5G iškepins smegenis? Naujausias ir išsamiausiais tyrimas parodė tai, kas sąmokslo teoretikams tikrai nepatiks


Kartais mokslininkams tenka atlikti tyrimą, kuris patvirtina tai, ką visi jau žino. Vis dėlto, šie tyrimai yra būtini norint gauti visišką patvirtinimą ir išspręsti vis dar dažnai kylančias diskusijas.

 

Dvi naujos mokslinės apžvalgos peržiūrėjo visus ankstesnius iki šiol atliktus 5G technologijos tyrimus ir nustatė, kad naujos kartos ryšio standartas nekelia jokio pavojaus sveikatai.

 

Apžvalgoje, atliktoje Australijos radiacinės saugos ir branduolinės saugos agentūrai (ARPANSA) ir Australijos Swinburne technologijos universiteto, buvo išanalizuoti 138 ankstesni tyrimai ir pakartotinai peržiūrėti daugiau nei 100 eksperimentų, kad surastų galimą pavojų, keliamą milimetrinių bangų dažnių (žemo lygio radijo bangos virš 6 GHz).

 

Nors tyrimai ir mokslinė analizė greičiausiai bus tęsiami, šis nuodugnus žvilgsnis į tai, ką iki šiol žinome apie 5G ir su juo susijusias technologijas, rodo, kad jis yra visiškai saugus tokiais lygiais, kokiais žmonės jį naudotų.

 

„Apibendrinant galima pasakyti, kad visų tyrimų apžvalga nepateikė pagrįstų įrodymų, kad žemo lygio radijo bangos, kaip ir tos, kurias naudoja 5G tinklas, yra pavojingos žmonių sveikatai“, – sako ARPANSA vertinimo ir patarimų direktoriaus pavaduotojas Kenas Karipidis.

 

Nors radarai, medicinos prietaisai ir apsaugos įranga, pavyzdžiui, oro uosto tikrinimo skaitytuva, reguliariai buvo naudojami virš 6 GHz dažnių, jie bus naudojami daug plačiau, kai 5G tinklai bus diegiami visame pasaulyje.

 

Naudodamiesi genotoksiškumo (mutacijų), ląstelių dauginimosi, genų ekspresijos, ląstelių signalizavimo, membranos funkcijos ir kitų biologinių poveikių duomenimis ir praneštais rezultatais, mokslininkai negalėjo rasti „jokių patvirtintų įrodymų, kad žemo lygio radijo dažnių laukai, viršijantys 6 GHz, pvz. tie, kuriuos naudoja 5G tinklas, yra pavojingi žmonių sveikatai”.

 

Tyrėjai teigia, kad ten, kur pastebimas tam tikras biologinis poveikis, jie nebuvo savarankiškai pakartoti ir jie buvo atliekami tyrimuose, kuriuose trūko griežtų kokybės kontrolės metodų, nors ateinančiais metais galime tikėtis dar daugiau 5G vertinimų.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

„Mes rekomenduojame būsimiems eksperimentiniams tyrimams patobulinti jų metodiką, ypatingą dėmesį skiriant dozimetrijai ir temperatūros kontrolei, o ateityje atliekant epidemiologinius tyrimus ir toliau bus stebimas ilgalaikis gyventojų poveikis sveikatai, susijęs su belaidžiu telekomunikacijomis“, – sako Karipidis.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Komandos išvados atitiko Tarptautinės nejonizuojančiosios radiacijos apsaugos komisijos (ICNIRP) nustatytus ir visame pasaulyje plačiai pritaikytus saugos standartus.

 

Naujai atnaujintą standartą sukūrė ARPANSA, pabrėždamas ribą, iki kurios belaidžio ryšio metu naudojamos radijo bangos gali būti kenksmingos: „WiFi“ poveikis yra 100 milijonų kartų mažesnis už šį standartą, o mobiliųjų telefonų bokštų poveikis yra 500 000 kartų mažesnis.

 

Tyrėjai sako, kad susirūpinimas dėl naujos technologijos saugumo yra pagrįstas ir suprantamas, tačiau, nepaisant to, ką galite perskaityti socialinėje žiniasklaidoje, visi iki šiol surinkti patikimi įrodymai rodo, kad 5G yra saugus.

 

Nuoroda į youtubę

 

Šaltinis: http://technologijos.lt/

Rekomenduojami video:


2500
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Simona

Melas!!! Yra tūkstančiai mokslinės literatūros, tyrimų meta analizės ir kita. Informacija yra ignoruojama ir mokslininkai bei daktarai cenzūruojami. Pati USA elektromagnetinės saugos agentūra yra paduota į teismą dėl įrodymų ignoravimo.

Lialia

5G gal labiau dirba kaip sekiklis. T.y. per jį veikia geresnis ryšys veikiant šnipinėjimo priemonėms, kurios padeda sekti kiekvieną asmenį, kas turi išmanųjį.

Taip pat skaitykite