Indigo vaikai – nauja žmonių rasė, kuri jau keičia pasaulį

Indigo vaikai moka ir jaučia tai, ko kiti net nepastebi, be to, reikalauja išskirtinio dėmesio. Vieni jiems pavydi, kiti jų bijo, treti netgi nori atsikratyti… Kas iš tiesų yra indigo vaikai – žmonijos išsigelbėjimas ar Dievo rykštė?, – klausia žurnalas “Mįslės ir faktai“.

 

Trys vaikai – trys istorijos

 

Šešiametis Alius regi Žemės gelmes, jaučia procesus, vykstančius jos plutoje, gali nuspėti žemės drebėjimus ir papasakoti apie šalių, virš kurių praskrenda lėktuvu, iškasenas. Semionui – dešimt. Jis dar nežino, kaip mediciniškai vadinasi gyslelės, plėvelės ir arterijos.

 

Tačiau yra kviečiamas į gydytojų konsiliumus, kai reikia tiksliai diagnozuoti ligą. Septynerių Lana atmintinai moka įvairių religinių konfesijų šventųjų knygų turinį. Su ja bendrauja hierarchai. Sykį mergaitė susapnavo, kad vienoje bažnyčioje ji turinti gauti šventąją knygą. Lanai nuvykus į bažnyčią, jos nuostabai, joje nebuvo dvasininko.

 

Vietos gyventojai rado jį visiškai seną ir atvedė į bažnyčią. Tačiau toje vietoje, kur mergaitė sapne regėjo įėjimą, stovėjo aklina siena. Šiaip ne taip žmonėms pavyko ją nugriauti. Pasirodo, už sienos būta įėjimo į biblioteką. Į ją Lana ir nuvedė šventiką. Mergaitė gavo dovanų ne tik šventąją knygą, bet ir senovinę ikoną. Taigi jos apsilankymas paliko neišdildomą įspūdį ne tik dvasininkui, bet ir vietos gyventojams…

 

Ne tokie, kaip visi

 

Alius, Semionas ir Lana – indigo vaikai. Tai naujos kartos mažyliai, kurių aura yra tamsiai mėlynos spalvos – tokios, kokios anksčiau dar nėra buvę. Teigiama, kad elektromagnetinių bangų, sklindančių nuo indigo vaikų kūnų, diapazonas siekia 3 222 000-11 350 000 hercų – tai tris kartus daugiau negu įprasto žmogaus. Būtent dėl šio elektromagnetinio diapazono ir susiklosto tokia neįprasta auros spalva.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Aukštos energinės vibracijos leidžia indigo vaikams priimti ir įsisąmoninti kur kas daugiau informacijos negu paprastiems jų bendraamžiams. Todėl indigo vaikai pasižymi išskirtiniais gebėjimais. Tikinama, kad jų intelekto koeficientas vidutiniškai lygus 130, kai tarp paprastų vaikų šį rodiklį turi tik 1 iš 10 000.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Abu indigo vaikų smegenų pusrutuliai veikia vienodai. Jie puikiai valdo kompiuterį ir kitą elektroninę techniką, net jeigu jų niekas to nemokė. Indigo vaikai netgi serga gerokai rečiau už savo bendraamžius. Deja, tarp savižudžių, nesulaukusių dešimties metų, indigo vaikai sudaro 90 pr0c. Pasak psichologų, tai silpnos psichikos rimtų vidinių problemų požymiai. Indigo vaikas – tai berniukas arba mergaitė, pasižymintis neįprasta psichologine charakteristika, gebėjimais ir ypatingu elgesiu. Pasak tyrėjų, tai naujos kartos atstovai.

 

Šia tema besidomintys amerikiečiai indigo vaikus pirmą kartą pastebėjo 1970 m. Naujosios kartos atsiradimą jie sieja su 1984-aisiais įvykusiu „planetų paradu“.

 

Lyderiai, vadovai, globėjai

 

Tai kas yra indigo vaikai? Karta, atėjusi į šį pasaulį, jau suvokdama savo paskirtį jame? Su gatavu teisingumo modeliu, kurį ji pasirengusi diegti visomis išgalėmis? Indigo vaikai iš anksto žino, kokia privalo būti šalis, visuomenė ir šeima. 2,5 metukų Antono namuose apie musulmoniškas šeimos tradicijas žino nebent senelis arabistas. Tačiau su vaikaičiu jis jų neaptarinėja – per mažas dar… Tad iš kur susiformavo aiškus vaiko suvokimas, kaip privalo elgtis vyras ir moteris?

 

Jis labai primena taisykles, priimtas arabų pasaulyje. Vyras rūpinasi Elenos berniukas prašo padėti nusimauti kojines. Tačiau kai mažyliams darželyje dalijami sausainiai, jis jai reikalauja dvigubos porcijos – juk Elenai teks „maitinti šeimą“. Indigo vaikai – lyderiai, vadovai ir globėjai. Jie visada pasirengę mokyti kitus: „Leisk, aš tau paaiškinsiu kaip!“ Be to, pasižymi įgimtu teisingumo jausmu ir gebėjimu užglaistyti bet kokį konfliktą. Indigo vaikai žino, ko jiems gali prireikti gyvenime. Todėl į jų reikalavimus būtina atsižvelgti. Štai trejų metų Emilis pasiūlė gimdytojams mokyti jį italų kalbos, o 2,5 metukų Andželika aplinkinius šokiruoja visai nevaikiškos kalbos logika.

 

Savo šalies pranašai

 

Kai kurie suaugusieji indigo vaikus laiko šeštosios Žemės civilizacijos pirmtakais. Pasak kai kurių šaltinių, mūsų civilizacija Žemėje – penktoji. Joje gimsta nauja civilizacija. Stiprėjanti priešprieša tarp musulmoniškojo ir kito pasaulio, kvietimas kilti į šventąjį karą nepalieka vietos iliuzijai dėl santykinai taikaus naujausios istorijos vystymosi. Būtent nerimą dėl ateities labiausiai ir jaučia indigo vaikai, įprastinė indigo vaikų reakcija į tuos, kurie elgiasi nederamai, yra vienareikšmišką: jų reikia atsikratyti. Tačiau su pykčiu arba įgimtu žiaurumu tai neturi nieko bendro. Tai greičiau – racionalumo pasireiškimas. Indigo vaikai aktyviai priešinasi nusistovėjusiai tvarkai ir principams.

 

Kai kuriems tėvams atrodo, kad jie vadovauja savo atžaloms. Realybėje viskas yra kitaip – tai vaikai diktuoja tėvams savo taisykles. Kol kas tik jiems… Taigi indigo karta dar susidurs su dabartinio pasaulio priešinimusi. Šio pasaulio atstovai vargu ar pripažins kitokių žmonių egzistavimą. Jau dabar aišku, kad indigo didybė, gabumai ir dvasingumas daugumai kelia susierzinimą. Tačiau svarbiausia, ko įprasti žmonės negali atleisti indigo vaikams – tai jų siekio pasaulį paversti geresniu. Tik ar mes, žmonija, turime kitokį pasirinkimą?

 

Neeilinis vaikas – neeiliniai ir rūpesčiai

 

„Tokias atžalas auginantys tėvai žino, kad netgi vienas indigo vaikas paverčia tėtį, mamą, senelius ir auklę „nuvarytais arkliais“, o mes auginame netgi du tokius…“ -guodžiasi viena mama. – Jiems atiduodame visas savo jėgas. Tėvelis daug dirba, nes atžalėlės reikalauja nemažų finansinių investicijų. Be to, su jomis nuolat būna auklė ir aš. Vaikai miega trumpai, o kai nemiega, pateikinėja nesuskaičiuojamą virtinę klausimų. Mes dainuojame, šokame, bėgiojame, lipdome, piešiame, siuvinėjame ir t.t. Viską darome sparčiu tempu“.

 

Hiperaktyvumas – dar vienas charakteringas indigo vaikų bruožas. Tačiau jis ypatingas, neturintis nieko bendro su nenustygimu vietoje. Nuo įdomaus užsiėmimo indigo vaikų neįmanoma atitraukti, kol jie nepatenkina savo smalsumo. Tačiau yra tokių tėvų, kurie bijo savo atžalų gebėjimų. „Tomas, sulaukęs dvejų metukų, piešdavo mus, gaubiamus kažkokių šviesos blyksnių, ir kiekvienas jų būdavo vis kitos spalvos. Paklausus, kas tai, mažylis ištardavo nesuprantamą žodį…“, – gūžčioja pečiais jo tėtis.

 

„Keturmetė Diana rimtai kalba apie sielą ir anapusinį pasaulį. Dabar ji itin susidomėjo anatomija, “ -stebisi mergaitės gimdytojai. „Mano sūnus jau ketverių metų išmoko skaityti. Raides, tiesa, pažinojo dar prieš išmokdamas gerai kalbėti. Skaitydavo viską iš eilės, be perstojo. Visos mūsų jėgos būdavo skiriamos tam indigo keistuoliui. Tačiau su dukra neturėjome jokių problemų. Matyt, Dievas suprato, kad mums būtų per sunku auginti du tokius pačius vaikus, todėl atsiuntė paklusnią mergytę“, – atvirauja viena mama.

 

Dauguma mano, kad indigo vaikai yra tik labai išlepinti mažyliai. Štai supratingo gimdytojo nuomonė: „Indigo vaikai – išties didelė problema tėvams. Mane patį vaikystėje dažnai užrakindavo namie ir neišleisdavo, nes aš pernelyg gerai viską matydavau ir garsiai komentuodavau! Dabar pats auginu porą vaikų. Abu – indigo. Ačiū Dievui, iš savo patirties žinau, ką reiškia būti ne tokiems, kaip visi…“

 

Viena didžiausių tokių vaikų ir jų tėvų problemų – mokykla. Itin dažnai susidūrimas su visuotinai priimta mokymo sistema, kur pagrindinis mokytojų uždavinys – priversti visus mokinius pasiekti bendrą lygį, indigo vaikui tampa tikra tragedija. Dauguma jų patenka į atsiliekančiųjų gretas, o gimdytojai nežino, į ką kreiptis pagalbos.

 

Neretai indigo vaikų problemas siūloma spręsti medikamentais. Tačiau taip galima tik dar labiau jiems pakenkti. Vaikų psichologijoje yra nemažai spragų. Tyrimai rodo, kad dabartiniams mokiniams kartais sunku suprasti dėstomą medžiagą, su kuria jų bendraamžiai lengvai susidorodavo prieš dešimt metų. Priežastis ta, kad šiais laikais dominuoja dešinysis smegenų pusrutulis, o prieš dešimtmetį tai buvo retenybė.

 

Indigo vaikai kitaip suvokia pasaulį, kitokios ir jų reakcijos. Jie viską vertina per jausmų ir emocijų, o ne per logikos prizmę. Todėl ir jų mokymo metodai turi būti kitokie. Ieškodami pagalbos, indigo vaikų tėvai vienijasi į klubus.

 

Inf. šaltinis: žurnalas “Mįslės ir faktai”

 

misles-faktai

Rekomenduojami video:


2500
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
O_O

PAstebekit, beveik visi indigo zinomi vaikai gimsta Rusijoi

Sofi

Ten tą pelkę reikia skiesti gėriu, o tai visai nučiuoš..

Lietuvis

Kažkur jau skaityta.

Arijo

Palaikau.
P.s. Indigo

ABA

Ir ar pakomentuos nors vienas indigo

Carmelo

Daug kas nori būti indigo, tad nebūtinai pasivadinęs tokiu iš tiesų yra indigo.

Taip pat skaitykite