Gimimo dienos skaičių magija

Žmonės gimę kažkurią tai mėnesio dieną, atsineša ir savo charakterį, būdingą tai dienai. Tikėti Skaičių magija ar ne, Jūsų reikalas, bet visados įdomu palyginti faktus iš realybės su tuom ką pranašauja žvaigždės.

 

Skaičius 1

 

Yra pirmasis skaičius – pats pagrindinis, jis pradeda visų kitų skaičių eilę – visi kiti skaičiai eina po jo. Taigi jis yra skaičių šeimos galva. Žmonės, gimę pirmąją bet kurio mėnesio dieną, labai kūrybingi ir išradingi.
Jie pasižymi tvirtomis pažiūromis, didele įtaiga. Štai kodėl jie labai nemėgsta visokių suvaržymų ir apribojimų ar neprašytų patarėjų. Bet kokį kišimąsi į jų reikalus laiko anatema (prakeikimu) ir labiau linkę darbuotis vieni, be kitų, ar tai būtų jiems lygūs kolegos, ar pavaldiniai. Visa tai kartu paėmus daro juos mini, o kartais ir maksi diktatoriais.. Šie žmonės labai ambicingi, nepaprastai ryžtingi ir pasižymi stipria valia, todėl jiems būdingas užsispyrimas ir įnoringumas. Vaikas, gimęs 1 dieną, nenurims, kol jo reikalavimai nebus patenkinti. Kad pasielgtų savaip, gali viską apversti aukštyn kojom. Tokiems žmonėms būtina elgtis taktiškai. Žmonės, gimę šią dieną, pakyla ant aukščiausios profesinių laiptų pakopos.

 

Skaičius 2

 

Priešingas skaičiui 1. Jį galima būtų pavadinti moteriškai švelniu ir romantišku. Gimę šią dieną – išmintingi, kūrybingi žmonės, jie pasižymi meniniais sugebėjimais ir turtinga vaizduote. Jų jėga daugiausia slypi smegenyse, jiems reikia labiau dvasinio negu fizinio pasitenkinimo. Trumpai tariant, jie- svajotojai, gyvenantys savo sukurtuose dvasios debesyse, užuot planavę materialų pasaulietinį gyvenimą. Tokių žmonių būdas švelnus ir paslaugus, jiems nepakanka jėgų ir atkaklumo, kad galėtų sau garantuoti pragyvenimą. Jie nepasižymi didele fizine jėga ir vengia sunkaus fizinio darbo.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Skaičius 3

 

Kaip ir 1, yra geras skaičius. Žmonės, gimę tą dieną, ambicingi ir agresyvus. Jie visada trokšta pakilti karjeros laiptais ir niekada nepasitenkina pavaldinio padėtimi. Mėgsta valdžią ir būna patenkinti tik tada, kai valdo kitus. Tokie žmonės drąsiai ir energingai įgyvendina savo idėjas bei vykdydami savo planus nepakenčia abejojančių aplinkinių. Iš savo pavaldinių pelnytai tikisi visiško paklusnumo. Būdami disciplinuoti, jie laikosi visų taisyklių ir to paties reikalauja iš kitų. Todėl suburia patvarias komandas. Jie pasižymi atkaklumu ir nepasiduoda, kol neišeikvoja visų savo jėgų, tačiau ir tada, nors ir nenoriai, nenustoja veikti. Jie nepaprastai gyvybingi ir fiziškai ištvermingi. Apskritai tai labai stiprus skaičius.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Skaičius 4

 

Pagrindinis šių žmonių charakterio bruožas- protas ir pesimizmas. Tokie žmonės dažnai padaro stulbinančią akademinę karjerą. Jie pasižymi skvarbiu įžvalgumu ir yra gabūs mokslams. Puikūs ir geri darbuotojai, tačiau kai nepersistengia. Imlus protas padeda dirbti sistemingai ir metodiškai bei nesiblaškyti. Jie nėra staigaus būdo ir labai retai kada kivirčijasi. Švaistūnai, pinigus išleidžia taip pat labai greitai, kaip ir juos gauna.

 

Skaičius 5

 

Merkurijaus planeta, kuri valdo pinigus ir reikalus. Žmonės gimę 5 dieną, pasižymi merkantilizmu (vertelgiški, perdėtai taupūs), o pinigų gavimas ir disponavimas jais yra pagrindinis jų gyvenimo tikslas. Jie sumanūs ir pasižymi dideliais dalykiniais gabumais. Paprastai jų reikalai sėkmingi, per trumpą laiką jie susirenka dideles sumas. Pernelyg mėgdami pinigus ir nekantraudami jų gauti, dažnai pažeidžia įstatymą. Būdami labai protingi ir išradingi, visą savo energiją nukreipia ieškodami naujų būdų, kad praturtėti. Šie žmonės pasižymi daugeliu gerų savybių. Pavyzdžiui, labai greitai suvokia esmę ir priima tinkamą sprendimą. Jie neeikvoja laiko savo planams įgyvendinti, o priima tvirtus ir greitus sprendimus. Su jais lengva sugyventi, nes jie bendrauja taktiškai, o iš prigimties yra diplomatai. Labai atsparūs ir greitai atsitiesia po sunkių likimo smūgių, jeigu jie nesusiję su jų turtų. Žmonės, gimę 5 dieną, valdomi tik pinigų aistros. Bet kuris kitas noras pavaldus norui daryti pinigus.

 

Skaičius 6

 

Žmonėms, gimusiems 6 dieną, įtaką daro Venera, todėl vyrauja meilė ir viskas, kas siejasi su meile priešingai lyčiai. Šie žmonės pasižymi magnetizmų ir seksualiai labai patrauklūs. Netgi būdami fiziškai netobuli, išsiskiria savo asmenybe ir fenomenaliu žavesiu. Manieromis ir elgesiu traukia priešingą lytį, kaip liepsna drugelius. Labai jautrūs aplinkai, mėgsta, kad juos suptų gražūs daiktai, jei tam turi lėšų. Pakankamai turtingi tampa mecenatais. Moteris, gimusi 6 dieną, gera šeimininkė ir mėgsta bendrauti. Ji noriai, negailėdama tam jėgų, puošia savo namus ir priiminėja svečius.

 

Skaičius 7

 

Visiškai nepriklausomas ir tam tikru atžvilgių panašus į skaičių 2, tačiau kur kas individualesnis ir pasižymi tvirtesniu būdu.Gimę 7 dieną turi nepriklausomą, individualų charakterį ir originaliai mąsto. Jie nėra materialistai, tačiau dažniau nei kiti naudojasi turtu ir materialinėmis gėrybėmis, nes, per daug nesistengdami daryti pinigus, jų gauna dėl savo išradingų minčių – originalumo. Jie tampa garsiais rašytojais, poetais ir dailininkais. Jų originalumas bet kurioje srityje išskiria juos į ypatingą klasę. Taigi rašytojas, gimęs 7 dieną, be abejonės, turės didžiulį pasisekimą- dėl savo idėjų, nepaprasto originalumo ir individualaus stiliaus. Tokie žmonės paprastai imasi savo verslo ir retai kada užima kėdę, atitekusią jiems palikimu. Šie žmonės savo gyvenime dažnai patiria daugybę permainų ir dažnai keičia aplinką, mėgsta daug keliauti. Būdami labai intuityvūs, greitai perpranta kitų nuotaiką, tuo jie pranašesni bendraudami su kitais, nes būdami per žingsnį priekyje kitų, gali numatyti jų reakciją. Gimę 7 dieną labai permainingi ir neramios prigimties. Todėl blaškosi ir retai kada prisiriša prie vieno žmogaus ilgesniam laikui.

 

Skaičius 8

 

Vienas sudėtingiausių. Pats skaičius tarsi sudarytas iš dviejų ratų ir gali būti padalytas į dvi dalis, tai reiškia, kad asmenybė sudvejinta, kartu abi dalys tiesiogiai priešingos viena kitai.Tačiau abi jos tvirtai susijusios, kaip dvi medalio pusės. Kuri iš jų vadina didesnį vaidmenį, priklauso nuo aplinkybių. Kasdieniame gyvenime jie taip pat pasižymi asmenybės susidvejinimų, parodydami tai vieną, tai kitą pusę. Todėl kiti žmonės juos mažai kada supranta. Neradę artimos sielos žmonių, jie visada jaučiasi vieniši, o būdami ne konformistai, paprastai savo nenaudai gauna visa, kas blogiausia. Jų materialiniai ir dvasiniai polinkiai bei poreikiai vienodi. Be to, jie pasižymi šiomis savybėmis vienu metu, o nesupratus, kad jų asmenybė susidvejinusi, jų žodžiai ir veiksmai visada bus iškraipomi, iki pat beprasmybės. Šie žmonės maksimalistai, ir jeigu į priekį išsiveržia materialioji jų pusė, jų laukia milžiniškas pasisekimas, nes jie protingi ir labai darbštūs. Žmonės, gimę 8 dieną – stiprios asmenybės, sugebančios labai stipriai emocionaliai prisirišti, bet dažnai pasijunta išduoti, nes juos sunku suprasti ir jais žavėtis. Iš tikrųjų būdami nuoširdūs, jie gali atrodyti šalti, nes nemoka rodyti savo jausmų. Savo jausmus jie gali išreikšti tik poelgiais, kurie, beje, dažniausiai neteisingai suprantami. Seksualiai pajėgūs ir aktyvūs, tačiau turėdami taip pat ir dvasinių polinkių, ieško dvasinio ryšio su partnerių, kitaip santykiai nebus ilgalaikiai.

 

Skaičius 9

 

Tai Marso planeta, o žmonės, gimę 9 dieną, iš prigimties kovotojai. Jie tvirti, niekada nepalūžta, netgi susidūrę su pačiu nuožmiausiu pasipriešinimu. Šitokia ištvermė jiems padeda tęsti tai, kas pradėta, iki galo. Jie ambicingi, o viską matydami toli į priekį, dažniausiai pasiekia savo tikslą. Vyraujantis jų būdo bruožas ir instinktas- vadovauti. Jie nemėgsta būti vadovaujami kitų, o laimingi tik tada, kai patys duoda nurodymus. Kaip ir skaičius 1, jie gali būti šiurkštūs savo pavaldiniams ir dažnai visiškai akli kitų jausmams. Kariuomenėje jie pelno aukščiausią rangą, netgi nebūdami itin populiarūs. Juos gerbia už gabumus ir tvirtą būdą.

 

Skaičius 10

 

Skaičių 10 sudaro 1 ir 0. Nulis – tai skaičius, kuris sušvelnina pirmesnį. Todėl skaičius 10 – tai susilpnintas 1. Jie pasižymi visomis skaičiaus 1 savybėmis, tačiau jų neviršija. Šie žmonės ambicingi ir skvarbiai mąsto. Įgyvendinami savo planus negaišta ir nepakenčia kitų kišimosi. Jie atkaklūs ir tvirto būdo, nesustoja tol, kol neatlieka visko, ką sumanė. Jiems gyvenime paprastai sekasi, t.y., jie pasižymi visomis teigiamomis skaičiaus 1 savybėmis, tačiau ne tokie šiurkštūs ir valdingi. Nepaisant sėkmės, jie nepasiekia tokios aukštumos, kokią pasiekia gimusieji 1 dieną. Jie protingi, pasižymi kūrybinga vaizduote, gabumais ir drąsa. Sėkmei pasiekti stato dideles pinigų sumas ir nebijo jų prarasti, tuo labiau, kad sėkmė paprastai jų neaplenkia. Būdami lyderiai iš prigimties, tokie žmonės reikalauja būrio partnerių, kurie sutiktu su jų veiksmais bereikalingai neklausinėdami. Tuo jie panašūs į gimusiuosius 1 dieną, kuriems reikalingi paklusnūs partneriai, nes jiems labai svarbus fizinis pasitenkinimas. Tačiau, kitaip negu skaičius 1, jo partneriui nebūtina ypač paklusti. Kol jų nevedžioja už nosies, jie labai puikiai sutaria su kitais.

 

Skaičius 11

 

Vienas sudėtingiausių, nes jo sudėtinės dalys ir jų suma vienas kitam priešiški. Skaičius 11 – tai du vienetai ir todėl pasižymi dvigubomis skaičiaus 1 savybėmis, tačiau jų suma – 2 yra diametraliai priešinga, todėl žmones, gimusius 11 dieną, labai sunku suprasti. Jie labai ambicingi, negali pasitenkinti antrąja vieta. Jie energingi, iniciatyvūs, labai individualūs ir nepriklausomi. Tvirtai apsisprendžia ir nedelsdami ima veikti. Tai teigiamas būdo bruožas. Jie labai drąsūs, tačiau kartu jautrūs ir subtilūs. Nuostabiai suplanuoja ir stulbinančiai įgyvendina savo planus, jei veikia nedelsdami. Tačiau pakanka tik sudvejoti, ir viskas baigta…. Savo drąsiems planams įgyvendinti jiems dažnai pritrūksta ryžto. Jie norėtu primesti savo valią kitiems, tačiau trukdo iš prigimties minkštas būdas. Ima prieštarauti patys sau norėdami laisvai išsakyti savo požiūrį, o tuo pat metu pernelyg jautriai reaguoja į kitų jausmus. Kai privalo pasisakyti, tai daro “špilkuodami”, tarsi smeigtukų injekcijomis, užuot pasakę tiesiai šviesiai. Apskritai labai jautrūs, tačiau dėl dviejų vienetų dažnai nenuspėjami. Kartais labai kalbūs, o kartais- tyleniai. Niekas nežino, kada ir ką jie ims daryti. Dėl milžiniškų ambicijų jų apetitas auga, tačiau dažnai troškimai viršija galimybes.. Jų emocinis bei lytinis gyvenimas taip pat labai prieštaringas. Jie pasižymi dideliu seksualiniu apetitu ir jėga. Nemalonumai prasideda atsiradus menkiausiems trukdžiams. Jie negali pakelti išdavystės, kaip ir pralaimėjimo. Nesutikę tinkamo partnerio, visą likusį gyvenimą jaučiasi nelaimingi.

 

Skaičius 12

 

Sudarantis vienetas lemia drąsą, iniciatyvą, vyriškumą, ambicijas ir teigiamas vadovo savybes. Tokie žmonės pasižymi išmintimi, energija ir šiek tiek primena buldozerį. Kita vertus, skaičiui 2 būdingas romantizmas. Todėl toks žmogus drauge ir svajotojas, nepasitikintis savimi, jį reikia nuolat skatinti, nes jis labai protingas, tačiai ne energingas. Šių dviejų skaičių suma – 3 taip pat labai stiprus skaičius, atstovaujantis sustiprintam skaičiui 1.Skaičius 3 tai lyderis virsta diktatoriumi, o ambicijos – valdžios troškimu. Viso to rezultatas- teigiamas charakteris, už kurio slepiasi nepasitikėjimas ir švelnus būdas. Skaičiaus 2 jautrumas pasireiškia tuo, kad tokius žmones galima įtikinti, o ne priversti jėga. Jie pasižymi tvirtu būdu be fanatiškumo ir pedantiškumo. Jų santykiai nuoširdūs, jie trokšta sau lygių partnerių. Puikūs sutuoktiniai, jei jų partneriai neturi per daug trūkumų, kuriais pasižymi ir jie patys. Jie seksualūs ir neturi kompleksų. Iš partnerio tikisi to paties- neprietaringos laisvės “be tabu”. Jie stiprūs ir mėgsta eksperimentuoti. Jie labai jautrūs, todėl yra švelnūs meilužiai, o dvasinis pasitenkinimas jiems taip pat labai svarbu.

 

Skaičius 13

 

Gana sudėtingas. Jis laikomas nelaimingu, tačiau taip nėra. Skaičiai 1 ir 3 – labai stiprūs ir žada sėkmingą karjerą. Žmonės, gimę tą dieną, praktiški, sumanūs, energingai bei sistemingai įgyvendina savo sumanymus. Jie išmintingi, kūrybingi, į viską turi originalų požiūrį. Be to, išdidūs, nepriklausomi, nedelsdami grąžina skolas. Jie ambicingi, labai tvirto būdo, visada pabaigia pradėtus darbus. Šių skaičių derinys tiesiog nuostabus. Dabar panagrinėsime jų sumą- 4. Šis skaičius tiesiogiai priešingas skaičiams 1 ir 3. Jam būdinga prigimtinis pesimizmas, nuolatinė savigrauža. Šios dvi prieštaringos tendencijos lemia ypač nelaimingą dvasios būseną. Viena vertus, didelės ambicijos, troškimas kopti karjeros laiptais, o kita vertus, nepasitikėjimas savimi ir pesimizmas, praleistos progos, nors ir labai patikimos. Praleidę galimybes patiria nesėkmę ir greitai nusivilia. Gimę 13 dieną pasižymi imliu protu ir įvairiapusiais gabumais. Jie greitai, sistemingai ir metodiškai mokosi amato. Dirba efektingai, tam jiems nereikia didelių pastangų. Galima būtų tikėtis, kad šios savybės visada lemia sėkmę. Tačiau taip nėra. Jeigu jie nesugeba suimti save į rankas, pasmerkti nesėkmei. Jie retai kada pasitenkina tuo, ką turi, ir visada trokšta daugiau.

Rekomenduojami video:


2500
9 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
sakantysis

vps nesamone nera 29 dienos

sakantysis

ai yra nemaciau kad cia puslapiiai yra:DDDD

Anonimas

Aš gimiau 4 dieną, bet neesu pinigų švaistūnas, o atvikščiai kiaulė taupyklė kaip kiti man sako.

Grafas

Tiesa, (11)

Aurimas

23,ir niekas netinka -.-

gitana

gimiau 13 dieną.viskas apie mane tiesa.

esmeralda

na man pasiseke gimiau 1 diena

migle

as gimiau 22 bet man nlb kas atitinka.as isvis nesu islaidi,atvirksciai,ir nesu jautri,pati sugebu veikti be kitu pagalbos ar palaikimo.

anonimas

gimiau 27 dieną 4.5/5 sutampa :D , nesutampa paskutiniai du sakiniai .

vitaminas

gimiau 19 diena, bet man tai nlb sutampa ;/

Taip pat skaitykite