Šiandien įvyks Saulės užtemimas Liūte: kaip jis mus paveiks ir ko galime tikėtis?

saules-uztemimas22017 metų rugpjūčio 21 dieną, 21: 25 val Lietuvos laiku įvyks pilnas Saulės užtemimas Liūto zodiako ženklo 28 laipsnyje. Užtemimo metu Saulė, Mėnulis, Marsas ir kylantis mazgas formuos jungtį.
 
Bendras užtemimo fonas ypač pozityvus ir žada dideles permainas, kurios turės pozityvią išraišką, rašo Astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė (asmeninisastrologas.lt).
 
Saulės užtemimas sutampa su Mėnulio jaunaties faze, kuri yra siejama su naujo ciklo pradžia. Tai dar labiau sustiprina užtemimo energetiką.

 

Užtemimo taškas Liūte aktyvuos šio zodiako ženklo esmines temas – tai saviraiška, kūrybiškumas, vaikai, meilė, valdžia, vyrai. Kadangi šio reiškinio momentu tame pačiame ženkle bus ir aktyvumo ir energijos planeta Marsas, tai suteiks ypač didelės galios ir jėgos. Daugelis pajus energijos bangą, aktyvumą, drąsą ir ryžtą.

 

Harmoningas aspektas su Uranu leis savo tikslų siekti nestandartiniais būdais, kurie gali būti šokiruojantys ar net ekstravagantiški.

 

Tiems, kas siekia didelių permainų, naujų pozityvių pokyčių savo gyvenime, rekomenduoju išnaudoti šią stiprią užtemimo energiją. Nauja pradžia užtemimo laikotarpiu duos naują ir ilgalaikį ciklą ( iki 18 metų).

 

Užtemimo energija ypač aktyvuos meilės ir vaikų svarbą mūsų gyvenimuose. Todėl ypač tikėtina, jog užtemimo laikotarpiu bus priimti ypač svarbūs sprendimai, kurie labai pozityviai keis asmeninius santykius ir vaikų temą.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Tai puikus metas išlaisvinti savyje kūrybinį pradą. Klaidinga manyti, jog tik kūrybinių profesijų atstovai turi šią prigimtį. Iš tiesų, kiekvianame iš mūsų yra prigimtinė kūrybinė kibirkštis, kuri gali prasiveržti naujais projektais ( verslas yra kūrybinis projektas!), vaikų pradėjimu.

 

Išreikštas Liūto zodiako ženklas skatins atskleisti savo individualumą ir ieškoti bet kokių saviraiškos būdų, stiprinti pasitikėjimą savimi ir ego.

 

Didžiausią poveikį pajus Liūtai, Vandeniai, Jaučiai ir Skorpionai.

 

Parengė: Astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė, šaltinis: asmeninisastrologas.lt

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Lietuvis

Man tai pa barabanu.

Jovita66

Esu liūtas, jaučiu, savijauta įdomi.Nusiteikiau labai pozityviai.Laukiu kaip stebuklo.

Taip pat skaitykite