Prasidėjo masinė panika dėl pasaulio pabaigos

Britų spauda rašo, kad atėjus 2012 metams vis daugiau sunerimusių žmonių atakuoja klausimais, kaip ruoštis neva artėjančiai pasaulio pabaigai. Tuo metu kai kurie amerikiečiai jau griebėsi veiksmų – perka išlikimo vadovus arba rezervuoja vietas bunkeriuose, neva padėsiančiuose išgyventi majų pranašautą apokalipsę.
 
Dailymail.co.uk rašo, kad artėjant gruodžio 21 dienai (šią dieną baigiasi majų kalendorius ir pranašaujama pasaulio pabaiga) jaunesnysis NASA astrobiologijos instituto mokslininkas Davidas Morrisonas per dieną gauna vidutiniškai apie 10 laiškų, kuriuos rašo labai nusivylę, susijaudinę ir baimę jaučiantys žmonės. Kai kurie žmonės netgi sako svarstantys savižudybės galimybę, kad tik nereikėtų patirti ateinančios Žemės pabaigos.
 
Masinė panika tampa verslu
 
Vis daugiau susijaudinusių amerikiečių perka viską, kas galėtų padėti apsisaugoti nuo apokalipsės: iš lentynų šluojami 17 dolerių kainuojantys išlikimo vadovai, perkami 32 tūkst. dolerių kainuojantys vienviečiai bunkeriai, kurie, kaip skelbiama, apsaugo nuo branduolinės bombos sprogimo ir asteroido pasekmių.
 
Yra žmonių, kurie stengiasi pasipelnyti iš baimės apimtų žmonių.
 
Kalifornijos verslininkas Robertas Vicino slaptose vietose stato paslaptingus, prabangius bunkerius. Verslininko internetiniame puslapyje rašoma: „Kas bus, jei pranašystės yra teisingos? Kurioje durų pusėje Jūs norite būti?“
 
Jis sako, kad daugiau nei 5000 amerikiečių jau rezervavo vietas bunkeriuose. Šiuo metu R.Vicino juos stato ir Europoje.
 
Vienas iš rezervavusiųjų vietas bunkeryje yra Steve’as Crameris.
 
„Mes nesame bepročiai. Dabar yra pavojingi laikai. Mano šeima nori išgyventi. Jūs turite būti pasiruošę“, – sako jis.
 
Keturių vaikų tėvas Jasonas Hodgesas taip pat save laiko vienu iš žmonių, išgyvensiančių pasaulio pabaigą, nes irgi rezervavo vietą bunkeryje. „Tai yra investicija į ateitį. Aš noriu žinoti, kad su savo šeima turėsiu vietą, kurioje galėsim pasislėpti, jei viskas įvyks, kaip sakoma“, – tikina jis.
 
Paslaptingas kalnas
 
Tačiau bandymas apsisaugoti nuo apokalipsės vyksta ne tik JAV. Tikintieji Majų išpranašauta pasaulio pabaiga plūsta į Bugarachą – Pirėnų prieškalnėse esantį mažą miestą.
 
Nuo praėjusių metų pradžios 200 žmonių vietos bendruomenė susidūrė su 20 tūkst. miesto lankytojų srautu, privertusiu sunerimti Prancūzijos vyriausybę. Ši baiminasi, kad mieste gali įvykti masinė savižudybė.
 
Miestelyje susirinkę žmonės tvirtina, kad išskirtinė kalną gaubianti mistiška ir magnetinė jėga apsaugos juos nuo apokalipsės.
 
Kiti, plūstantys į Bugarachą, tikina, kad kalnas yra vartai į kitą dimensiją ir gali slėpti paslaptingą ateivių bazę.
 
Pranašavimai – ne naujiena
 
JAV pamokslininkas Haroldas Campingas, turintis tūkstančius šalininkų, anksčiau skelbė, kad 2011 metų gegužės 21 dieną į Žemę nusileis Jėzus Kristus. Pranašystei neišsipildžius pamokslininkas paskelbė, kad pasaulio pabaiga nukeliama į spalio 21 dieną. Šiai datai kuo ramiausiai praėjus H.Campingas tyliai pasitraukė iš viešumos.
 
JAV Nacionalinės aeronautikos ir kosmoso administracijos (NASA) mokslininkai kategoriškai atmeta bet kokias spekuliacijas pasaulio pabaigos tema. Jie sako, kad apokalipsė yra įmanoma tik Holivudo filmuose, knygose ir internete skelbiamuose apgaulinguose pranešimuose.
 
NASA teigia, kad spekuliacijas dėl 2012 metais pasaulį galimai ištiksiančios pasaulio pabaigos paskatino majų kalendoriaus pabaiga. Mokslininkai sako, kad tai yra ne kalendoriaus pabaiga, o majų laiko skaičiavimo ciklo pabaiga, kuri po gruodžio 21 dienos prasidės iš naujo. Po 2012 metų gruodžio 21 dienos gyvenimas tęsis taip pat, kaip ir po kiekvienų metų sausio 1 dienos, tvirtina jie.
 
Taip pat kaip vienas iš pagrindinių pasaulio pabaigos scenarijų yra įvardinamas paslaptingos planetos Nibiru arba Planeta X susidūrimas su Žeme.
 

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

Rekomenduojami video:


2500
10 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
armagopakapakas

AIKIT JUS VISI NAKUI :) bus nebus px man! nes jus asilai :)

Mindfucker

To Daividas, “Ateiviai: vienas variantas, kuriuo ir aš tikiu, jog jie 2012-12-21 gali atskristi mūsų išnaikinti, nes mes esame žemės “vėžys”, ir trukdome vystytis gyvūnams, ir visai žemei.”

Logiškai pagalvojus jei jie yra “ateiviai” tai turi savo planetą ir kodėl jiems turėtų rūpėt, kad mes kenkiam partys sau ir žemei? :DD

mynde

O kodel tas Maju kalendorius negalejo baigtis del zemiskesniu priezasciu, nei kazkokia paslaptinga planeta ar ateiviu puolimas? Apskritai, kalendorius kada nors turi baigtis, bet ta data nebutinai turi tapti “pasaulio pabaiga”

shalalla

ODIEVE. išsigalvojat tokias pievas čia, veliau patikit savo sugalvota istorija ir bandot tai įrodyt kitiems. Nesuprantu jūsų. Kalendorius\planeta\ateiviai VISIŠKAI ATSKIRI dalykai. Jokie Majai neišpranašavo pabaigos. Jų kalendorius NESIBAIGIA. Prasideda naujas laikotarpis. Viskas.

rrr

AI man px pas mane vienas ateivis Draugas nuvarysiu i alaus bara prisigersiu ir varysime valiavot ir bus GEras XD

nemo

niekaip nesuprantu,ar is tikro dauguma zmoniu taip ir nepazenge nei kiek daugiau uz bezdziones.. juk jei butu kitaip,tai prisimintu,kiek jau tu “pabaigu” yra buve:D ir 2012 pabaiga,tai grynas menkniekis.palyginus su 2000 pabaiga:DDDDD
tik bezdzioniukai jau pamirso,kiek tada visko buvo pranasaujama:DD

Šmėkla

Mes atkalsim tą ugnies dievą.su ateiviais aisim prisigert ir bus taika .

Kestas

Nebejuokinkit :D nei cia bus kas nei cia ka :)

tikintis

Archeologai sako, kad yra vienas įrodymas, kuris galėtų patvirtinti žmonių baimę. 1960 m. Meksikoje rastas akmuo, ant kurio išpranašauta, kad 2012 m. gruodžio 21 d. iš dangaus nusileis bebaimis majų karo dievas. Tiesa, prieš savaitę pasirodė žinių, kad atsirado dar vienas įrodymas – panašus akmuo, kuriam – 1300 m. Jis laikoma Meksikos nacionaliniame antropologijos ir istorijos institute. Ant akmens taip pat minima 2012 m. gruodžio 21 diena.

nesidalinsiu

Duok saltini, kitaip tavo tekstas tampa neaiskiu veblenimu…

pikaciukas
Vikingas

Tureciau pradini kapitala, pradeciau Lietuvoj liet betoninius pozeminius bunkerius! Ot uzkalciau pinigelio is bobuciu ir visokiu kvailiu! :D

Sportininkas

Protingiems žmonėms čia yra būdas pasipelnyti iš patiklių žmonių. Pats nemanau kad bus kažkas panašaus į pasaulio pabaigą, jokios paslaptingos planetos iš viso nėra (jei jinai egzistuotų tai stebėtojai seniausiai būtų užfiksavę), apie ateivius iš viso patylėsiu nes nelabai tikiu kad jie ”kolonizuos žemę” :D jei kas nors sunaikins ją tai tik mes patys

`deja pamirsau

teisingai sakai tie 2012 tik pasipelnymo šaltinis

Daividas

Apie planetą, tai drįsčiau paprieštarauti. Nes jeigu, jei ir astronomai būtų radę, tai tikrai nebūtų pranešę, nes būtų kilusi panika visame pasaulyje, nes žymiai padidėtų tikimybė, kad planeta susidurs su žeme. Gali būti, kad jie ją aptiko, o gal ir ne.
tikriausiai kad ta planeta aptikta, tik niekas jos neskelbia, nes bijo sukelti paniką pasaulyje. Nepagalvojai kad taip gali būti?

Ateiviai: vienas variantas, kuriuo ir aš tikiu, jog jie 2012-12-21 gali atskristi mūsų išnaikinti, nes mes esame žemės “vėžys”, ir trukdome vystytis gyvūnams, ir visai žemei.

Taip pat skaitykite