Ezoterikė Ingrida Poccia: atsitiktinumų gyvenime nebūna

Kiekvienas iš mūsų gyvenime esame turėję keistų įvykių, nenusisekusių planų ar situacijų, kurie atrodo kaip nelaimingi atsitiktinumai, rašo astrologė ir ezoterikė Ingrida Poccia.
 
Atsitiktinai pavėlavau į lėktuvą ir nenuvykau į svarbų darbo pokalbį. Paskutinę akimirką pakeičiau savo planus ir … atsitiktinai sutikau savo meilę. Iškritęs iš rankų telefonas pridarė finansinių nuostolių, tačiau nepatekau į avariją… Atsitiktinai pakeista kelionės data ir t.t.

 

Atrodytų lyg ir absurdiški sutapimai. Tačiau, nepaisant to, ne vienas esame susidūrę su tokiu reiškiniu kaip atsitiktinumas. Pažinojau vieną vairuotoją, jauną vyriuką, kuris bent du kartus bandė išlaikyti „furisto“ teises, tačiau nesėkmingai. Pirmu kartu tiesiog pavėlavo, nes sugedo mašina…

 

Antru kartu važiuojant laikyti teisių egzamino, pėščiųjų perėjoje jis partrenkė vaiką. Kiek žinau, daugiau teisių laikyti jis nebebandė. Todėl, jei matote ar jaučiate, kad kažkas Jus gyvenime stabdo arba vyksta keisti įvykiai, situacijos klostosi ne taip kaip jus norite ir vyksta daug Visatos pasipriešinimo, susimąstykite ar tai tikrai atsitiktinumas? Net išsiskyrimas su mylimais ir brangiais žmonėmis, netektys tai nėra atsitiktinumas. Nuo to, kad mes desperatiškai pradedame kovoti prieš tai nuo ko mus likimas atskiria, tik dar labiau ir stipriau nuo to nukenčiame.

 

Nuo pat vaikystės mane domino klausimas: “Ar mes galime sukurti savo likimą ar jau viskas buvo nuspręsta dar prieš gimstant?”. Dar vaikystėje jaučiau ir žinojau tam tikrus savo gyvenimo įvykius, fatališkas pažintis, likimo išbandymus. Kai kuriems dalykams bandžiau ir aš priešintis, nors Visatos ženklai bylojo elgtis kitaip. Laiku nesuprastas nelaimingas atsitiktinumas vėliau duoda aštresnes pasekmės.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Dabar, žinoma, daugelį dalykų vertinu kiek kitaip. Supratau, kad būtina sekti Visatos duodamus ženklus, net atsitiktinai perskaitytas straipsnis, netikėtai pamatyta TV laida, pokalbis su draugu, atsitiktinai sprogusi automobilio padanga nėra atsitiktinumas, nes tai gali duoti atsakymus į gyvenime susiklosčiusią, atrodo neišsprendžiamą, situaciją ar problemą. Kitaip tariant, net jei visas pasaulis žlugtų per vieną sekundę, tai nebutų nelaimingas atsitiktinumas. Viskas kas vyksta su mumis nėra atsitiktinumas.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Pradėkime nuo pradžios. Gimsta siela, ateidama į žemę ji įgauną žemišką pavidalą, dar būdama danguje ta pati siela pasirenka tėvus, vietą ir gimimo laiką. Jau gyvenant žemėje, ta pati siela dažnai gauna įvairius simbolius,ženklus, situacijas, įvykius, kurie yra privalomi tam, kad praeiti būtinas gyvenimo pamokas. Sakoma kuo senesnė Siela, tuo sąmoningiau eina sudėtingais likimo vingiais.

 

Socialinis gyvenimo lygis, ypač kalbant apie skurdą, nuolatinį skurdą ir badą, taip pat nėra tiktai sutapimas. Įgimtos ligos, nors ir kaip atrodytų liūdna, yra taip pat sielos pasirinkimas, reikalingas sielos karmai išspręsti. Netgi negraži išvaizda nėra atsitiktinumas. Kiekviena siela dar prieš gimdama, pasirenka gyvenimo scenarijų, tokį , kurio dėka galėtų dvasiškai augti ir pakilti į aukštesnį dvasinio vystymosi lygį.

 

Gyvenime yra tam tikrų posūkių taškų, tačiau, fatališkų ir likimo skirtų įvykių išvengti neįmanoma, nes jie jau iš anksto nustatyti. Bet žmogus visada turi pasirinkimą, kaip reaguoti į šiuos įvykius, kaip elgtis. Todėl žmogaus tolesnis gyvenimas priklauso nuo jo veiksmų, vidinės būklės, sąmoningumo bei patirties. Nelaimingų atsitiktinumų nėra!

 

Su mumis nutinka įvykiai, išbandymai, kuriuos siela būna iš anksto pasirinkusi. Vėl gi, jei šitų išbandymų žmogus nepriima, labai stipriai priešinasi, nekreipia dėmesio į Visatos siunčiamus simbolius, tampo ir toliau likimą už ausų. Tuomet nelaimingi atsitiktinumai tik sustiprėja, nes kaip gi kitaip žmogų „pamokinti“?

 

Tai, kad nesupratote jums siunčiamų ženklų, tai pastebėsite iš karto – per ligas, nes jos suaktyvėja, per nelaimingus atsitiktinumus – avarija, finansinius nuotolius, per artimųjų ir brangių žmonių netektis. Gyvenimas tai mokykla, kurioje nuolat „rašome“ kontrolinius darbus, įskaitas ir galiausiai gauname Sielos brandos atestatą.

 

Jei matote, kad pritraukiate gerovę ir gerą sveikatą, sukuriate darnią šeimą – tuomet esate teisingame kelyje. Visi žmonės, kurie supa Jus, yra Jūsų veidrodis, nes jie atspindi tai, kas vyksta Jūsų sieloje. Pagalvokite apie tai ir supraskite, kad tik Jūs visą tai galite pakeisti priimdami ir suprasdami Visatos siunčiamus simbolius, ženklus. Negalima sėdėti ir laukti likimo palankumo, geresnio laiko, galimybių. Atsitiktinumų nėra! Pradėjus keisti savo mintis, jausmus ir veiksmus, tuomet pradės keistis gyvenimas.

 

Atsitiktinumų nebūna. Net ir šį straipsnį ką tik perskaitėte neatsitiktinai…

 

Parengė: Ingrida Poccia (Asmeninės astrologinės ir parapsichologinės konsultacijos)

Rekomenduojami video:


Naujausius Seniausius Geriausius
Lex

O taip sielų pasirinkimai nežinomi, gimti alkoholikų šeimoje ir nuskęsti šulinyje tikras karmos išpirkimas. Žinoma, ezoterikai sakys, tikriausiai tas vaikas buvo koks žudikas praeitame gyvenime. Bet čia tik savęs apgaudinėjimas, kad pasaulis yra su kažkokia paslėpta tvarka, o ne chaotiškas ir kartais visai nenuspėjamas.

sara

Dar viena tokį dalyką supratau siandien gyvenime, ant savo einančių 43 metu-ogi zmones vyrai ir mterys yra labai švelnus ir su jais reikia kalbetis labai gražiai ir jokiu budu neaukleti. Tai va. Ta teko siandien suprasti. Ir kodel tai supratau tiktais dabar? Ar ne per vėlai supratau?

nilas

Jei tu esi manjakas zudikas, tai taip iseina, kad tu nesi kaltas, nes tau taip skirta. Judas ir nekaltas, vienas is vagiu kabejusiu ant kryziaus irgi nekaltas, nors ir izeidinejo Jezu ir netikejo juo.Jie nieko negalejo pakeist gyvenime, nes jiems buvo parengti Dievo planai?

sara

Labai idomus straipsnis ir verta susimąstyti.

sara

Nu labai idomus straipsnis ka ir pasakyti, bet as cia užsukau tik dėl to kad zmogus klausė ka manau apie sy straipsnį. Vadinasi užsukau neatsitiktinai.:D
Bet as manau kad gyvenime buna ir atsitiktinumu, nors gal as klystu. Bet dauguma įvykiu tikrai yra suplanuota is aukščiau.

Taip pat skaitykite