erezijas, kad ateivių nėra ir dar tokiais juokingais paaiškinimais? Tegul skeptikai man paaiškina kaip gali būti tokia meteoro ar kometos forma kur yra priekis pailgas, o galas į aukštį ilgas? Gi]1]3, Tu turbūt nenutuoki, kad kosminėje erdvėje nėra oro tai ir blakė negali gyventi. Prieš rašydamas tokius apsurdiškus komentarus pirmu paskaityk knygu apie kosminę erdvę.

antinas

As ne skeptikas ir tikrai tikiu, kad kazkur kazkas yra. Bet idomu, ka siame portale veikia tokie zmones kaip tu, isitikine, kad tai yra kosminis laivas ir taskas. Anomalijos, del ju susidarimo dazniausiai turi keleta hipoteziu. Beje jei atidziau paskaitytum komentara tai sakau, kad tai yra panasu i kazkokio kosminio kuno nuotrauka uzfiksuota sprogimo metu. Nuo kuno centro einanyis spinduliai labai panasus i sprogimo skeveldras. Ikaites smaigalys ir nuo jo besitesiancios vestancios uodegos.

antinas

Kadangi tai nuotrauka, o ne filmuota medziaga, tai man panasiausia, kad tai kazkokio kosminio kuno (gal meteoro) vaizdas uzfiksuotas sprogimo metu. Priartejo, ikaito, sprogo, atskiros dalis issilakse i skirtingas puses..

armis

Amerikonu oro balionas tiesiog ten visur ju pylna :D

NASA

Nuotraukoje matote saule uzdengusia nibiru planeta artejancia link zemes kuri su musu gimtaja planeta prasilenks nedideliu atstumu,kurie sukels didelius kataklizmus,deje zmonijai islikti nebus sansu.o sitas nso,tai ananakiai truputi sustojo soliariumineje sauleje pasikaitinti.:) netikit,patikesit.:))

ten

Ten menulis gglusiau!!!

to sharikovas

taip mokslininkam daugiau nera ka veikt tik kaip irodinet vaikam kad vaizdo yrace pasirodes baltas siulas nera ateiviu kosminis laivas…

Sharikovas

Esminis faktas, kad kol kas sito fenomeno nieks negli paaiskinti, o interpretaciju gali but skirtingu, bet yra tokia patarle, jei kvarksi kaip zasis, vaiksto kaip zasis ir atrodo kaip zasis tai didele tikimybe, kad tai ir yra zasis.

P.S. ir baikit varyt ant pigaus rasalo

Skarikovas

Esminis faktas, kad kol kas sito fenomeno nieks negli paaiskinti, o interpretaciju gali but skirtingu, bet yra tokia patarle, jei kvarksi kaip zasis, vaiksto kaip zasis ir atrodo kaip zasis tai didele tikimybe, kad tai ir yra zasis.

P.S. ir baikit varyt ant pigaus rasalo

Taip pat skaitykite