Daiktai žudikai

Parapsichologai ir magai visada sakė, kad kiekvienas daiktas yra panašus į naminį gyvūną – jis prisimena savo šeimininką.

 

Jis turi biolauką ir charakterį. Yra daiktai, kurie nuolat pasimeta arba lūžta, nenorėdami tarnauti savo šeimininkams. Yra ir tokių, kurie “užpuola” žmones, durdami, pjaudami, apdegindami, nuodydami.

 

Yra ir daiktai žudikai, tarp jų – seni baldai, veidrodžiai, automobiliai ir kitokie raritetai, neretai gerai žinomi aukcionieriams ir kolekcionieriams. Prieš perkant ką nors, ypač antikvariatą, sužinokite istoriją, gaukite žinių apie ankstesnius savininkus. Kitaip galite atsidurti mirtiname pavojuje dėl savo lengvabūdiškumo.

 

Mirties krėslas

 

Taip pavadintas senovinis krėslas, stovintis užeigoje “Basbi Stup” Hadersfildo mieste (Jorkšyras, Anglija). Nuo 1707 iki 2007 metų jis nužudė 65 žmones. Paskutine auka tapo jauna amerikietė, kurią sudraskė valkataujantys šunys, kai tik ji išėjo iš užeigos.

 

Iki XVIII amžiaus pradžios šis gražus, puikiais raižiniais papuoštas ąžuolinis krėslas niekuo nesiskyrė nuo kitų kėdžių. Jis puikiai ištarnavo šeimininkams beveik 100 metų, bet štai, XVII amžiaus pabaigoje jo šeimininku tapo kruvinas žudikas Tomas Basbis. Šiandien jį prisimena tik Anglijoje, ir daugiausiai tik istorikai, o kažkada jis kėlė siaubą visai šaliai. 1707 metais jį sugavo, nuteisė ir pakorė. Prieš mirtį Basbis pareiškė: “Kiekvienas, kuris atsisės į mano mėgstamą krėslą po mano mirties, greitai iškeliaus paskui mane į pragarą”.

 

Tų laikų anglai, kuriems žudiko sąjunga su velniu ar juodaisiais burtininkais buvo normalus dalykas, o visai ne anomalija, patikėjo Tomu. Tada žmonės žinojo, kad daiktai kaip šunys ar katės lieka ištikimi savo šeimininkams ir dažnai būna panašūs į juos, nesvarbu, ar tie žmonės buvo piktadariai, ar ne. krėslą pastatė kampe užeigos, kurią vėliau pavadino žudiko vardu (užeiga įkurta senajame Basbiui priklausiusiame name), prikalė krėslo kojas prie grindų ir aptvėrė pasidabruota plienine grandine. Prikalė tam, kad piktoji dvasia negalėtų pakelti krėslo į orą, daužyti su krėslu viską aplinkui ir žaloti žmones. O plienas ir sidabras, kaip žinia, yra tie metalai, kurių nepakenčia visokie nelabieji.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Tačiau piktoji anapusinė jėga visgi užvaldė krėslą, baisi mirusiojo pranašystė pildosi. Per 300 metų, praėjusių nuo jo mirties, žuvo 65 žmonės, išdrįsę atsisėsti ant jo pamėgto krėslo. “Kiekvieną mirtį sukėlė nelaimingas atsitiktinumas. – pasakoja britų istorikas Naidželas Staulas, gerai žinantis krėslo istoriją. – Tačiau aš ištyriau visas kiekvieno įvykio detales ir galiu atsakingai pareikšti: visi, kas sėdėjo ant krėslo, žuvo paslaptingomis aplinkybėmis. Tiesiog policija nenori pastebėti to arba traktuoja anomalius reiškinius kaip kasdienybę. Tai suprantama, nes policijai kitapusinis pasaulis neegzistuoja”.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Priešpaskutine “mirties krėslo” auka tapo 37 metų amžiaus En Konelater, buhalterė iš Trentono, Niu Džersio valstijos sostinės (JAV), atostogavusi Jorkšyre. Prieš kelionę į Angliją ji pasigyrė draugams, kad būtinai atsisės į “mirties krėslą” ir papasakos jiems, ką pajautė. Deja, užeigos personalas nespėjo jai sutrukdyti įgyvendinti pažadą ir moters likimas buvo nulemtas. Praėjus pusvalandžiui nuo “pasėdėjimo”, ji įėjo į savo viešbučio liftą ir trosas, ant kurio laikėsi kabina, nutrūko. Moteris užsimušė, nukritusi iš 6 aukšto.

 

Dar anksčiau, 2004 metais žuvo tūlas Karlas Pagnanis. Tada užeigos šeimininko Tonio Ernšou klausė, kodėl jis nesunaikina krėslo žudiko? Jis atsakė, kad krėslą sukūrė istorija, ir jis negali kištis į jos eigą. Be to, jis visus įspėja apie pavojų. O jeigu kažkas nori išbandyti likimą, ką gi, tai jo reikalas…

 

Šiais, “jubiliejiniais”, 300-aisiais savo žudiko karjeros metais krėslas pasižymėjo nauja auka. Ja tapo 18-metė mergina iš Amerikos Melisa Doloni (Finiksas, Arizona). Užeigoje ji nusprendė, savo nelaimei, atžymėti su draugais studentais gimtadienį. Niekas nepastebėjo, kaip jinai perlipo grandinę, juosusią krėslą. Ją pamatė jau sėdinčią krėsle ir linksmai mojančią draugams ranka. Net jeigu netikite antgamtiniais reiškiniais, su jais geriau neverta juokauti. Po vakarėlio Melisą mirtinai sudraskė benamiai šunys už dviejų kvartalų nuo užeigos.

 

– Ji laikė pasakojimus apie visokias ten kėdes žudikes ar vaiduoklius kvailystėmis. – pasakojo kambariokė Geila Ganbi. – Turbūt alkoholis pridėjo jai drąsos. Ji pasakė, kad spjauna ant Tomo Basbio ir jo krėslo. O netrukus pamatėme ją sėdinčią ant tos prakeiktos kėdės, atsidarinėjančią eilinį butelį alaus ir besijuokiančią…

 

Žudantis veidrodis

 

Prancūzų prekiautojai antikvariatu kreipėsi į spaudą su neįprastu prašymu: įspėti antikvariato parduotuvių savininkus ir senienų mėgėjus, kad jie jokiu būdu nepirktų senovinio veidrodžio su raudonmedžio rėmu, ant kurio parašyta “Lui Arpo, 1743 metai”. O jeigu ką nors apie jį sužinos, kad tuoijau pat informuotų Paryžiaus prekiautojų antikvariatu asociaciją, kadangi tasai senovinis daiktas yra pavojingas gyvybei.

 

Veidrodis su prašmatniu raižytu rėmu per 264 savo egzistavimo metus tapo 38 žmonių žūties kaltininku. Parapsichologai tvirtina, kad jis žudo žmones kažkaip ypatingai atspindėdamas spindulius – taip, kad sukelia kraujo išsiliejimą į smegenis. Kadangi dauguma aukų žuvo nuo insulto. Bet tai tik prielaidos, veidrodžio žudiko paslapties nežino niekas. Jeigu jo neras, jis gali pražudyti dar dešimtis žmonių.

 

Prancūzų laikraščiuose detaliai papasakota šio veidrodžio istorija. Pavojaus varpais skambinti pradėta tada, kai jį išvogė iš policijos sandėlio, kur jis išbuvo nuo 1910 metų, kai tapo dviejų žmonių mirties priežastimi – mirė 37 ir 38-oji auka. Vagystė įvyko 2006 metais ir nuo to laiko apie veidrodį žudiką nieko nežinoma. Gražus senovinis veidrodis ilgai keitė šeimininkus, atnešdamas jiems neišvengiamą mirtį, kol “nenusėdo” minėtame daiktinių įrodymų sandėlyje.

 

Apie jį seniai visi pamiršo ir vagystės tikriausiai dar ilgai nebūtų pastebėję jei vienas kriminalistikos profesorius nebūtų paprašęs leidimo padaryti kelias nuotraukas demonstracijai savo lekcijose. Ir čia paaiškėjo, kad veidrodžio nėra. Galbūt vagys pasigriebė jį tik tam, kad sunarpliotų kažkokį tyrimą? O gal būtent jis buvo jų tikslas? Jeigu veidrodis sveikas, vadinasi, jis jau skleidžia blogį, ieško savo eilinės aukos…

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
tulas

daiktai zudikai, maistas zudikas, zmones zudikai, o didziausias zudikas per visa pasaulio istorija-baznycia… tu esi tai-ka valgai, kas tavo draugai ir kuo TIKI.

ufo

Dar patarciau anomalija.lt parasyti straipsni apie paveiksla “hands resist him”, irgi idomia istorija turi.

Taip pat skaitykite