Kodėl gražioms moterims gyvenimas yra sunkesnis nei kitoms?


Moterys stengiasi būti vis gražesnės ir gražesnės. Kitaip sakant, joms atrodo, kad gražios moters gyvenimas yra geresnis nei bet kurios kitos. Tačiau tai ne visai teisinga. Manau, gražioms moterims gyventi yra sunkiau. Ir štai kodėl.

 

Pirma. Gražiai moteriai sunkiau surasti tikrąją meilę. Juk daugumai vyrų norėsis būti su ja tik dėl išvaizdos. Jie net negalvos, koks žmogus gyvena tame gražiame įpakavime. Be to, jie ir patys ims vaizduoti save visiškai kitokiais, nei yra iš tikrųjų, kad patiktų šiai moteriai.

 

Tokiu būdu ji ilgus metus gyvens apgaulėje. Ir anksčiau ar vėliau tai išplauks į paviršių. Tačiau tuščiai iššvaistyto laiko jau nesugrąžinsi… Ir taip gali atsitikti ne vieną kartą gyvenimo bėgyje. Juk vyrai gali elgtis taip, kad bus sunku suprasti, ar jie tikrai myli, ar tik dėl išvaizdos nori būti šalia.

 

Antra. Mokykliniais metais gražioms merginoms labai paprasta. Visi pasiruošę nusileisti, padėti ir pan. Visi berniukai sukinėjasi aplinkui. Ir susidaro įspūdis, kad gyvenimas tobulas. Tačiau viskas pasikeičia, kai mergina paauga ir įžengia į suaugusiųjų pasaulį.

 

Kai į darbą samdys ne tik dėl gražių akių. Kai aplinkui ją bus jau realus pasaulis, o ant pečių užgrius daug sunkumų. Paprastoms moterims lengviau. Juk jos neįprato viską gauti lengvai. Jos žino, kad reikia daug dirbti, kad kažką pasiektum.

 

Trečia. Graži moteris pernelyg sureikšmins savo grožį. Juk ji visą gyvenimą sulaukia komplimentų ir tiki, kad tai – didelė vertybė. Todėl grožį reikia bet kokia kaina išlaikyti. O tai – ne tik dideli pinigai, bet ir labai daug laiko sąnaudų.

 

Visa tai apsunkina gyvenimą. Kai kurios gražios moterys skiria savo grožiui kone visą savo laisvalaikį ir didžiąją dalį pinigų. Niekam daugiau nebelieka laiko. Pomėgiams, hobiams, asmeniniam tobulėjimui, netgi karjerai.

 

Šaltinis: http://seimairnamai.eu/

Rekomenduojami video:


2500
6 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Dovydas

Biblija yra knygų knyga padiktuota paties Dievo, parašytų tiesų pakanka, bet kuriam gyvenimiškui atvejui. Dievas ir Jo žodis Šv. Raštas dar ne karto nebuvo suklydęs. Bibliją ( pradžioje Naują Testamentą, po to Senąjį, jie vienas kitą papildo ) reikia skaityti po truputi ir atidžiai, ieškoti Joje kaip paslėpto lobio, kuris skirtas būtent tau. Tai Dievo paslapčių knyga ir nuo Jo priklauso ar leis suprasti ją, taigi pirmiausia reikia nusizeminti, priimti atgailos krikštą ir prašyti, kad Šv. Dvasia padėtų suprasti. Geriausia susirasti gyvojo Dievo sekejų bendruomenę ir studijuoti kartu. Atgailaukite ir nedelskite susitaikyti- su Jėzumi, nes Viešpaties diena arti kaip niekada!… Skaityti daugiau »

Ryga

Tikra tiesa.

Zaja

Ir dar, senstant niekas neapsunkina gyvenimo. Tiesiog gauni daugiau poilsio nuo perdeto demesio ir tada darosi lengviau, nes niekas nebetroksta bendrauti, ar siaip dometis vien todel, kad grozis traukia. Gyvenimas tampa ramesnis ir prasmingesnis, atsiveria visai kitos spalvos. Ir nebesinori laiko is viso gaisti, kad susigrazinti ta perdeta demesi, uztenka tik sau patikti. Uztat yra laiko kitiems malonoems dalykams.

figura

Ne dėl dėmesio susigrąžinimo (šios rūšies moterims ir senstant jo per akis), o dėl to, kad nebematai to ankstesnio grožio veidrodyje kaip koks savo atspindį vandenyje įsimylėjęs Dorianas Grėjus. Nuo visų komplimentų ir liaupsių tiek įsimyli savo išorę, kad sunku susitaikyt, kad jau nebepasimaivysi sau pati prieš veidrodį kaip anksčiau, kai veidelis nuo senatvės vis labiau panašėja į klouno, o ne gražiausios princesės. Karūną tenka pasidėt ir ruoštis nešioti raudoną, juokingą bumbulą. Senatvė ganėtinai išdarko mūsų veidus. Man ji atrodo negraži ir ligota. Rinkčiausi likti visada jauna, taip kaip jaučiuosi širdyje ir sieloje.

Zaja

Ne viskas tiesa.Grazi is prigimties moteris neskiria daugiau laiko, nei vidutine moteris, savo groziui palaikyti. Gal netgi daug maziau jai reikia to laiko. Daug laiko ir pastangu reikia tai vidutinei, kad pasiektu grazios moters ivaizdi.

figura

Natūraliai graži moteris skiria mažiau laiko grožio procedūroms nei eilinė moteris, faktas. Visą gyvenimą minimaliai stengiausi ir vyrų (visokių soc. sluoksnių) negalėjau atsiginti. Man jie sukeldavo galvos skausmą, nes nežinojau, kurį reikia rinktis, kai tiek lakstančių gerbėjų. Net tada, kai jau sunkiai susirgau, sustorėjau, išvaizda pasikeitė, vis tiek dėmesio užtektinai sulaukdavo, tik gal jau stogo nenuraudavau niekam.

aha

Pirma mintis buvo dėl kitų moterų pavydo, o apie jį nieko neparašyta. Pirmas punktas atitiko, kiti du – nelabai. Gal reikėtų atskirti gražias natūraliai nuo tų, kurios deda milžiniškas pastangas, kad tokios būtų? Trečias punktas man tinka tik dabar, kai senstu ir grožis blėsta.

Mamyta

Nesąmonė, mes gražios ir be didelių pastangų. Negražios išleidžia daug pinigų. Mums sunku, nes reikia.atsilaikyti nuo pavydo.

UKR

i veidrodi pasiziurek :D

Taip pat skaitykite