Stuburas, tai svarbiausias žmogaus energetinis kanalas

stuburas-energija-kanalasStuburas – svarbiausias energetinis kanalas. Per jį aukštyn-žemyn juda sveikatos energija. Kiekvieno slankstelio lygyje į organus ir audinius išeina kanalai. Jeigu slankstelis pažeistas, sutrinka jį atitinkantis organas. Stuburo būklė tiesiogiai susijusi su žmogaus sveikata.

 

Į stuburą galima žvelgti kaip į pokyčių instrumentą, jis padeda mums išleisti senus energijos pavyzdžius iš organizmo ir tekėti per jus naujai energijai.

 

Kai priešinatės permainoms, stuburas įstringa ir gali iškrypti, sukelti skausmą. Stebėdami, kada ir kaip stuburas sukuria jums problemų, galite pamatyti, kur priešinatės savo transformacijos procesui.

 

Kaklas

 

Kaklas gali byloti apie tai, kad jūsų protas priešinasi pokyčiams – jūs užstringate savo mintyse, analizuojate kiekvieną gautą patirtį, vietoje to, kad ją paleistumėte. Išsivalykite nuo to, padarykite galvos bei kaklo masažą arba užsiimkite kūryba, sodu, šokiais.

 

Galima užsirašyti mintis arba medituoti apie savo problemas – tai irgi gali padėti pašalinti kaklo skausmą.

 

Viršutinė nugaros dalis

 

Jeigu užstringate viršutinėje nugaros dalyje, tai gali būti požymis, kad jūs negalite priimti realybės ir eiti toliau, jūs gyvenate daugiau praeityje, negu dabartyje. Joga ir tempimo pratimai gali padėti šiuo atveju, o minčių, kurios dažnai lanko jūsų galvą, užrašymas gali padėti pamatyti jūsų mąstymo pavyzdį, priimti jį, o paskui paleisti.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Vieta, kur kaklas pereina į pečius

 

Ši vieta gali byloti, kad mėginate valdyti savo dabartį vietoje to, kad tiesiog leistumėte jai būti. Stebėkite, kaip reaguojate į įtemptas situacijas. Pamėginkite tai pakeisti, tenkindami savo poreikius tokiu būdu, kad nesijaustumėte nekomfortiškai ir ženkite per problemas ir stresus aukštai pakelta galva.

 

Vidurinė nugaros dalis

 

Problemos šioje dalyje liudija apie įstrigusias emocijas. Jeigu skauda kairėje – tai susiję su moteriška energija: arba su jūsų motina, ar su moteriška energija apskritai.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Iškreiptas slankstelis toje vietoje gali byloti apie pasipriešinimą realiam jausmui – dauguma vyrų kovoja su juo dėl vaikystėje įdiegtų programų (“berniukai neturi jausmų”). Jeigu skausmas jaučiamas dešinėje stuburo pusėje, tai gali liudyti apie įstrigusią emociją, kuri susijusi su tėvu ar vyriška energija apskritai.

 

Apatinė nugaros dalis

 

Skausmai apatinėje nugaros dalyje rodo, kad vis dar galite kovoti su savo žemesne troškimų ir planų prigimtimi – jūs vis dar kovojate tam, kad visiškai persikeltumėte į savo šventą širdies sąmonę. Jūs vis dar galite kovoti su savo troškimų ir poreikių pasireiškimais.

 

Jūs vis dar jaučiate baimę dėl nesugebėjimo išgyventi šiame formos pasaulyje, ir jūsų siela be paliovos ieško galimybės išeiti iš iš šio pasaulio. Galite jaustis perkrautas stresais ir nerimu. Paleiskite savo sunkumus aukščiausio tobulėjimo labui. Atjunkite protą nuo tos dramos, kurią sukėlė kontroliavimas ir susikoncentruokite ties visais tais dalykais, dėl kurių turite jaustis dėkingas. Susikurkite dalykų, dėl kurių turite jausti dėkingumą, sąrašą.

 

Uodegikaulis ir stuburo pagrindo sritis

 

Jūs turite peržvelgti savo vaikystėje įgytas programas ir patirtį, nelaikydami to drama. Mes labai dažnai iš naujo pergyvename iš naujo savo vaikystės nuoskaudas, kol jos nepavirsta drama.

 

O drama traukia dramą – pvz., jeigu jūs sukūrėte pirminę dramą, reikia pažvelgti į dabartinį gyvenimą ir pasižiūrėti, ar vis dar kuriate tas pačias situacijas ar dramas. Kad galima būtų pakilti iki aukštesnių tobulėjimo energijų, reikia išvalyti protą nuo tų senų dramų.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite