Ateivių kūdikis Meksikoje

Meksikos fermerių pora teigia 2007 gegužę netoli savo valdų radusi neįprastą ir sunkiai nusakomą būtybę. Būtybė, iš pirmo žvilgsnio kiek panaši į vaiką, buvo nuodugniai ištirta. Mokslininkai teigia, kad tai – nežemiškos prigimties būtybė. Atlikus papildomą DNR tyrimą prieita prie išvados, kad žemėje tokių organizmų iki šiol nebuvo aptikta.

 

Mokslininkai ufologai, vadovaujami H. Maussano, drąsiai teigia: tai ateivis, tiksliau – nežemiškos būtybės kūdikis. Tikslesnių duomenų mokslininkai nepateikia.

 

Šviesiausi protai apgailestavo, kad neturi galimybės šio sutvėrimo ištirti iki galo ir itin nuodugniai. Nes fermerius „kūdikis“ taip išgąsdino, kad, apimti siaubo, jie „pabaisą“ užmušė.

 

Ufologai teigia, kad ateiviai į žmones panašūs ne tik išvaizda, bet ir DNR. Pasak jų, ateivių DNR kodas kiek primena žmonių ir driežų. Ištirto padaro smegenų sudėtis panaši į žmogaus, todėl galima teigti, kad užmušta būtybė buvo protinga.

 

Tuo tarpu meksikiečiai pasakoja apie įvairius švytėjimus danguje, pastebėtus keistus skraidančius objektus bei neįprastų formų ženklų įspaudus laukuose. Todėl jie tvirtai tiki, kad rado būtent ateivį, o ne mutavusį vietinės faunos palikuonį.

 

Rekomenduojami video:


2500
7 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
;>>>

Oi bl, mano vaiką rado.

Paradigm Shift

Nuotrauka jaučiu savo kepure false. Kažkaip jau žiauriai į svetimą panašus…

Pukuotukeee2985

Ateiviai irgi mylisi ? Nezinojau…

WORAS

NIEKUOM NIEKADA NETIKĖKIT IR BŪSIT PROTINGI (?). O kai susidursit akis į akį su tuo kas sunkiai paaiškinama, taip pat nuomonės garsiai nereiškit. Palaukit kol kiti išsišoks… Ir liksit protingais… Nors ir pilkaja mase, bet protingais…

linda

siaip kiek skaiciau ir maciau dokumentiniu,tai Meksika is tikruju skaitosi dazniausiai ateiviu lankoma salis,tik nezinau kodel…na o jei ten butu tikras ateiviukas,tai viso pasaulio ziniasklaida butu mirgete mirgejus jo nuotraukomis ir strapsniais apie ji…..

sa

jei nezinom kas tai uzmuskim pati geriausia zmogaus logika

lol

Mhm o kas jeigu jis pavojingas… Niekada negali zinoti. Seip netikiu sita istorija bet jeigu kada as pamatyciau kazka tokio bjauraus greiciausiai isigasciau ir pabegciau arba nuzudyciau

gabi

o nakti buvo ackrides ateivis skrido bet saulei pakilo iskri do per ta pacia vieta ir iskrenda pajieme vaikus ir zmones
patikrina ir pavercia ateiviu

E0pi

Pritariu mano drauguj taip buvo nutike ;( nzn kur jis dbr kreipiausi i paiesku komanda ta kur per LTV rodo ner draugo ner

Taip pat skaitykite