Pilnatis ir jos poveikis

Per mėnulio pilnatį buvo nukryžiuotas Kristus, nužudytas Julijus Cezaris, ant laužo sudeginta Žana d‘Ark, nušautas Johnas Lennonas.

 

Per pilnatį įvyksta daugiausia savižudybių ir gimsta daugiausia kūdikių… Per pilnatį kai kurie žmonės negali užmigti, kiti – niekaip negali rytais pabusti…

 

Kodėl pilnatis tapatinama su vilkais, vilkolakiais ir vampyrais? Kaip mėnulio fazė susijusi su anapusinio gyvenimo ciklais? Kokią įtaką mėnulis turi mūsų gyvenimams?

 

Kiekvieną mėnesį būna keturios dienos, kai tampame visiškai tokie patys, kaip pirmykščiai gyvūnai arba… vandenynai. Tai dienos prieš ir po mėnulio jaunaties bei pilnaties.

 

Didžioji dalis Žemės gyvūnų aktyviai dauginasi kaip tik viešpataujant pilnačiai. Daugelio tautų tradicijose išlikęs paprotys įvairius augalus sėti ir sodinti ne tik per jaunatį, bet ir per pilnatį. Tikima, kad jie pasisems pilnaties jėgų ir geriau augs bei duos gausesnį derlių.

 

Potvyniai ir atoslūgiai žmoguje

 

Bet kuris psichiatras jums pasakys, jog kiekviename mūsų telkšo mažytis vandenynas. Šiaip ar taip trys ketvirtadaliai mūsų organizmo – vanduo!

 

Ir į mėnulio fazės kitimus kūno vanduo reaguoja taip pat klusniai, kaip ir didžiosios okeanų platybės. Potvynius sukelia mėnulio pilnatis. Tuo metu ore pagausėja drėgmės, dėl to gyvi organizmai išgyvena energijos antplūdį. Per pilnatį trykštame idėjomis, mūsų neglumina įvairios kliūtys, ryškiau prasiveržia temperamentas, paaštrėja charakteris.

 

Per pilnatį žmonės mylisi triskart dažniau nei kitu metu. Per pilnatį gimsta daugiausiai vaikų (10 mėnesių pagal mėnulio kalendorių atstoja saulės kalendoriaus 9 mėnesius, todėl išlieka panaši ar ta pati mėnulio fazė gimimo dieną kaip ir tą naktį, kai moteris pastojo).

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Užverda kraujas

 

Užuot ėmęsi sunkių darbų arba suskubę taisyti dantų, per pilnatį verčiau pasukite pas kirpėją. Tuo metu padarytas cheminis šukavimas bus tvirtesnis, o dažyti plaukai mažiau bluks.

 

Tačiau reiktų atidėti visas operacijas. Mėnulio pilnatis skatina kraujo ir limfos tekėjimą. Todėl sunkiau sulaikyti kraujavimą per operaciją, kraujas kreša lėčiau, o žaizdos gyja prasčiau. Įrodyta, kad mažiausia kraujoplūdžio tikimybė – per jaunatį. O didžiausia – per pilnatį. Neseniai Australijos mokslininkai nustatė, kad pilnaties metu kraujas srūva 5 kartus greičiau, nei šviečiant jaunačiai!

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Pilnatis – tikras laimikis vampyrams. Gal todėl, kad žmogaus kraujas per pilnatį aktyvesnis, vampyrai visuose mituose siaučia per šią mėnulio fazę.

 

Pamišimai ir mistika

 

Anglai sugalvojo terminą lunacy (daugelyje kalbų „luna“ reiškia mėnulį). Tiesiog neįtikėtina, bet daugiausia kvailų, apmaudžių, pavojingų nesusipratimų nutinka kaip tik per mėnulio pilnatį ar jaunatį.

 

Taigi, kai žinote, kad atslenka būtent tokios naktys, apsišarvuokite kantrybe ir tolerancija, ypač jei tą dieną ketinate būti apsuptas daugybės žmonių.

 

Remiantis amerikiečių statistika, per 30 proc. žmonių skundžiasi, kad per pilnatį juos užklumpa nemiga. Kiti per pilnatį sapnuoja įspūdingus, dažnai išsipildančius sapnus arba regi nežemiškas vizijas. Pilnatis – tinkamiausias laikas ir puiki galimybė panaršyti po tolimiausius savo sielos užkaborius, spręsti dvasinius konfliktus, rasti kelią į savo pasąmonę.

 

Per pilnatį žmones kankina padidėjusi įtampa, žmonės daugiau abejoja, nervinasi. Per pilnatį daugiausia žmonių nusižudo dėl nesibaigiančio nerimo ir liūdesio. Per pilnatį savižudybių triskart daugiau nei kitu metu, tris kartus daugiau įvyksta baisių autoavarijų, o psichiatrijos klinikų priimamuosiuose užregistruojama net keturis kartus daugiau pacientų.

 

Jei kankina nemiga – į parduotuves

 

Bene pusę metų buvo stebimi JAV ir Kanados prekybos centrai. Išvadose teigiama, jog per pilnatį prekyvietes užplūsta kur kas daugiau pirkėjų ir parduodama net 50 proc. daugiau prekių. Pilnaties įtaką pajuto ir kazino bei įvairių lošimo namų darbuotojai. Tris dienas prieš pilnatį ir pirmąją pilnaties parą azartas tiesiog veda iš proto lošėjus, rašoma faculty.washington.edu.

 

Išanalizavus dvidešimties Niujorko firmų dokumentus paaiškėjo įdomus dalykas. Pasirodo, per 60 proc. priverstinių atleidimų ir net 75 proc. pasitraukimų iš darbo savo noru tenka mėnulio pilnaties bei jaunaties laikotarpiams. Dar įdomiau, kad dėl didesnės dalies šių sprendimų tiek darbdaviai, tiek jų pavaldiniai vėliau gailisi.

 

Per pilnatį įvykdoma per 70 proc. žmogžudysčių rašoma tinklapyje faculty.washington.edu. O šiurpusis Kuba Skerdikas į Londono gatves medžioti aukų išsiruošdavo pirmąjį jaunaties vakarą.

 

Jaunas mėnulis buvo ir pasikėsinimo į Džoną F. Kenedį liudininkas. Neverta stebėtis, pilnatis – tai pamišėlių ir nusivylusių gyvenimu žmonių metas. Tada jiems ypač sunku.

 

Nepaisant emocijų potvynių, per pilnatį mintys būna skaidrios, žmonės tampa kūrybingesni, juos traukia veikla, menai. Per pilnatį žmonės sukuria šedevrus – tai didelių darbų atlikimo laikotarpis.

 

Autorius: Paulius Kvedraitis
Anomalija.lt už šį straipsnį neatsako. Straipsnis buvo atsiųstas vieno iš mūsų lankytojų per “Susisiek su mumis” forma. Jeigu šis straipsnis yra Jūsų autorystes ir nenorite, kad jis būtų publikuojamas mūsų portale, prašome apie tai pranešti. Taip pat jeigu autoriaus informacija (autoriaus svetaine ir pnš.) nurodyta klaidingai taip pat prašome mus informuoti.

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
kietai

net energetinio gert nereik tiesiog palauki pilnaties ;D

as

man pilnatis patinka, as bunu kupinas energijos..

Taip pat skaitykite