Legendinė „Bermudų Trikampio“ Paslaptis: Nauja Informacija

 

Majamis, JAV – Per dešimtmečius Bermudų trikampis tapo viena didžiausių pasaulio mįslių. Šis regionas, esantis tarp Bermudų, Miamio ir Puerto Riko, yra žinomas dėl daugybės dingimų – tiek orlaivių, tiek laivų. Tačiau naujas mokslinis tyrimas galbūt atskleidžia, kas slypi už šių paslaptingų įvykių.

 

Nepaaiškinami Gamtos Reiškiniai

 

Tyrėjai iš Floridos valstijos universiteto neseniai publikavo straipsnį, kuriame teigiama, kad gali būti tam tikrų gamtos reiškinių, kurie daro įtaką įrangos ir komunikacijos priemonių veikimui Bermudų trikampyje. Viena hipotezė yra ta, kad intensyvios magnetinės anomalijos gali trukdyti kompasams ir navigacijos sistemoms. Šie trukdžiai gali būti tiek staigūs, tiek neįprasti, kad sukelia lėktuvų ir laivų navigacijos klaidas.

 

Naujai Atrasti Jūrų Gyvūnai

 

Dar vienas stebuklingas atradimas – nauji jūrų gyvūnų rūšių radiniai šiame regione. Kai kurie iš šių gyvūnų turi ypatingas savybes, galimybę išskirti elektrą arba sukelti didelės galios bangas. Tai gali paaiškinti kai kurias laivų avarijas ir dingimus.

 

Nors šie atradimai yra žingsnis į priekį mįslės išaiškinime, daugybė klausimų vis dar lieka neatsakyta. Ar šie naujieji tyrimai gali visiškai paaiškinti Bermudų trikampio mįslę? Tik laikas parodys.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Vis dėlto viena aišku – Bermudų trikampio paslaptys ir toliau sužavės tyrėjų ir visuomenės dėmesį, o nauji atradimai tik daro šią mįslę dar sudėtingesnę ir įdomesnę.

 


Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami skelbiamą turinį portale kuris priklauso Anomalija.lt grupei, Jūs turite įdėti nuorodą į šaltinį (t.y. Anomalija.lt). Daugiau informacijos apie naudojimo taisykles rasite čia.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite