Naujas Anomalija.lt konkursas! Laimėkite 2 puikias knygas!

Anomalija.lt portale nuo šiandien, kiekvienas iš jūsų turi galimybė laimėti 2 puikias knygas apie paranormalius reiškinius.

 

Pirmoji knyga “Vadovas paranormaliems reiškiniams pažinti”.

 

Anotacija:
“Vadovas paranormaliems reiškiniams pažinti” – tai knyga, kurioje ne tik pasakojama apie neišaiškintus reiškinius, bet ir pateikiama patarimų, kaip tuos reiškinius užrašyti ir tyrinėti.

 

Knyga parašyta lengvu, aiškiu ir visiems prieinamu stiliumi. Tikimės, kad ją su malonumu skaitys ir jaunuoliai, ir suaugusieji, ir mokiniai, ir mokytojai. Joje nagrinėjamos temos: psichiniai reiškiniai, NSO, spiritizmas, žemės paslaptys, pranašavimai, neišspręstos mįslės, bildukai, psichofonijos, fantastinės būtybės, pagrobimai, nepaaiškinami sutapimai, kosminės kelionės.

 

Antroji knyga “NSO kasdienybe”.

 

Tai Lietuvos rašytojo Paulausko Kazio knyga, kurioje autorius išsamiai susipažinęs su užsienio šalių literatūra, paberia daug nauju faktu apie neatpažintų skraidančių objektų fenomeną.

 

 

Kaip galima laimėti šias puikias knygas?

 

1. Turite būti Anomalija.lt Facebook narių.

 

2. Per savo Facebook paskyrą komentuoti mūsų portalo naujienas ir straipsnius.

 

Apdovanotas bus tas kuris iki rugsėjo 24 po straipsniais parašys daugiausia komentarų. Bus sumuojami tik prasmingi ir straipsnio temą atitinkantys komentarai. Beprasmiai simbolių deriniai vertinami nebus.

 

Nugalėtoją paskelbsime rugsėjo 24 dienos vakare.

 

Linkime sėkmės mūsų konkurse!
Anomalija.lt

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite