Laikrodis tai ne tik madingas aksesuaras, o tikras žmogaus energijų dirigentas

laikrodziai-ezoterikaDaugeliui laikrodžiai yra tik madingas aksesuaras. Tačiau iš ezoterinės pusės laikrodis tai tarsi mūsų dirigentas gyvenime, kuris valdo mūsų energiją ir dalinai veikia mus, rašo astrologė ir ezoterikė Ingrida Poccia.
 
Laikrodžio forma gali įtakoti charakterį ir gyvenimo būdą, todėl svarbu dėvėti aksesuarą, kuris tinka jums energijos. Taigi rinkdamiesi laikrodį (nesvarbu ar nešiojamą ar kambarinį), atkreipkite dėmesį į laikrodžio formą.
 
Apvalus laikrodis. Tokios formos laikrodį turėtų rinktis konservatyvūs žmonės, kurie sunkiai eiti į kompromisą ir mano, kad jų nuomonė yra visada teisinga. Apvalus laikrodis leis jo savininkui tapti švelnesniu, lanksčiau komunikuoti bei būti tolerantiškesniu.

 

Trikampio formos laikrodis yra naudingas tiems žmones, kurie neturi lyderio savybių, drąsos ir pasitikėjimo. Ilgai nešiojant trikampį laikrodį, žmogus gali įgyti savigarbos, ambicijų ir pasididžiavimą.

 

Ovalo formos laikrodis tinka tiems, kuriems yra sunku rasti bendrą kalbą su žmonėmis. Ovalo formos aksesuaras leis jo savininkui atskleisti daugiau diplomatinių savybių. Be to, ši forma padeda pasiekti sėkmę ir karjerą.

 

Šešiakampiai laikrodžiai stiprina intuiciją ir suteikti kūrybinį įkvėpimą. Taip pat yra naudingi palaikyti ryšiams su kitais žmonėms. Ši forma rekomenduojama žmonėms, kurie nori paįvairinti savo gyvenimą ir padaryti jį ryškesniu.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Laikrodžiai su rombo forma, tinka tiems, kurie siekia taikos ir harmonijos. Jie suteiks ramybę ir normalizuos nervų sistemą.

 

Kvadrato formos laikrodžiai tinka tiems, kuriem yra sunku organizuoti savo dieną. Ši forma pašalina išsiblaškymą ir užmaršumą, tinginystę. Kvadrato formos laikrodis padės jums įvesti tvarką, drausmę darbe ir gyvenime, tai pat pridės spinduliuojančios energijos.

 

Parengė: Ingrida Poccia (Asmeninės astrologinės ir parapsichologinės konsultacijos)

Rekomenduojami video:


Taip pat skaitykite